Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

A ja znalazłem dziś takiego brudaska w pudle z częściami do budzików :D

 

DSC_4693.thumb.JPG.9e6a0af11b6799b69ada4076cdcec739.JPG

 

Trzeba będzie zrobić serwis i dobrać wskazówki 

DSC_4692.thumb.JPG.781bc52fc2f2835070b1cd86b0a962aa.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeski bard Jaromír Nohavica też  Kometa wyśpiewuje...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś sie tak poskładało, że w tym miesiącu nie kupilem żadnego zegarka. Normalnie nienormalne😁. Za to wpadło niespodziewanie kilka gratisów. A było tak:

W odwiedziny do mojej żony przyjechała mamusia. Na dodatek z koleżanką. Na szczęście nie było mnie w domu, bo byłem w pracy;). Panie usiadły sobie na pogaduchy w pokoju, gdzie wisi moja gablota z zegarkami. W zasadzie nic nie zapowiadało tego co bylo dalej, ale za 2 dni dzwoni do mnie teściowa i mi mówi, że Jadzia dałą mi jakieś zegarki. Jak chce, to mam sobie podjechać, a jak mi się do niczego nie przydadzą, to wyrzucić. No to pojechałem i odebrałem woreczek foliowy w którym było kilka kwarców faktycznie do niczego się nie nadających, ale też 3 fajne ruski i 1 glasshutte spezimatic. Normalnie w szoku byłem, bo tego się po wizycie mamusi nie spodziewałem😁. Na dodatek wszystkie sprawne na dokładnym chodzie.

Ostatnio z worka pokazałem czarnego pdl, a dziś będzie budzik:)

p1.thumb.jpg.8daceb78e8eb85f4767f674e162ba6c5.jpg


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Mislavo napisał(-a):

Jakoś sie tak poskładało, że w tym miesiącu nie kupilem żadnego zegarka. Normalnie nienormalne😁. Za to wpadło niespodziewanie kilka gratisów. A było tak:

W odwiedziny do mojej żony przyjechała mamusia. Na dodatek z koleżanką. Na szczęście nie było mnie w domu, bo byłem w pracy;). Panie usiadły sobie na pogaduchy w pokoju, gdzie wisi moja gablota z zegarkami. W zasadzie nic nie zapowiadało tego co bylo dalej, ale za 2 dni dzwoni do mnie teściowa i mi mówi, że Jadzia dałą mi jakieś zegarki. Jak chce, to mam sobie podjechać, a jak mi się do niczego nie przydadzą, to wyrzucić. No to pojechałem i odebrałem woreczek foliowy w którym było kilka kwarców faktycznie do niczego się nie nadających, ale też 3 fajne ruski i 1 glasshutte spezimatic. Normalnie w szoku byłem, bo tego się po wizycie mamusi nie spodziewałem😁. Na dodatek wszystkie sprawne na dokładnym chodzie.

Ostatnio z worka pokazałem czarnego pdl, a dziś będzie budzik:)

 

O panie, sypnęło prezentami, jak z worka Świętego Mikołaja! Pozazdrościć! 

I w ramach tradycyjnego jajcowania. 

- Jak długo trzeba patrzeć na teściową jednym okiem?

- Dopóki się muszka że szczerbinką nie zbiegnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Mislavo napisał(-a):

Jakoś sie tak poskładało, że w tym miesiącu nie kupilem żadnego zegarka. Normalnie nienormalne😁. Za to wpadło niespodziewanie kilka gratisów. A było tak:

W odwiedziny do mojej żony przyjechała mamusia. Na dodatek z koleżanką. Na szczęście nie było mnie w domu, bo byłem w pracy;). Panie usiadły sobie na pogaduchy w pokoju, gdzie wisi moja gablota z zegarkami. W zasadzie nic nie zapowiadało tego co bylo dalej, ale za 2 dni dzwoni do mnie teściowa i mi mówi, że Jadzia dałą mi jakieś zegarki. Jak chce, to mam sobie podjechać, a jak mi się do niczego nie przydadzą, to wyrzucić. No to pojechałem i odebrałem woreczek foliowy w którym było kilka kwarców faktycznie do niczego się nie nadających, ale też 3 fajne ruski i 1 glasshutte spezimatic. Normalnie w szoku byłem, bo tego się po wizycie mamusi nie spodziewałem😁. Na dodatek wszystkie sprawne na dokładnym chodzie.

Ostatnio z worka pokazałem czarnego pdl, a dziś będzie budzik:)

p1.thumb.jpg.8daceb78e8eb85f4767f674e162ba6c5.jpg

Niezły stan jak nienoszony praktycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Byłby super, gdyby nie jakaś ciapa, a nie zegarmistrz nie podrapał go nieco przy nasadzie wskazówek. Choć jakoś specjalnie w oczy się to nie rzuca. W sumie bardzo przyjemny zegarek.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, zadra napisał(-a):

niektórym to nawet teściowa się udaje..

 

 

albo koleżanka ....

