Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne koronki.


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On już po prostu opadł z sił,przez te wszystkie lata widział Cię za każdym razem jak się zbliżałeś i wiedział o co zapytasz - ten ostatni raz schował się, ale został zdemaskowany..... w końcu poddał się, odpuścił tą dychę i jest już wolny 😜

 

Ładna rzadka Kama - fajny zakup. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę, szukałem ,szukałem i znalazłem -kupione przez ostatnie trzy tygodnie- tak mi ,,zakręciły rosyjskie"

getattach,mid,80972,mpid,5,min,1,uid,87bd8b639d4ad9d2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, marek855 napisał(-a):

Własnie próbuję

image.png.abe809ee1e1a28954193cf1221012017.png

 

 

Edytowane przez prw6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łucz piękny ,nie odnawiany,Ałmazy chodzą prawie jak chronometry- rewelacja, jak zegarki po 20 tysi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, marek855 napisał(-a):

Łucz piękny ,nie odnawiany,Ałmazy chodzą prawie jak chronometry- rewelacja, jak zegarki po 20 tysi.

 

Precyzyjny fajny, Ałmazy też ale ten Łucz to tarcza raczej zamiennik dlatego tak ładnie wygląda... a mówilem Ci, że lepiej przemyśleć zanim się kupi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko jest zupełnie na odwrót: Wostok Precyzyjny ma tarczę-zamiennik, a Łucz na 80% oryginał (zdjęcie z daleka i słabo widać).


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łucz oryginał, indeksy proste a nie łódkowate ale koronka chyba wymieniona. Precyzyjny tarcza zamiennik z indeksami łódkowatymi i "gruby" druk na tarczy, no i koronka wymieniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dorobię pasek, będe nosił na ręce :) Tak z biegu przyniesiony z targu, bez krzty oliwy, regulacji i starania, robi +11 sekund na dobę. Klękacie, narody. Do lekkiego dopracowania, bo ktoś majstrował przy naciągu. Myślę, że to było dobrze wydane 5 zł.

IMG_20210601_192022.jpg

IMG_20210530_192030.jpg

Edytowane przez Po Bieda
Dokładam zdjęcie werku, szukam o nim informacji

"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Walter_87 napisał(-a):

Na moje oko jest zupełnie na odwrót: Wostok Precyzyjny ma tarczę-zamiennik, a Łucz na 80% oryginał (zdjęcie z daleka i słabo widać).

- - -

44 minuty temu, renqien napisał(-a):

Łucz oryginał, indeksy proste a nie łódkowate ale koronka chyba wymieniona. Precyzyjny tarcza zamiennik z indeksami łódkowatymi i "gruby" druk na tarczy, no i koronka wymieniona.

 

Ale tam jest dwa precyzyjne, poniżej Łucza tarcza zamiennik, a powyżej chyba oryginalna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałem na myśli chromowany.
Pozłacany na pewno oryginał.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chromowany Wostok nie w pełni oryginalny-to pierwszy i nie znałem tematu,ale mechanizm taki jak trzeba źółty z niebieskimi gwiazdkami -dobrze chodzi, pozostałe oryginały - Ałmazy chodzą rewelacyjnie,np. ten  srebrny przez tydzień pośpieszył 4-5 sek, na ręku kilka sekund opóźnia a w nocy leżąc przyśpiesza i suma sumarum rano własciwie bez odchyłki. Łucz od zegarmistrza- nosiłem mu flaszki aby mi coś znalazł- i znalazł -uważam bomba-jest piękny i dokładny, nie zdawałem sobie sprawy że ruskie zegarki moga tak fascynować.  Złotego Wostoka i Wołny jeszcze nie nosiłem, a te bardziej zużyte Wołny kupiłem tak z rozpędu i ,,oszołomienia",hehe

IMG_20210528_211334[1].jpg

IMG_20210531_140414[1].jpg

Screenshot_20210531-192754[1].jpg

Na górze-stara wołna, Łucz, i złoty Ałmaz na dole -pomiar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza w Łuczu jakoś dziwnie przekręcona w prawo.

Prawdopodobnie ma urwane nóżki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki nabytek przy robocie, taras trzeba skończyć. Pamiętacie, kto ostatnio mi pomagał? To teraz druga strona barykady ;)

 

DSC_0259.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, marek855 napisał(-a):

Tak chromowany Wostok nie w pełni oryginalny-to pierwszy i nie znałem tematu,ale mechanizm taki jak trzeba źółty z niebieskimi gwiazdkami -dobrze chodzi, pozostałe oryginały - Ałmazy chodzą rewelacyjnie,np. ten  srebrny przez tydzień pośpieszył 4-5 sek, na ręku kilka sekund opóźnia a w nocy leżąc przyśpiesza i suma sumarum rano własciwie bez odchyłki. Łucz od zegarmistrza- nosiłem mu flaszki aby mi coś znalazł- i znalazł -uważam bomba-jest piękny i dokładny, nie zdawałem sobie sprawy że ruskie zegarki moga tak fascynować.  Złotego Wostoka i Wołny jeszcze nie nosiłem, a te bardziej zużyte Wołny kupiłem tak z rozpędu i ,,oszołomienia",hehe

IMG_20210528_211334[1].jpg

IMG_20210531_140414[1].jpg

Screenshot_20210531-192754[1].jpg

Na górze-stara wołna, Łucz, i złoty Ałmaz na dole -pomiar

mnie nie dziwią wykresy i fakt, że chodzą dokładnie. 

Również późniejsze zegarki są bardzo sympatyczne w tym względzie. 

Sam noszę poliocika (trafił się za jakieś 16zł) który uruchomiony po czyszczeniu i smarowaniu systematycznie mieści się w + - 5sek i na redukcję odchyłki można wpływać pozycją w spoczynku. 

Jeden "taki" z werkiem 2614 2h wykazał dokładność +1 / -2s na dobę - czego zatem więcej oczekiwać, jeśli oczywiście stylistycznie nam te zegarki pasują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Remi124 napisał(-a):

Takie pobiedy z 1 i 2 mfz odebralem od zegarmistrza:-)

 

Remi

 

Jakiś dziwny kolor sekundnika - jest szary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.