Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.10.2020 o 11:44, renqien napisał:

No i jest! Długo szukałem z aluminiowym bezelem i w końcu się udało.

 

 IMG_3799.thumb.jpeg.81f848eb9656139402be4e1dc25fd712.jpeg

 

Mam bzika na punkcie kosmicznych, a to latało w kosmos. Teraz mam parkę kosmonautów:

 

IMG_3800.thumb.jpeg.30589698caa7bd364541e21a5b5f5bf7.jpeg

 

Fajnie mi się tydzień zaczął.

Aż strach się bać jak się skończy 🙂

Piękna uszata z mega rzadkim bezelem - gratuluję i zazdraszczam bo nie mam 👍🙂

Edycja

Bezel jest w bardzo fajnym stanie jak ten model - mocno to dodaje smaczku 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji poszukiwań okazało się, że trzeba być mega uważnym i ostrożnym, bo... ruskie zrobili poddziełki bezeli aluminiowych i chromowanych do uszastych:

 

2.thumb.jpg.cbbb49ba9b447ffb1073970702c61c75.jpg.fddf01a07dba263c81b2e2c954101bab.jpg

 

Podobno aluminiowy jest z aluminium... nie wiem, może... ale ten "chromowany" to już jakiś stalopodobny metal:

 

76574359_Zrzutekranu2020-10-13o21_04_55.png.74c9676b4a4e115f4972f42d72346d60.png

 

W każdym razie dość łatwo poznać poddziełki, bo mają wąskie cyfry i zupełnie inne ząbki. W aluminiowym brzeg jest jakby sfrezowany:

 

7.thumb.jpg.a47f3cbf2e5c05b5228be516e69fc89a.jpg.693320beae614cbab20c2e6f30b5c8e7.jpg

 

Oryginalnie był kanciasty, ząbki były do samego brzegu. Dodając do tego współczesne tarcze, wskazówki, koronkę, można się nieźle naciąć na współczesną twórczość. Inna sprawa, że za niewielkie pieniądze można mieć replikę wyglądającą całkiem zacnie, w której nie szkoda codziennie szlajać się do fabryki.

Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granat. Chromowane to niebieskie, a złocone czarne. Czarną pokażę pojutrze :)

Granat. Chromowane to niebieskie, a złocone czarne. Czarną pokażę pojutrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z sans-serif, a ta to serif, właśnie wcześniejsza jest chyba sans-serif. Przynajmniej tak twierdzą różne źródła na WUS itp. a moje spostrzeżenia są odwrotne. Nie chce mi się otwierać Strieł, ale o ile pamiętam, to wcześniejsze numery miały te z serif. 

Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Mercel napisał:

 

Zawsze podobały mi się Amfy z  taką tarczą, ale jeszcze nie trafiłem. Może kiedyś się uda 😊

Edytowane przez paul221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie cudeńko... Piękna jest ta 24h Rakietka :)

 

Chyba żaden marynarz jej nie używał na wahcie, bo śladów używania, na szczęście, brak! 

IMG_20201016_104105.jpg

Edytowane przez Salahan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę was przestrzec przed robieniem zakupów u Piotra @Remo74. Facet jest zupełnie niepoważny. Chcę kupić od niego ładny zegarek, a on mi że brzydki, że porysowany, że złocenie ma wytarcia itp itd. Myślę "no kurczę nie sprzeda mi tego zegarka czy co? chyba mi nie chce sprzedać..." Tak więc przestrzegam, nie słuchajcie go, nie zwracajcie uwagi jak będzie pisał głupoty bo potem przysyła taką piękną sztukę. Może nie NOS, ale stan ekstra.

Dziękuję Piotr :)

WOSTOK 2234-1393044.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kchrapek napisał:

Muszę was przestrzec przed robieniem zakupów u Piotra @Remo74. Facet jest zupełnie niepoważny. Chcę kupić od niego ładny zegarek, a on mi że brzydki, że porysowany, że złocenie ma wytarcia itp itd. Myślę "no kurczę nie sprzeda mi tego zegarka czy co? chyba mi nie chce sprzedać..." Tak więc przestrzegam, nie słuchajcie go, nie zwracajcie uwagi jak będzie pisał głupoty bo potem przysyła taką piękną sztukę. Może nie NOS, ale stan ekstra.

Dziękuję Piotr :)

 

 

 

Potwierdzam - porządna firma! :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, prw6 napisał:

A u mnie takie, pozazdrościłem bordowej rakiety @kchrapek no i wziąłem, a że sprzedawca miał jeszcze inne sztuki...

 

Jakby Ci jednak nie podeszła to wiesz do kogo wysłać numer konta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.