Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie to działa tak: jak się głębiej zainteresuję danym obszarem w świecie zegarków, to kupuję co się da,w danej chwili...

 

Doszła następna pasówka Mołni, tym razem niska - ja dostarczyłem wszystko co potrzebne - ktoś złożył i wykonał pełen przegląd.

 

Części zakupione w ostatnich dwóch tygodniach - jeszcze nie wszystko doszło... Miało być więcej pasówek, ale część zegarków pozostanie

jednak w oryginale, tylko doprowadzę to do lepszego stanu.

- - -

Wszystkim życzę zdrowia i wielu pasji oraz udanych zakupów zegarkowych w nadchodzącym Nowym Roku 2021.

 

mmm.jpg

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się cierpliwie czeka to i kuzynka się znajdzie d3a21a510be9cf433ab562ed8dc7318c.jpgf915287501c55509114f49dd697a5c6d.jpg

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, art_69 napisał:

U mnie to działa tak: jak się głębiej zainteresuję danym obszarem w świecie zegarków, to kupuję co się da,w danej chwili...

 

Doszła następna pasówka Mołni, tym razem niska - ja dostarczyłem wszystko co potrzebne - ktoś złożył i wykonał pełen przegląd.

 

Części zakupione w ostatnich dwóch tygodniach - jeszcze nie wszystko doszło... Miało być więcej pasówek, ale część zegarków pozostanie

jednak w oryginale, tylko doprowadzę to do lepszego stanu.

- - -

Wszystkim życzę zdrowia i wielu pasji oraz udanych zakupów zegarkowych w nadchodzącym Nowym Roku 2021.

 

mmm.jpg

Czy jest możliwośc wykonania pasówki o średnicy 37-40mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle powtarzam że Sław nie zbieram ale czasem ciężko się oprzeć 😂🤣

IMG_20201227_142128.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Miłosz Pakulski napisał:

Czy jest możliwośc wykonania pasówki o średnicy 37-40mm.

 

Tak, przerobienie oryginalnej koperty przez dodanie uszu lub koperta stalowa 40 mm ale bez przezroczystego dekla - też o takiej myślałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, art_69 napisał:

 

Tak, przerobienie oryginalnej koperty przez dodanie uszu lub koperta stalowa 40 mm ale bez przezroczystego dekla - też o takiej myślałem...

Pierwsza z brzegu :) Sa tez pod Pobiedę itd 

https://auction.violity.com/106416267-komplekt-dlya-rakety-2609na

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy kopercie do Mołni 40 mm jest jednak problem z dorobieniem, dopasowaniem tarczy, która by miała coś wspólnego z Mołnią...

Przy kopercie do Zima lub Pobiedy jest ten sam problem - mechanizm oryginalny wejdzie - ale oryginalną tarczę trudno dopasować.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na czym ma polegać pasówka? 

Pierwszy link jest do mechanizmu Rakiety, drugi do Pobiedy -  w zestawie jest wszystko oprócz mechanizmu. Nie wiem ja to współgra.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie doczytałem, że ta koperta jest do mechanizmu Rakiety... Bardzo podobna koperta 40 mm jest też do mechanizmu Mołni - myślałem, że to jest ta koperta - a to jest koperta i tarcza do Rakiety.

- - -

 

 

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na ebay'u ktoś ze wschodu sprzedawał przeszklone dekle do typowych kopert Pobiedy, miał też stalowe koperty w kształcie oryginałów. Teraz już tego nie widzę, ale może na wschodnich portalach coś mają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo dużo niezależnych produkcji, to się pojawia i znika... Do Sportiwnego stalową kopertę bardzo trudno mi w tej chwili znaleźć,

ale są do Poljota de luxa, Wołny - tylko chyba bez przeszklonego dekla... Dla mnie to ten przeszklony dekiel to jedna z głównych motywacji.

 

Zastanawia mnie też to dlaczego w tych wielu kopertach, jakie widziałem do radzieckich mechanizmów - nie wstawiają oryginalnych tarcz?

Być może się nie da - nie wiem? Dla mnie oryginalna tarcza w takiej pasówce o której piszę - to podstawa aby to zrealizować.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś u majstra takiego wziąłem, bo chyba szkło oryginalne?

IMG_20201231_114744.jpg

IMG_20201231_114922.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wczoraj chciałem go sprzedać i nie wiem dlaczego nikt go nie chciał za stówke z groszami 🙄 ale bardzo dobrze że został bo jeszcze na starym roku znalazłem godzinkę na małe SPA, okazało się że nawet bardzo pasujące portki dla niego wyszukałem i całość mnie zachwyciła 🤩
Ta tarcza pod światło jest niesamowita 🔥

IMG_20201231_121719.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo fajny zegarek, mnie podoba się wersja z czerwoną lub bordową tarczą.

 

Jak się sprzedaje zwykły zegarek to ma się wrażenie, że wszyscy wokoło poszukują tylko

Sław chorągiewek, Poljotów 55g, Sputników, Amfibii uszatych i zegarków z Błonia w jakimkolwiek stanie...

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój ostatni zakup w tym roku...nie wiem tylko czy wskazówki są oryginalne  ? 
20201231_161203.thumb.jpg.eeae4fd3186d9e0796c639ee10c8b2bf.jpg
Chyba nie ale w razie co mam 88ed3bc8023ceea7b583c2b83d87bf83.jpg

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Łucz w kwarcu. A jeszcze jeden nowobiałoruski w drodze ;)

lucxz.jpg


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trafił się akceptowalnej cenie, to się kliknął. w sumie chodził za mną długo :)

 

 

Edytowane przez oszolom

Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.