Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Rakieta ciekawa, pewnie wypuszczona tuż po rebrandingu. Deluxiak też cieszy oko :)

 

A u mnie kolejna z serii "zegarki z zupy - zupa z zegarków", taka Pobieda z 2MFZ.

 

DSC_0471.thumb.jpg.ee50ac79e0895c0aaafdaf0e5cb714f9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za naszą południową granicą. Strasznie delikatny zegarek. Do noszenia się nie nadaje. Widać, że złotko to ma ochotę ścierać się już od samego patrzenia. Typowy gablotkowiec ;) W dodatku mam z nim złe wspomnienia, bo coś mi przeskoczyło pod deklem i byłem przekonany, że kupuję automat. Chciałem kupić Rodinę w Poljocie i jakoś tak się zasugerowałem, że kupiłem ten :D 

Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, renqien napisał:

A za naszą południową granicą. Strasznie delikatny zegarek. Do noszenia się nie nadaje. Widać, że złotko to ma ochotę ścierać się już od samego patrzenia. Typowy gablotkowiec ;) W dodatku mam z nim złe wspomnienia, bo coś mi przeskoczyło pod deklem i byłem przekonany, że kupuję automat. Chciałem kupić Rodinę w Poljocie i jakoś tak się zasugerowałem, że kupiłem ten :D 

 

No tak na oko to latka 60te mam wrażenie, więc tym bardziej robi wrażenie utrzymaniem :) Gratulować! :) Zapewne we wspomnianej gablotce do tej pory spoczywał. Mi generalnie to się marzy w kulturnym stanie Poljot de luxe, ale cholernie ciężko o jakiegoś ładnie utrzymanego i nie zniszczonego chamską 'renowacją'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też zależy którego PDL-a, ale da się wyszukać ładną sztukę. Trzeba tylko zrobić założenie, że ta nazwa działa na ludzi jak kocimiętka na mojego kota. Dostają trzepotania jąder, bo to DE LUXE, więc na ładną sztukę trzeba szykować większą kasę. No i poświęcić sporo czasu i cierpliwości. Nie da się wyszukać ładnego zegarka tego typu, ot tak wchodząc na portal aukcyjny raz w tygodniu. Chyba, że się ma po prostu szczęście, ale to tylko co drugi ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, renqien napisał:

To też zależy którego PDL-a, ale da się wyszukać ładną sztukę. Trzeba tylko zrobić założenie, że ta nazwa działa na ludzi jak kocimiętka na mojego kota. Dostają trzepotania jąder, bo to DE LUXE, więc na ładną sztukę trzeba szykować większą kasę. No i poświęcić sporo czasu i cierpliwości. Nie da się wyszukać ładnego zegarka tego typu, ot tak wchodząc na portal aukcyjny raz w tygodniu. Chyba, że się ma po prostu szczęście, ale to tylko co drugi ;) 

 

Coś tym jest z tą kocimiętką 😉 Ciśnienia nie mam, toteż rozglądam się od kilku lat i większość jak na razie odrzucam zaraza. Albo cena w kosmosie, albo pucowany pod sprzedaż jak kiedyś duży fiat mojego sąsiada 😉

W moje ręce wpadło niedawno takie cudo:

20201201_090907.thumb.jpg.149049d8d72e694029a8e5d820a3ea79.jpg

Jak dostałem go w ręce - wyglądał jak nieszczęście. Szkło poszło do wymiany, bo popękane, tak samo koronka - wyjeżdżona na maksa. Wymieniłem. Przeszedł smarowanie i czyszczenie i zegarmistrz którego nawiedzam regularnie powiedział mi że trochę czasu nad nim spędził, bo był wyjeżdżony na sucho przez długi czas, ale po remoncie kapitalnym powinien pożyć jeszcze trochę 🙂

O dziwo - chyba używany był od niedzieli do niedzieli bo koperta dość ładnie zachowana. Przetarłem jedynie szmatką aby uzyskać połysk i tyle :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, krondar napisał:

 

Coś tym jest z tą kocimiętką 😉 Ciśnienia nie mam, toteż rozglądam się od kilku lat i większość jak na razie odrzucam zaraza. Albo cena w kosmosie, albo pucowany pod sprzedaż jak kiedyś duży fiat mojego sąsiada 😉

