Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie jakiś szał. Widać idą święta i chłopaki pokupili sobie prezenty😀. Świetny zegarek. Gratki.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wołna po czyszczeniu wygląda bajecznie! Rakieta z kamieniem też świetny strzał. A Łucz damka jest bardzo ciekawy. Też kupiłem takiego mojej małżonce. O dziwo, jej jakoś się nie spodobał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mkoch napisał:

Panowie.

A dlaczego nikt nie bił się ze mną na rodzimym podwórku o tego Sygnała????? Ja się tu nastawiałem na dogrywki, a tu pyk i koniec 😮

Jedyna naprawa (opisany był jako uszkodzony) polegała na założeniu koronki godzinowej (wałek był, ale to już widziałem na aukcji). Miałem sygnałową, ale trochę inna niż ta, która była na drugim wałku. Trzeba szukać. 

Oczywiście trzeba było lekko odkazić z zieleninki i jest ładny zakup. To naprawdę zegarek, który warto mieć w kolekcji :)

 

 

No piękny. Że ja go przegapiłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kchrapek napisał:

No piękny. Że ja go przegapiłem...

 

Na Ciebie liczyłem na licytacji :D :D

Malutkie ślady na czubkach uszu, a poza tym nówka. Miałem tylko złomka z tą tarczą, tym bardziej cieszy


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem mydelniczkę :) IMG_20201209_153453.jpg

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pełną?

 

Do mnie mnie dotarł dziś kwarcyk pod nazwą ZiM. Sprawny, stan jak widać, ale chyba to to jakieś rzadsze, bo nie widywałem.

zim.jpg


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie niespodziewanie okazało się, że tak IMG_20201209_154233.jpgIMG_20201209_154027.jpgIMG_20201209_154100.jpg

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup sprzed kilku dni... 

Tylko który to rocznik? 🧐

Roman 🤫😉😁

IMG_20201204_140946.jpg

IMG_20201204_141050.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rocznik zacny i co najważniejsze to tarcza  oryginalna 🤣

Brawo 👍

 

A ja dziś odebrałem od zegarmistrza trochę moich staruszków, między innymi taka ciekawostkę. 

Niby niezbyt piękny k-43 ale jest to pierwszy jaki widzę wyprodukowany po 1934 z kamieniami w szatonach. 

Dla mnie duża ciekawostka bo wszystkie z szatonami mam wcześniejsze 🙂

 

IMG_20201211_182320.thumb.jpg.d3e756bae358236311f5c075654e49be.jpgIMG_20201211_182132.thumb.jpg.f1eae3de5da17c20e3bc2972e984c7bc.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.12.2020 o 20:42, Ziben86 napisał:

Zakup sprzed kilku dni... 

Tylko który to rocznik? 🧐

Roman 🤫😉😁

 

 

 

Tu Ci się udało. Tarcza do pozazdroszczenia... Gdyby nie ta znikająca 12 (chyba tak ten zegarek powinien się nazywać) to pewnie miałbym już kilka,

a tak wolę jednak Pobiedy w tej samej kopercie.

Kupiona w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, art_69 napisał:

 

Tu Ci się udało. Tarcza do pozazdroszczenia... Gdyby nie ta znikająca 12 (chyba tak ten zegarek powinien się nazywać) to pewnie miałbym już kilka,

a tak wolę jednak Pobiedy w tej samej kopercie.

Kupiona w Polsce?

W Polsce, ja grasuję tylko na naszym podwórku 😉😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.12.2020 o 17:56, mkoch napisał:

Panowie.

A dlaczego nikt nie bił się ze mną na rodzimym podwórku o tego Sygnała????? Ja się tu nastawiałem na dogrywki, a tu pyk i koniec 😮

Jedyna naprawa (opisany był jako uszkodzony) polegała na założeniu koronki godzinowej (wałek był, ale to już widziałem na aukcji). Miałem sygnałową, ale trochę inna niż ta, która była na drugim wałku. Trzeba szukać. 

Oczywiście trzeba było lekko odkazić z zieleninki i jest ładny zakup. To naprawdę zegarek, który warto mieć w kolekcji :)

 

 

 

Gratuluję zwycięstwa, licytowalem w tym czasie Zenitha w Czechach i jakoś  nie doszacowałem ceny. Zenitha ostatecznie też nie kupiłem)  :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z podziękowaniem dla Kolegi Mikołaja (@Chou)😊

 

IMG_20201213_094302.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna ta rakietka🙂

Niedawno trafiłem fajną sekondę za śmieszne pieniędze. Zegarek kupiłem w zasadzie tylko dlatego, że był tani. Po wszystkich opłatach wyszło mnie 162 zeta, a jak przyszedł to się okazało, że takiego nie mam. Wszystkie wcześniejsze miałem z datownikiem. Po umyciu warstwy grubego brudu okazało się, że zegarek wygląda jakby wczoraj wyjechał z 1MCZ🙃

s2.thumb.jpg.bab83daafc21f2b0f961685196bb6eb7.jpg

Edytowane przez Mislavo

/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Mislavo napisał:

🙂

Od Kolegi z Forum (dzięki @Chou)😀

 

Edytowane przez paul221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.