Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Ziben86 napisał:

Tutaj piękny model XIV z 1957 roku. 

Fajna, i fajnie że się oryginalna luma zachowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mislavo napisał:

Dzień dobry. W końcu się doczekałem, to się pochwalę. Kolejny krabik w kolekcji🙂.

 

 

No nie byle jaki :) Gratuluję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy niedzieli wszyscy pokazują ładne zegarki to i ja mój nowy nabytek zaprezentuję . Ps. przeznaczenie - fundusz emerytalny IMG_20210113_110146.jpg

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mercel napisał:

Przy niedzieli wszyscy pokazują ładne zegarki to i ja mój nowy nabytek zaprezentuję emoji4.png. Ps. przeznaczenie - fundusz emerytalny emoji23.pngemoji1787.pngemoji1787.pngemoji23.png

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Wczoraj Grzegorz dzisiaj Ty. Aleście złotem pojechali... Gratuluję, super Poljot!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj Grzegorz dzisiaj Ty. Aleście złotem pojechali... Gratuluję, super Poljot!
Dzięki

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mercel napisał:

Przy niedzieli wszyscy pokazują ładne zegarki to i ja mój nowy nabytek zaprezentuję emoji4.png. Ps. przeznaczenie - fundusz emerytalny emoji23.pngemoji1787.pngemoji1787.pngemoji23.pngIMG_20210113_110146.jpg

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Piękny stan! Wczoraj z odrapańca zrobiłem czerwonego brata 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piękny stan! Wczoraj z odrapańca zrobiłem czerwonego brata
Widziałem :)

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam się z forum moim "nabytkiem" Wostok od nowości należy do mojego taty, jednak ostatnie lata przeleżał w szufladzie. Ma uszkodzony mechanizm, na zewnątrz widać dziesięciolecia użytkowania.

 

DSC_2157.JPG

DSC_2158.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, borewicz07 napisał:

Zmienić bezel, wyczyścić wskazówki i naprawić werk. Będzie jak nowy.

Taki mam plan 😉 Dzisiaj spolerowałem szkiełko, reszta w toku. Gotowy projekt pokażę w odpowiednim wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że nie "rusek" to pozwolę sobie zdjęcie umieścić tutaj, bo nabytek z Forum Radzieckich.

 

Dzięki Koledze krywoj75 stałem się posiadaczem takiej pięknej RUHLI:)

Podziękowania za możliwość wzięcia udziału w tej szczytnej licytacji; pasek który własnoręcznie zrobiłeś super leży na ręce a RUHLA nawet chodzi:)

 

Zdjęcie z pobratymcami zakupionymi ostatnio

IMG_20210120_115658.jpg

Edytowane przez MadGravediGGer77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to nie moje ulubione lata produkcji ale kurde, nosz z rok go szukałem 😁😁
Żaden unikat ale bardzo mi się ten model podoba i chciałem go mieć 😉

IMG_20210120_170634.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, kchrapek napisał:

Wpadły dwa rzadkie Poljoty eksportowe. Dziś prezentacja pierwszego :) Rzadki model w wyjątkowej kopercie Monocoque. Nie posiada dekla, żeby dostać się do mechanizmu trzeba zdemontować szkło i koronkę.

Fantastyczny jest ten Poljot.:wub:Gratuluję zakupu.

Można prosić zdjęcie od spodu?

No i jak odbywa się demontaż koronki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, pabloo_ napisał:

Fantastyczny jest ten Poljot.:wub:Gratuluję zakupu.

Można prosić zdjęcie od spodu?

No i jak odbywa się demontaż koronki?

Nie próbowałem rozbierać więc nie wiem.

Nie zrobiłem zdjęć od spodu więc posłużę się fotkami Phila: https://www.netgrafik.ch/civil-watches87.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być kolejny krab od Kirova, ale skoro jest eksportowy poljot Krzysztofa, to aby się wpisać w klimat również będzie poljot eksport🙂.

Zegarek kupiony jako drogi trupek, choc coś się w nim ruszało i udawało, że jeszcze żyje. Dlatego tani nie był, ale wszystko kompensowała idealnie zachowana tarcza. Zegarek niby był na chodzie, ale bez sekundnika, ze złamaną osią sekundnika i jak się okazało krzywym mostkiem przekładni chodu. Trochę czasu i zabrało, aby w miarę tanio kupić dawcę na części. Werk to moskwa 2608, więc kupiłem moskwę na części. Potem było mi jakiś czas żal mi ją rozbebeszyć, bo stan tarczy i wskazówek bardzo ładny, ale że przez jakiś czas nic innego w gorszym stanie nie chciało wpaść, to w końcu zdecydowałem się ją chwilowo poświęcić. Wracając do mojego poljota udało mi się rónież zdobyć sekundnik, więc w końcu mogłem zacząć działać. Poskładanie tego do kupy z krzywym mostkiem przekładni chodu, to była mordęga. Nie piszę ile to trwało, bo nikt mi nie uwierzy. Jak już poskladałem, to i tak się okazało że nie działa, więc rozebrałem na nowo i zapożyczyłem mostek z mojej moskwy. Potem poszło już jak z płatka. Projekt zamknął mi się w kwocie 330 zł. NIe mało, ale jak naprawię moskwę, a części już mam, to ze sprzedaży moskwy z 80 -100 zł powinienem odzyskać, a wtedy cena końcowa poljota będzie już atrakcyjna. W każdym razie efekt końcowy dla mnie jest ŁAŁ. Jest to jeden z piękniejszych zegarków jakie ostatnio kupiłem🙂.

 

Krzysztofowi grauluję zaje... go nabytku👍. Ciekawe jaki jest ten drugi eksportowy?

Ja jakby co też mam już coś na podorędziu, znowu kupiłem uszkodzony, ale kompletny. Co prawda jeszcze nie naprawiony, ale działa, a do pokazania świetnie sie nadaje, bo stan świetny i gdyby co, to się również pochwalę. A co mi tam😁

Miłego oglądania:

p1.thumb.jpg.109a5f19e643eec08ad886bb124963aa.jpg

I jeszcze jedna fota:)

p2.thumb.jpg.cb85f690c8daa0f115a375dcaf114997.jpg

 


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.