Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Ech... nie mogłem się powstrzymać i kupiłem limitowaną wersję Kremlowskiego z cyrkoniami... normalnie bling bling w wydaniu rosyjskim - zegarek bardziej rosyjski już być nie może ;) 

Dziś wyjechał z Czystopola, jak dotrze to pokażę w recenzjach, więc... do zobaczenia :) !


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, rysqut napisał:

Szkoda, że urodziny są tylko raz w roku

 

 

Wostok motorist.jpg

rakieta drewniana.jpg

Szturmanskie 53.jpg

Szturmanskie 51.jpg

Zaszalał Kolega :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, rysqut napisał:

 

Zatem wszystkiego najlepszego 🎂

Same piękne okazy😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, pmwas napisał:

Ech... nie mogłem się powstrzymać i kupiłem limitowaną wersję Kremlowskiego z cyrkoniami... normalnie bling bling w wydaniu rosyjskim - zegarek bardziej rosyjski już być nie może ;) 

Dziś wyjechał z Czystopola, jak dotrze to pokażę w recenzjach, więc... do zobaczenia :) !

pmwas z całym szacunkiem , ale po jaką cholerę kupiłeś ten nomen omen cygański sznit. 15 lat temu produkowano normalną wersję, która kilka lat temu prezentowałem. Ten zegarek przeżył dużo ekstremalnych zdarzeń, po 7 latach po prostu się zatrzymał. Zaniosłem do Strojnego, zrobili przegląd i do dziś mi służy . Tam jest klasyka 31 kamieni w automacie i tyle. Co najwyżej kamyczki odpadną, jak na sławetnej koronce ze swarowskim. Na szczęście goście z meranoma stanęli na wysokości zadania.

DSCN7245a.JPG

Edytowane przez timegoesby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa... @rysqut się w detal nie bawi. Jak miał w obserwowanych to brał wszystko jak leci. A co że dwa Szturmańskie...?  Skubany jeden!!!  :) Gratulacje Piotr bo zegarków nie jest 10 czy 20 jakichś, tylko kilka ale za to mega zacne kolekcjonersko! Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto bogatemu zabroni ;) i same jakieś brzydkie starowidła, na jeden to już chyba metalu zabrakło, bo mu kopertę z drewna musieli dotoczyć....🤪 Piotrek, gratuluję. To ebay?


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, timegoesby napisał:

pmwas z całym szacunkiem , ale po jaką cholerę kupiłeś ten nomen omen cygański sznit. 15 lat temu produkowano normalną wersję, która kilka lat temu prezentowałem. Ten zegarek przeżył dużo ekstremalnych zdarzeń, po 7 latach po prostu się zatrzymał. Zaniosłem do Strojnego, zrobili przegląd i do dziś mi służy . Tam jest klasyka 31 kamieni w automacie i tyle. Co najwyżej kamyczki odpadną, jak na sławetnej koronce ze swarowskim. Na szczęście goście z meranoma stanęli na wysokości zadania.

DSCN7245a.JPG

 

A skąd, moj ładniejszy :D

Klasycznego Kremlowskiego kiedyś miałem, ale „na wskutek” hejtu w rodzinie zdecydowałem się sprzedać...

Ogolnie ta seria jest zrobiona tak „na bogato”, ze aż w oczy kłuje, niemniej zawsze myślałem, ze gdyby w miejscu polerowanych na błysk srebrnych kropeczek w „bezelu” były kamyczki byłby o wiele zajebistszy ;)

I oto jest :D

 

Więc czemu kupiłem? A bo tak chcę i tak mogę ;) podoba mi się w swoim przesłodzeniu ;)

 

Klasyczne Kremlowskie wciąż są w produkcji, ale faktycznie tej konkretnej wersji już nie robią...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Po Bieda napisał:

Kto bogatemu zabroni ;) i same jakieś brzydkie starowidła, na jeden to już chyba metalu zabrakło, bo mu kopertę z drewna musieli dotoczyć....🤪 Piotrek, gratuluję. To ebay?

kolejno: Białoruś, Polska, Kanada, Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

                                                              IMG_2717.thumb.jpeg.6eccf373c399fed3e3e3a7e3a3a5903b.jpeg
 

Witam  -takie oto dzisiaj się „przytrafiły „ prawie całkiem przypadkiem nabytki...a jako że na „ruskich „ znam się niezbyt / do tej pory posiadałem tylko jednego Wostoka , ze starych czasów ...to poproszę o ocenę tychże nowości - kolegów obeznanych bardziej z wytworami ruskiej tiochniki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Walter_87 napisał:

Jeszcze grudniowe nabytki :)

IMG_20210130_153652.jpg

IMG_20210130_153734.jpg

Ta Rakieta po lewej to może z olx? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, High-Castle napisał:

 Witam  -takie oto dzisiaj się „przytrafiły „ prawie całkiem przypadkiem nabytki...a jako że na „ruskich „ znam się niezbyt / do tej pory posiadałem tylko jednego Wostoka , ze starych czasów ...to poproszę o ocenę tychże nowości - kolegów obeznanych bardziej z wytworami ruskiej tiochniki...

 

 

Bardzo fajne czasomierze! Zdaje się, że wszystkie w oryginale. A cóż to za zegarek pod Poljotem?
 

58 minut temu, Enkil napisał:

Ta Rakieta po lewej to może z olx? 

 


Nie


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem taką w grudniu i do tej pory nie otrzymałem, podobno przypadkiem poszła do kogoś innego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Enkil napisał:

Kupiłem taką w grudniu i do tej pory nie otrzymałem, podobno przypadkiem poszła do kogoś innego. 

W poniedziałek opiszę Wam coś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Walter_87 napisał:

 

 

Bardzo fajne czasomierze! Zdaje się, że wszystkie w oryginale. A cóż to za zegarek pod Poljotem?
 


Nie

                                                    IMG_2721.thumb.jpg.543036f8f0ec925de818e1e946ffd408.jpg

 

 

To jest Zaria...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dziś zegarek, który miałem wstawić w zeszłą niedzielę. To jeszcze nabytek z końcówki ubiegłego roku. Wylicytowany na jednym z portali aukcyjnych za niewiarygodne 85 zł w opcji kto da więcej. Bardzo się zresztą zdziwiłem, że nikt nie chcial wyżej licytować, bo jest cały w oryginale i był całkowicie sprawny. Pamiętam, że w zeszłym roku raz go spotkałem, ale ja oferowałem maksymalnie 300, a sprzedawca nie chciał mi zejść poniżej 320. Wtedy nie kupiłem i jak widać nieźle na tym wyszedłem. Kolejny Kirowski w stadzie:)

k1.thumb.jpg.14fb51f92568187dba584c1e8e881b2b.jpg

 


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman jak go będziesz nosi i chciał nos podrapać to uważaj bo koronką możesz sobie oko wydłubać!

Kto ma pomysł do czego go jeszcze można użyć, oprócz nurkowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, drobnypijaczek napisał:

Roman jak go będziesz nosi i chciał nos podrapać to uważaj bo koronką możesz sobie oko wydłubać!

Kto ma pomysł do czego go jeszcze można użyć, oprócz nurkowania?

Do morsowania :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jako hantel....


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, High-Castle napisał:

                                                   

To jest Zaria...

 

 

Świetna! Nigdy takiej nie widziałem. Wygląda jak Longines z lat 60. :)

8 godzin temu, High-Castle napisał:

                                                   

To jest Zaria...

 

 

Świetna! Nigdy takiej nie widziałem. Wygląda jak Longines z lat 60. :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.