Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, kchrapek napisał:

Niby nic specjalnego ale coraz trudniej trafić ten model Rakiety w ładnym stanie. Kiedyś sprzedałem, teraz kupiłem na nowo :)

 

 

Widząc takie zegarki, żałuję że mam łapę tak wielką że pasówka z Mołni na zwykłym pasku nie wygląda jakoś na dużą... 🤥

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, rysqut napisał:

nie zapomnij pokazać w subkolekcjach ;)

Myślałem, że 8 mi wystarczy i nieważne czy biało złota/biało czarna w cyrylicy czy w łacinie.. ale skoro tak stawiasz sprawę to pogrzebałem w pudełkach i coś stworzyłem, zatem wszystkie w cyrylicy już mam :) (tak wiem chyba wskazówka nie ta, ale nie mam takiej jak trza, a i pozostałe trzeba będzie podmalować bo brzydkie) Jak już zrobię tak, że wszystkie będą ładne i nauczę się zrobić ładne zdjęcia to nie omieszkam wrzucić w temat subkolekcje :)

image.thumb.png.73602e0154b2839854d1e1fddc53feef.png

Edytowane przez prw6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slava to nie jest moja ulubiona marka radziecka ale jak się trafi "choragiewka" w ładnym stanie to nie można odpuścić. To jakby nie było piękny zegarek :)

DSC03684.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Qba. napisał:

U mnie też Slava, kolejna 32 kamienie, tym razem leżak szufladowy. Szkoda, że papiery się nie uchowały. 

 

 

Oooo Panie, ale traf. Marzenie niejednego ;)


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo rzadko pokazywane są te zegareczki 🤔
Nowy u mnie i jak narazie jedyny, nie idealny ale strasznie cieszy 🤗

IMG_20201118_133903.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złocony Leningrad to świetny nabytek, gratuluję :) masz zdjęcie werku? To jedyny zegarek z pczz który posiadał 2609 na bazie 2603 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rysqut napisał:

Kolega Ziben to bardzo dynamicznie rozwija kolekcję 

Skoro tak uważasz to miło 😉

Pozdrawiam Piotrek 😉

Godzinę temu, Enkil napisał:

Złocony Leningrad to świetny nabytek, gratuluję :) masz zdjęcie werku? To jedyny zegarek z pczz który posiadał 2609 na bazie 2603 :)

Na szybko ale mam 😉

IMG_20201119_213642.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, krywoj75 napisał:

Ostatni nabytek 😍

 

 

 

 

Indeksy są wklęsłe czy wypukłe? To chyba tarcza przełożona z oryginalnej Mołni?

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indeksy są wklęsłe, barwione, nie znam historii tej  tarczy, nigdy wcześniej nic takiego nie widziałem.  Zdobienia tarczy są również przestrzenne.

Mechanizm jest w pasy genewskie, z niebieskimi śrubami i mikroregulacją. Pięknie się prezentuje w przeszklonej kopercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Indeksy są wklęsłe, barwione, nie znam historii tej  tarczy, nigdy wcześniej nic takiego nie widziałem.  Zdobienia tarczy są również przestrzenne.
Mechanizm jest w pasy genewskie, z niebieskimi śrubami i mikroregulacją. Pięknie się prezentuje w przeszklonej kopercie.
Tarcza to współczesne dzieło pewnie ukrainskie,mechanizm albo od Kristala albo Łucza,srubki barwione termicznie.....ale co by nie mówić pasówka urocza :-).... i te ażurowe wskazóweczki.
Indeksy są wklęsłe, barwione, nie znam historii tej  tarczy, nigdy wcześniej nic takiego nie widziałem.  Zdobienia tarczy są również przestrzenne.
Mechanizm jest w pasy genewskie, z niebieskimi śrubami i mikroregulacją. Pięknie się prezentuje w przeszklonej kopercie.
Tarcza to współczesne dzieło pewnie ukrainskie,mechanizm albo od Kristala albo Łucza,srubki barwione termicznie.....ale co by nie mówić pasówka urocza :-).... i te ażurowe wskazóweczki.

Ups,dwa razy sie wysłało nie wiedzieć jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm taki jak w Mołniach, śrubki obrabiane termicznie nadają zawsze każdemu dużemu mechanizmowi urody ;) a tarcza... dla mnie jest zwyczajnie piękna. Jeśli to współczesne dzieło nawet, to chyba niewiele ich powstało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mechanizm taki jak w Mołniach, śrubki obrabiane termicznie nadają zawsze każdemu dużemu mechanizmowi urody  a tarcza... dla mnie jest zwyczajnie piękna. Jeśli to współczesne dzieło nawet, to chyba niewiele ich powstało
Jest urocza jak napisałem i to prawda.Nigdy nie udało mi sie upolować tej tarczy solo.Dla wyjasnienia "historycznego" co do mechanizmu...Molnia z pasami i mikroregulacja to tylko lata 1965-66 bez oznaczenia "czczz" .Kristal i Łucz (pasy i mikroregulacja)to lata 1959-1966 max z logiem "czczz" .Tu mamy 1962 plus logo ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.