Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie! Jest kwartał i rok podany, ale nie mogę się napatrzeć na całość....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki stalowy De Lux się trafił.

Tarcza nie jest idealna, ale zegarek nietuzinkowy więc zdecydowałem się pokazać.

Taką małą ciekawostką jest tutaj bransoleta sygnowana napisem Sekonda.

Z takimi bransoletami zegarki te są w katalogach.

stalowy.thumb.jpg.46bf249a3d315881d04b9189847f5fcb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki starszy brat stalowych siedemnastek, i poważniejszy :) Tarcza podobna jest właśnie w siedemnastokamienowych. Dobra sztuka, też bym nie pogardził!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nie wiem dlaczego, ale dotychczas nie zbierałem pobied. Chyba jednak zacznę, a dziś pochwalę się moją 1 pobiedą 😁

p1.thumb.jpg.186d1fb64dbb26146eb227b7b44beef3.jpg

 


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Mislavo napisał:

W zasadzie nie wiem dlaczego, ale dotychczas nie zbierałem pobied. Chyba jednak zacznę, a dziś pochwalę się moją 1 pobiedą 😁

 

 

No i następny co się poznał na Pobiedach i będzie podbierał z rynku :) Gratulacje, piękny egzemplarz :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kchrapek napisał:

No i następny co się poznał na Pobiedach i będzie podbierał z rynku :) Gratulacje, piękny egzemplarz :) 

Dziękuję. Myślę, że rynek jest na tyle duży, że dla wszystkich starczy, choć tych ładnych egzemplarzy za dużo faktycznie nie ma. Jeżeli jednak można w dalszym ciągu znależć coś takiego jak ta moja pobieda w zasadzie nie będąc skoncentrowanym na jej wyszukiwaniu, to chyba jeszcze nie ma aż tak źle. Z tego co widzę od czasu do czasu ładną pobiedę wrzucasz do obejrzenia w nowych nabytkach, więc moja skromna osoba nie będzie z pewnością miała aż takiego wpływu na ewentualne niedobory na rynku:). Chyba, że wpadnę w ciąg, a wtedy trzeba będzie głębiej siegać do sakiewki;).

4 minuty temu, rysqut napisał:

Jak mnie nie kręcą pobiedy (poza czerwonymi 12) to Miedziankę bym przytulił

Ja zawsze o takiej marzyłem, ale nie wiedzieć dlaczego nie szukałem. Sama wpadła,

Edytowane przez Mislavo

/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.11.2020 o 19:23, Ziben86 napisał:

Bardzo rzadko pokazywane są te zegareczki 🤔
Nowy u mnie i jak narazie jedyny, nie idealny ale strasznie cieszy 🤗

 

Jak to jest, że stare zegarki u innych wyglądają po prostu ładnie, a stare zegarki u mnie wyglądają jak śmietnik....?


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest, że stare zegarki u innych wyglądają po prostu ładnie, a stare zegarki u mnie wyglądają jak śmietnik....?
Jak szukasz po śmietnikach a tak na poważnie - ja juz jestem na tym etapie, że szukam naprawdę ładnego egzemplarza. I co z tego, że kiepski stan to niska cena. Sztuka to znaleźć ładny stan w niskiej cenie, a tu i piszę to bardzo poważnie przychodzą koledzy z pomocą podsyłając np linki do ofert albo coś sami tanio trafią

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, cheles napisał:

Jak szukasz po śmietnikach emoji41.png a tak na poważnie - ja juz jestem na tym etapie, że szukam naprawdę ładnego egzemplarza. I co z tego, że kiepski stan to niska cena. Sztuka to znaleźć ładny stan w niskiej cenie, a tu i piszę to bardzo poważnie przychodzą koledzy z pomocą podsyłając np linki do ofert albo coś sami tanio trafią

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
 

Generalnie to każdy szuka pięknego  zegarka. Do tego najlepiej jakby był maga rzadki i tani.  

Tylko to się zdarza bardzo rzadko chyba że ma się jakieś swoje źródła zaopatrzenia bo na portalach to zawsze ( albo prawie zawsze) ktoś będzie przed Tobą albo cena będzie już nie okazyjna.  

Ja jeżeli zegarek jest rzadszy to kupuje bez względu na stan oczywiście jeśli podstawowe części  są zachowane w oryginale. I nie chodzi mi tutaj o koronkę czy szkło. Ale to moja filozofia zbieractwa. 

Natomiast chciałbym zobaczyć  kogoś kto odpuści zakup Rakiety 3031 w okazyjnej cenie ale w stanie jedynie dostatecznym 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza pod tytułem :
"Wschód nad jeziorem/morzem"
Rewelka.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie najnowszy nabytek, może i nie najładniejszy pasek, ale pech chce, że oryginalny... A są tu tacy, którzy patrzą i na to.

20201123_144221.jpg

20201123_144301.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o w mordę jeża! toż to oryginalny "pieszczeoch" z epoki jakiejś ...babci-cyberpunka :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wiosnę czytałem Sybir Punk :D za***iste, lepsza niż wydana po niej Cyberpunk. 

DSC_2595.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wcisnę się między wódkę a zakąskę z zegarkiem z bloku wschodniego z nowym nabytkiem z DDR. Tuż przed wizytą u majstra, ledwie przybył a będzie rozstanie.

IMG_20201124_120158.jpg

IMG_20201124_120137.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, drobnypijaczek napisał:

Kto w Cyberpunku 2020 nie grał ten nie wie nic o latach '90.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Cyberpunk_2020

I w "Zew Cthulhu".

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Zew_Cthulhu_(gra_fabularna)

No i W Fallout 2.

Boże, jaki ja stary jestem!😂

Z zegarek ze Świebodzkiego.

 

A w Kryształy Czasu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krywoj75 pasek rewelacja! Zegarek też fajny, jakiś taki nietypowy. Normalnie koperta jest w szlif słoneczny i ma bezel, a tutaj gładka i wygląda jakby bezela miało nie być. Sekundnik też srebrny, a nie pomarańczowy.Dekiel też zupełnie inny niż w normalnych chronografach Ruhli. Ciekawy przypadek, jakby cywilna wersja zegarka dla NVA.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie tu nie widać nawet miejsca na bezel. Początkowo myślałem że jest wybrakowany i bezel spadł, ale nie. Tu nie było bezela. 

A pasek uszylem kilka lat temu do innego vintaga i zleceniodawca nie odebrał. Uszyty ze starej PRL torby, w zasadzie wraku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to jest wersja bez bezela i jest kompletna. Wszystko pasuje, jest zgodne z tym, jak powinno być. Chodzi mi tylko o to, że jest ciekawa i rzadka. Warto ją ratować, bo one dużo rzadziej występują, a z czarną tarczą to już prawie wcale. Czarne tarcze były robione dla wojska, cywilne miały białe/srebrne, a tutaj taka zbitka cywila i wojaka. Ale to oryginał, były takie. 

Pasek sam dziubałeś? No to szacun, myślałem, że to jakaś produkcja z minionej epoki. Jak udziubiesz następny, to wal do mnie na PW ;) Idealny pasior do stałych uszu, tylko nity trzeba wymienić na jakieś napy czy coś. Super, gratuluję. 

A... klamerkę poka! Też z epoki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.