Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna z ciekawszych Slav, dla niewidomych. Ma oryginalne pokrętła?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w oryginale, siostra mego znajomego zegarmistrza dostała go nowym, od spółdzielni inwalidów., obecnie ma elektroniczny, a on wiedząc że zbieram dla niewidomych wygrzebał go dla mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.11.2020 o 19:22, oszolom napisał:

To ja dla odmiany wrzucę coś brzydkiego. Znowu. Drugie podejście do rekorda, tym razem udane. Poprzednio miał być manual za stówę, ale nie dotarł. Za to automat za 30 zeta przyjechał szybko. Brudny był nieziemsko, więc wymyłem. Chodzi ładnie, bransa błyszczy. Ktoś z Was wie co to w ogóle za wytwór? Bo że noworus, to wiem. Ale nic więcej.

 

Widziałem kiedyś "Rekorda" na werku Sławy, nie pomnę, czy akurat tego. Brzydki? Nie przesadzaj, widać, że się starali ;)


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, drobnypijaczek napisał:

Piotoman, Szukaj Mira z Mirami, to też fajny Mir.

W szkatułce jeszcze mam kilka wolnych miejsc, ale jak na razie mam zasadę, że po jednym przedstawicielu producenta.

Ps. Dziś trudne zadanie przede mną, muszę jakoś żonie zakomunikować, że kupiłem kolejny 😬. W sumie ta kanapa w salonie jest nawet wygodna 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Po Bieda napisał:

Widziałem kiedyś "Rekorda" na werku Sławy, nie pomnę, czy akurat tego. Brzydki? Nie przesadzaj, widać, że się starali ;)

No może i starali, ale średnio im wyszło ;D. W tym nie siedzi Sława. Śmierdziało mi to jakąś Azją, ale nie mogę dojść, co to konkretnie jest.

ew3.jpg

y2.jpg


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - to ten, jak byk. Zespół automatu jest bardzo charakterystyczny. Trochę chinoli się u mnie przewaliło, ale tego nie znałem.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup hurtowy 😂

Prawie wszystkie alumy z serii 99ЧН 😎 😁

IMG_20201105_145754.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę środkowego, dwa pozostałe mam w super stanie

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super 🙂 środkowy nie często spotykany 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedł Helios. Świeci przepięknie, chodzi jak trzeba, ale żeby go ustawić to z 20 minut kombinowałem :)

556.jpg

Edytowane przez oszolom

Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście chorzy, ba nawet bardziej... jesteście CHORZY...

Cholernie zaraźliwa choroba to kupowanie... mnie też czasami słabość nachodzi, ale bronię się, oj bronię.. tylko tych Metronów coraz więcej się wala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, renqien napisał:

 

Ależ piękna ta Poljotowa rzymianka 😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Plan 9 napisał:

Do tej pory się nie chwaliłem, ale przychodzi taki czas w życiu żółwia...

 

Bardzo przypadkowo, z tzw. F5 (za równie, bardzo przypadkowe pieniądze, więc tym bardziej cieszy)

{za jakość zdjęć przepraszam bo robione fotokomórką a zegarek dopiero co w moich rękach więc wypalcowany i nawet nie ustawiony}

 

 

 

Pozazdraszczam w milczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, paul221 napisał:

Ależ piękna ta Poljotowa rzymianka 😍

No więc mnie też urzekła. Rzadko się widuje tę tarczę, do tego połączenie złotego i czerni no i rzymskie indeksy. Wszystko, co potrzebne eleganckiemu zegarkowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, renqien napisał:

No więc mnie też urzekła. Rzadko się widuje tę tarczę, do tego połączenie złotego i czerni no i rzymskie indeksy. Wszystko, co potrzebne eleganckiemu zegarkowi.

 

W tym klimacie jest jeszcze Pobieda z lat 90, chociaż przebija ten zegarek tylko wskazówkami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładniusia i chyba nie używana..

 

Wykasowałem, dalszą treść, bo doczytałem się,że piszecie o innym zegarku niż ja myślałem..

 

Tak czarna rzymianka, jak automat poliotowski z niebieskim ringiem bardzo mi się podobają 🤗

 

Edytowane przez zadra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, renqien napisał:

No więc mnie też urzekła. Rzadko się widuje tę tarczę, do tego połączenie złotego i czerni no i rzymskie indeksy. Wszystko, co potrzebne eleganckiemu zegarkowi.

Możesz pokazać mechanizm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.