W moje ręce wpadło niedawno takie cudo:

20201201_090907.thumb.jpg.149049d8d72e694029a8e5d820a3ea79.jpg

Jak dostałem go w ręce - wyglądał jak nieszczęście. Szkło poszło do wymiany, bo popękane, tak samo koronka - wyjeżdżona na maksa. Wymieniłem. Przeszedł smarowanie i czyszczenie i zegarmistrz którego nawiedzam regularnie powiedział mi że trochę czasu nad nim spędził, bo był wyjeżdżony na sucho przez długi czas, ale po remoncie kapitalnym powinien pożyć jeszcze trochę 🙂

O dziwo - chyba używany był od niedzieli do niedzieli bo koperta dość ładnie zachowana. Przetarłem jedynie szmatką aby uzyskać połysk i tyle :)

 

Świetny zakup. Gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, MadGravediGGer77 napisał:

Świetny zakup. Gratulacje

Dziękuję :)

Co ciekawe - nawet nie zakup. Zegarek dostałem od kolegi, który przeglądał szuflady w meblach po wujku. Zobaczył czasomierze, zapakował w siatkę i przyniósł, bo wie że lubię wszystko co tyka 🙂 Poza tym tutaj były jeszcze trzy kwarcowe "Perfecty", które na pierwszy rzut oka - wyglądały dużo lepiej aczkolwiek nie urzekły mnie jakoś. Ten wyglądał okrutnie, ale po tym jak mu trochę serca okazałem - odwdzięczył się urodą :)

Edytowane przez krondar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Walter_87 napisał:

W tych Stolicznych siedziały już 17-nastki?

 

Tak


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, drobnypijaczek napisał:

Mam dwa, oba patyna zazdraszczam.

 

Też miałem gorszego więc poszedł w świat ;)

Ten jest piękny :)

PS Marcin dopisałem się jeszcze na kalendarz, nie wiem dlaczego ale jakoś wcześniej zapomniałem a dziś ostatni dzwonek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie dwa "bliźniaki", złoty miał tak porysowane plexi, że postanowiłem oskrobać je nożem, działa i jest szybciej niż papierem :P Poza tym nie wiem czy taki lakier czy coś się na niego wylało, konsystencja jest gumowa, nie ma szans na umycie :(

image.thumb.png.523268fcd857fec20e8614e7a91d1276.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, mkoch napisał:

 

Tak

 

Dzięki, tak mi się wydawało, choć ostatnio widuję głównie z werkami na 16 kamieniach w dodatku wszystkie z antywstrząsem... Nawet mój zegarmistrz miał kilka trupków i wszystkie w tej samej konfiguracji.

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne nabytki Panowie :) Gratuluję wszystkim.

 

Coś mnie swędzi za lewym uchem więc w weekend pewnie pojawi się jakiś mega okaz u jednego z kolegów 🤔  😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh stary Petrodworec 🤗
Ma swoje wady ale też i lata

IMG_20201203_085240.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, rysqut napisał:

Nie mogę trafić na tę rakietę 3,6,9,12, którą pokazał kolega krondar... a tak długo na nią poluję

 

Ja widzę ją co jakiś czas, co prawda na giełdzie, a teraz u nas giełdy pozamykanie,

ale jak będzie to dam znać...

 

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiają się, ale żeby taką w ładnym stanie kupić to trzeba szukać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O takiej też pisze - ale to wtedy cena jest wyższa...

- - 

A teraz o innej Rakiecie, którą nabyłem, po konsultacji tu na forum, bo nie potrafiłem sam podjąć decyzji, w pewnym aspekcie...

Szukałem 23 kamieniowej ale ta chyba bardziej mi się podoba.

Zegarek ma już swoją aktualną historię, bo miał być technicznie dobry, a okazało się, że jednak nie jest...

Zdjęcia przed i po pierwszej wizycie u zegarmistrza, mam go teraz sprawdzać, bo są podejrzenia, że jeszcze coś wyjdzie - oby nie.

Co prawda miałem możliwość zwrotu, bo osoba sprzedająca okazała się w w porządku ale nie skorzystałem z tej opcji

i zatrzymam.

Może nie jest do końca idealny ale w tej kwestii nie jestem pruderyjny.

 

er.jpg

er1.jpg

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.