Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.01.2021 o 13:15, rk7000 napisał:

Dzięki uprzejmości rysqut-a wszedłem w posiadanie  takiego oto zegarka 😁

Dzięki wielkie Piotrek 🙂

IMG_20210109_130431.thumb.jpg.f0f924bdad8c09c41c7cf0a705ee1b99.jpg

 

IMG_20210109_130411.thumb.jpg.85f66024fccc80bdb6bb93a64f656256.jpg

 

 

 

 

Roman, wspaniały zakup. Świetny okaz. Gratuluję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kchrapek napisał:
Kiedyś miałem tego Mira, sprzedałem i przez długi czas nie mogłem trafić takiego którego stan by mnie zadowalał. Wreszcie znów jest
 
2 godziny temu, drobnypijaczek napisał:
U nas kupiony czy za granicą?
 

Krzysiek nie odpowiadaj bo jeszcze cło nali czy...

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kchrapek napisał:

Kiedyś miałem tego Mira, sprzedałem i przez długi czas nie mogłem trafić takiego którego stan by mnie zadowalał. Wreszcie znów jest :)

 

Naprawdę piękny egzemplarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, kchrapek napisał:

Licytacja na allegro.

 

Mnie zmylił w tym zegarku brak napisu Mir, jak szybko przeglądałem.... ale ten napis jest...

Dopiero teraz sobie uświadomiłem, że dawno temu kojarzyłem, że jest taki model Mir-a.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, art_69 napisał:

 

Mnie zmylił w tym zegarku brak napisu Mir, jak szybko przeglądałem.... ale ten napis jest...

Dopiero teraz sobie uświadomiłem, że dawno temu kojarzyłem, że jest taki model Mir-a.

@art_69 Tzw. Mir z mirami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, drobnypijaczek napisał:

U nas kupiony czy za granicą?

 

He he he :) Okazuje się że to ten sam który przed laty sprzedałem emoji23.pngemoji1787.pngemoji1787.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kchrapek napisał:

He he he :) Okazuje się że to ten sam który przed laty sprzedałem emoji23.pngemoji1787.pngemoji1787.png

 

Czy kwotowo wyszedłeś na plus czy minus po takim czasie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
He he he Okazuje się że to ten sam który przed laty sprzedałem 
Sprzedaj go ponownie, sprawdzisz czy historia lubi się powtarzać.

Wysłane z mojego moto g(9) play przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Mawis napisał:

 

Czy kwotowo wyszedłeś na plus czy minus po takim czasie? ;)

Na minus oczywiście choć nie pamiętam za ile sprzedałem, mogę sprawdzić po powrocie do domu. Natomiast nie odbieram tego negatywnie bo wiadomo że wartość i ceny zegarków urosły przez ten czas. tak tego jak i tych które posiadam, naturalna kolej rzeczy :)

Edit. Inna bajka że zapewne sprzedając wtedy tez zarobiłem względem ceny zakupu więc pewnie jestem na zero :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kchrapek napisał:

Na minus oczywiście choć nie pamiętam za ile sprzedałem, mogę sprawdzić po powrocie do domu. Natomiast nie odbieram tego negatywnie bo wiadomo że wartość i ceny zegarków urosły przez ten czas. tak tego jak i tych które posiadam, naturalna kolej rzeczy :)

Edit. Inna bajka że zapewne sprzedając wtedy tez zarobiłem względem ceny zakupu więc pewnie jestem na zero :)

Nie mogłeś wyjść na zero niestety. Z tego co wiemy to kupiłeś go dwa razy a sprzedałeś tylko raz więc nie może tu być mowy o jakimkolwiek porównaniu 😁

Ciekawą historia i chyba rzadko się zdarza odkupić nieświadomie zegarek który  kiedyś się posiadało 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, rk7000 napisał:

Nie mogłeś wyjść na zero niestety. Z tego co wiemy to kupiłeś go dwa razy a sprzedałeś tylko raz więc nie może tu być mowy o jakimkolwiek porównaniu 😁

Ciekawą historia i chyba rzadko się zdarza odkupić nieświadomie zegarek który  kiedyś się posiadało 🙂

Na zero w sensie że zysk po sprzedaży kiedyś zniwelował dopłatę teraz więc chyba nie jest źle. Poza tym uważam że mimo niedoskonałości tego egzemplarza stał się na tyle rzadki ze jest wart zapłaconych teraz pieniędzy bez żadnych rozliczeń :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakował ale w końcu się trafił na Ukrainie w znośnym stanie za ludzkie pieniądze:

20210112_181225.thumb.jpg.82d08be67fa67d69fcc7dea6d93f2100.jpg

20210112_181742.thumb.jpg.dfaf945f3274735209f699f6987cfb29.jpg

Edytowane przez Odin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Jeszcze tylko wariacje mechanizmów 02 - 08, kombinacje kopert aluminium - mosiądz i będzie komplet. Tylko kto wie ile tego było?

Edytowane przez Odin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! Jeszcze tylko wariacje mechanizmów 02 - 08, kombinacje kopert aluminium - mosiądz i będzie komplet. Tylko kto wie ile tego było?

W stali był chyba jeden ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jednego w stali ale czy to oryginał, tego nie wie już chyba nikt.

 

Edytowane przez Odin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Odin nie sądziłem, że to oryginalna tarcza? Wspaniały zbiór. Trafić te skarabeusze w dobrych stanach to nie taka prosta sprawa.

 

Te stalowe koperty to raczej nowe wypusty? Najpierw radzieccy towarzysze importowali stal z zagranicy, dopiero później sami zaczęli robić. Ale chyba nie w końcu lat 50.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był gdzieś warek w którym była mowa, o stalowej kopercie i to z epoki a nie współczesnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Odin napisał:

Brakował ale w końcu się trafił na Ukrainie w znośnym stanie za ludzkie pieniądze:

20210112_181225.thumb.jpg.82d08be67fa67d69fcc7dea6d93f2100.jpg

20210112_181742.thumb.jpg.dfaf945f3274735209f699f6987cfb29.jpg

Wow, ile to wyrzeczeń i miesięcy gapienia w monitor trzeba żeby zgromadzić taką subkolekcję, to najstarsi górale nie wiedzą. Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 🍻

Odrobinkę czasu to zajęło ale najważniejsze, że polowanie wciąż trwa bo przecież zawsze mogą się trafić lepsze stany 🙃

Co do rzadziej spotykanych tarcz i stalowych kopert, to mam podejrzenie, że może być z nimi tak jak z naszymi tarczami "warszawskimi" - czasami można je spotkać w różnych ofertach i zagraniczny kolekcjoner mógłby je uznać za rzadko występujące w przyrodzie oryginały... ot taka teoria. Dopóki nie odnajdzie się jakiś Uralowy katalog, możemy sobie gdybać i cieszyć się nowymi odkryciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.