Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.10.2020 o 14:36, Ziben86 napisał:

Do mnie dziś Poljot dojechał 😍

 

 

 

Gratuluję,wygląda znakomicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Start genialny, Kamy takie mam dwie, ale tarcza jedna brudna, druga powycierana.

Te tarcze były jakoś czyszczone, czy tak ładnie się zachowały ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Ziben86 napisał:

 

🤩

Trafiły Ci się dwa, bardzo ładne egzemplarze😍. Pogratulować! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Wieniek1410 napisał:

Start genialny, Kamy takie mam dwie, ale tarcza jedna brudna, druga powycierana.

Te tarcze były jakoś czyszczone, czy tak ładnie się zachowały ?

U mnie nie były ruszane, a kupowałem je u znajomego i z tego co wiem to takie były. Wniosek więc że były po prostu szanowane 😉

9 minut temu, paul221 napisał:

Trafiły Ci się dwa, bardzo ładne egzemplarze😍. Pogratulować! 

Dziękuję! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dojechał mój pierwszy Rosjanin 36df3ed6116a4ae86d2e06082f39a193.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, RagnarPL napisał:

Dzisiaj dojechał mój pierwszy Rosjanin emoji38.png

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

Uważaj silnie uzależnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dziś zupełnie inne zakupki. Mam lekkiego bzika na punkcie pasków z epoki:

 

IMG_3817.thumb.jpeg.b5c32836a675188fcb7cde7410f9a120.jpeg

 

Praktycznie nówka sztuka, jeszcze widać oryginalne nacięcia w podkładce i cenę:

 

IMG_3816.thumb.jpeg.a791af91ff15ae4f0a8e4842b2dca513.jpeg

 

Oczywiście jest kompas, on jest najważniejszy :)

 

IMG_3819.thumb.jpeg.949a3ea5f84ff466b47d791f51ae5e62.jpeg

 

Jest tam też doklejony jakiś zegarek, ale on nie ma najmniejszego znaczenia. Pójdzie do szuflady, może kiedyś będzie coś wart i się wymieni na coś bardziej interesującego. A'propos ceny, to przyszło też coś takiego:

 

IMG_3818.thumb.jpeg.eae4c9b5e5b0a302a6cd9d05a0a14dfb.jpeg

 

Również cena widoczna, stan praktycznie nieużywany. Też przyszedł z przyczepionym zegarkiem, ale ten już ciekawszy, pójdzie do gablotki, zwłaszcza że ma swoją historię i stan praktycznie prawie NOS. Gdyby nie to, że ktoś go konserwował i przy otwieraniu skancerował wcięcie w kopercie, byłby ideał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny sportowiec u mnie zagościł 🤩
Dopiero drugi Sportiwnyje w moim zbiorze ale na pewno nie ostatni 😉

IMG_20201017_101643.jpg

Edytowane przez Ziben86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Mislavo napisał:

Ostatnio wzbogaciłem kolekcję mojej sekondy w automacie o kolejną stalówkę. W sumie rzadka rzecz w pięknym stanie:)

 

 

W zegarku zwraca uwagę to że data jest na czerwono. Tylko chyba w Komandirskich widziałem... I szkiełko z lupką - super. Ale to nie w Polsce zakup?

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwona data na pewno jest zgodna z oryginałem, ale nie wiem czy nie była tylko w tym modelu. Poniżej fotka mojej wcześniejszej sekondy  w stali. Tu prawdopodobnie szkło ktoś kiedyś zmienił, bo lupki brak, ale datownik jest czarny.

s6.thumb.jpg.e0c2856b173303118d12cb305ed7c3b5.jpg

 

Oba zegarki kupione za granicą. Trudno trafić, a w Polsce nawet jeżeli się trafi to cena zwala z nóg. Ja zacząłem zbierać sekondy w automacie w zasadzie z 2 powodów. Bardziej mi jakoś przypadły do oka, a poza tym poljotów de lux było natrzaskanych tyle, że temat trudny do ogarnięcia. W przypadku sekondy można się skupić na mniejszej ilości zegarków, tym bardziej, że zbieram tylko z 1MCZ i choć dość trudno trafić,  to jak się już uda, to wcale nie jest to takie kosztowne. Oba zegarki które pokazałem są kupione poniżej lub około 200 zł sztuka, więc koszty zupełnie do przyjęcia. 


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Mislavo napisał:

Czerwona data na pewno jest zgodna z oryginałem, ale nie wiem czy nie była tylko w tym modelu. Poniżej fotka mojej wcześniejszej sekondy  w stali. Tu prawdopodobnie szkło ktoś kiedyś zmienił, bo lupki brak, ale datownik jest czarny.

 

 

Oba zegarki kupione za granicą. Trudno trafić, a w Polsce nawet jeżeli się trafi to cena zwala z nóg. Ja zacząłem zbierać sekondy w automacie w zasadzie z 2 powodów. Bardziej mi jakoś przypadły do oka, a poza tym poljotów de lux było natrzaskanych tyle, że temat trudny do ogarnięcia. W przypadku sekondy można się skupić na mniejszej ilości zegarków, tym bardziej, że zbieram tylko z 1MCZ i choć dość trudno trafić,  to jak się już uda, to wcale nie jest to takie kosztowne. Oba zegarki które pokazałem są kupione poniżej lub około 200 zł sztuka, więc koszty zupełnie do przyjęcia. 

 

Z tą datą to nie pisałem, że nie jest w oryginale. Czerwona bardziej mi się podoba. Miałem się pytać w jakiej cenie kupiłeś. Jeśli poniżej 200 to cena okazyjna... Gdybyś miał jakieś duble lub części do Sekondy to chętnie kupię.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt ciężko o ładny stan tych tarcz. Mam takie dwie w szufladzie i trzymam by kiedyś może też sobie takiego Majaka złożyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sekondy miodzio, szkoda, że u nas w Polszy na chodniku nie leżą ;)

 

Ziben86, świetne staruszki, moje ulubione :) Ale koronek już więcej nie poleruj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, JanekTheFizyk napisał:

Ziben86, świetne staruszki, moje ulubione :) Ale koronek już więcej nie poleruj :D

Pierwszy użytkownik tych staruszków musiał mieć szorstkie palce 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki Majaczek się trafił... do ideału mu brakuje ale myślę że najgorszy też nie jest 😉

IMG_20201021_140608.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Enkil napisał:

Cacuszko. 

Dzięki! 

Są po katalogach Majaki ale jakoś w tej kopercie nie trafiłem, wiesz może jaki to model? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.