Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.11.2020 o 12:43, drobnypijaczek napisał:

Piotoman, ja głupiego udaję, że niby nie wiem o co chodzi... I niemal do żadnej paczki się nie przyznaję...

Moje przesyłki przychodzą na adres miejsca pracy. A w domu ujawniana jest po pewnym czasie zdecydowana mniejszość z nich.


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kchrapek napisał:

Możesz pokazać mechanizm?

O masz... zaraz się okaże, że to składak i kasztan i żebym wywalił, bo się zarażę :( 

 

440432039_Zrzutekranu2020-11-06o15_28_39.thumb.png.798b78ec68c204d09b0f130135d62689.png

 

albo, że muszę szukać prawidłowego werku. No ale masz i złe wieści przekazuj delikatnie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, cheles napisał:

Po roku wróciła do mnie emoji41.png
 

 

Jak się znów znudzi, to pisz do mnie, proszę, przygarnę 🤩


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Wieniek1410 napisał:

Po koronce widać że nie używany, piękny jest.

Tak, na kopercie nawet najmniejszego przetarcia nie ma. 

Cieszy bardzo 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.11.2020 o 15:33, renqien napisał:

O masz... zaraz się okaże, że to składak i kasztan i żebym wywalił, bo się zarażę :( 

 

 

 

albo, że muszę szukać prawidłowego werku. No ale masz i złe wieści przekazuj delikatnie ;) 

Delikatnie mówiąc - Koronawirus wyłazi mu  między mostkami. Delikatnie zapakuj w woreczek strunowy i ślij do mnie.  Covixa zutylizuje a zegarek pójdzie do gablotki. I powiem Ci ze drogo za te przysługę nie wezmę 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale najpierw, żeby nie mieć Cię na sumieniu, zdezynfekuję w spirytusie i włożę na kilka minut do mikrofali :P Ta tarcza jest na żywo niesamowita, ma taką fakturę jak skóra nałożona na złote błyszczące podłoże i tylko wycięte indeksy i kwadraciki minut. Na zdjęciach nie mogę wyłapać efektu:

 

IMG_3956.thumb.jpeg.c01c338300049eb95ca683f1d0db3391.jpegIMG_3962.thumb.jpeg.4a80a55d79b6f342406d8a5fac66fb37.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby zwykła Kama ale jakoś tego modelu nie widuję 🧐
model V 🤩

IMG_20201110_135534.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, drobnypijaczek napisał:

Ziben86 - fajna, ja nie mam szczęścia do Kam, jak kupię to zawsze coś...

Ja mam mega słabość do Kam, uwielbiam je... ale dopiero mam 8 sztuk 😁😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka skromna kieszonka wpadła ostatnio w moje rączęta, wymaga regulacji bo spieszy się jak przodownik pracy. Zastanawia mnie tylko jego wiek noworus czy wcześniejszy

IMG_20201109_083321277.jpg

IMG_20201109_083205678.jpg

IMG_20201109_083148222.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego samego, tylko w ładnym stanie i po serwisie, robi  minus 2,5-3 sekund na dobę (w pudełku oczywiście).

Moim zdaniem to przełom 80-90, ten mój był kupiony na lokalnym bazarku od ruskich "turystów"  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JaroB a co masz na werku nabite? Zobacz jest SU - Soviet Union, a na tarczy? CCCP. Dowody wskazują, że zmontowano go jeszcze w Związku Radzieckim. Może już się sypał (Związek nie zegarek), ale jeszcze był mocarstwem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim też jest na werku 2409A SU, a na tarczy Made in USSR, to zegarki z epoki Prieriestrojki, ostatnie tchnienia ZSRR ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.