 

Remi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dawno mnie tu nie było... Ale w końcu udało się kupić Poljota 3133. Stan średni ale i tak cieszy. Wiem że wskazówka minutowa od chrono jest nie ta co powinna ;)

IMG_20210902_105236.jpgIMG_20210902_105309.jpg

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kchrapek napisał(-a):

Za to tani był. Ja nie zdążyłem :)

Twojej uwadze nic nie umknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.08.2021 o 11:30, Mislavo napisał(-a):

Jakoś sie tak poskładało, że w tym miesiącu nie kupilem żadnego zegarka. Normalnie nienormalne😁. Za to wpadło niespodziewanie kilka gratisów. A było tak:

W odwiedziny do mojej żony przyjechała mamusia. Na dodatek z koleżanką. Na szczęście nie było mnie w domu, bo byłem w pracy;). Panie usiadły sobie na pogaduchy w pokoju, gdzie wisi moja gablota z zegarkami. W zasadzie nic nie zapowiadało tego co bylo dalej, ale za 2 dni dzwoni do mnie teściowa i mi mówi, że Jadzia dałą mi jakieś zegarki. Jak chce, to mam sobie podjechać, a jak mi się do niczego nie przydadzą, to wyrzucić. No to pojechałem i odebrałem woreczek foliowy w którym było kilka kwarców faktycznie do niczego się nie nadających, ale też 3 fajne ruski i 1 glasshutte spezimatic. Normalnie w szoku byłem, bo tego się po wizycie mamusi nie spodziewałem😁. Na dodatek wszystkie sprawne na dokładnym chodzie.

Ostatnio z worka pokazałem czarnego pdl, a dziś będzie budzik:)

p1.thumb.jpg.8daceb78e8eb85f4767f674e162ba6c5.jpg

Piękny ten Poljot :wub:

Spuścizna po Północnej Grupie Wojsk Armii Radzieckiej ?


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kchrapek napisał(-a):

O sekundy mnie ubiegłeś :) Już miałem w koszyku :)

O to wiem kto i mnie wyprzedził... Gratulacje, fajnie, że do Ciebie trafił Marcin...

Edytowane przez drobnypijaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piękny ten Poljot :wub:
Spuścizna po Północnej Grupie Wojsk Armii Radzieckiej ?
Myślę, że to raczej zegarek po mężu wspomnianej wyżej Pani Jadzi. Pewno przeleżał nieużywany w kredensie ze 20 lat.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Mislavo napisał(-a):

raczej zegarek po mężu

Tego nigdy nie poddawałem w wątpliwość. :rolleyes:
Pisząc o Armii Radzieckiej miałem na myśli że w „jedynie słusznych czasach” można było w drodze handlu wymiennego nabyć od Krasnoarmiejców ciekawe rzeczy. Na przykład fajny zegarek. :wub:
Do dziś krążą opowieści w armii jak to nasi pojechali do Rosjan po jakies części zamienne niedostępne u nas, a oni „po co części” ? Dawaj litra spiryta i bieri całego tanka :unsure:

Edytowane przez Jędrula.wawa
Korekta

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre, ale tu gdzie mieszkam raczej mało prawdopodobne. Ja pierwszego ruskiego sołdata miałem okazję zobaczyć gdy miałem jakies 20 lat i to nie u siebie, tylko we Wrocławiu. Do tego czasu bylem prawie przekonany, że Polska to suwerenny kraj. U nas to raczej proza życia, czyli albo kupił, albo w pracy dostał. Dekiel jest bez graweru, więc chyba raczej to pierwsze

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam Wasze wpisy i ogarnia mnie zniechęcenie :) z tego forum trzech Harpaganów zasadziło się na ten sam zegarek. A gdzie jeszcze cała reszta konkurencji...Straciłem resztki nadziei na jakiekolwiek zakupy. Sprzedam to co mam i znajdę se jakieś inne hobby 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytam Wasze wpisy i ogarnia mnie zniechęcenie z tego forum trzech Harpaganów zasadziło się na ten sam zegarek. A gdzie jeszcze cała reszta konkurencji...Straciłem resztki nadziei na jakiekolwiek zakupy. Sprzedam to co mam i znajdę se jakieś inne hobby 
Piotrze, kiedy mam wpaść do Ciebie na zakupy ? :)

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Remo74 napisał(-a):

Czytam Wasze wpisy i ogarnia mnie zniechęcenie :) z tego forum trzech Harpaganów zasadziło się na ten sam zegarek. A gdzie jeszcze cała reszta konkurencji...Straciłem resztki nadziei na jakiekolwiek zakupy. Sprzedam to co mam i znajdę se jakieś inne hobby 😁

Podpowiadam, nowe hobby: pędzenie bimbru!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo zeszło, ale udało  się uratować takiego Poljota. Niestety wskazówki zamienniki, które średnio wyglądają, ale do czasu, aż nie trafię na oryginalne muszą zostać. Może jak dobiorę lume będzie lepiej. Jeszcze polerka szkła została. 

IMG_20210905_101807.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Ostatnio w dalszym ciągu jakoś nie mam szczęścia do zakupów, bo jestem albo nie dość szybki:(, albo zostaję przelicytowany, więc sięgnąłem do zakupu z początku roku i postanowiłem w końcu ożywić ciekawy moim zdaniem zegarek. Było zresztą niedawno kilka dni totalnie deszczowych, to i wieczorem można było spokojnie coś tam podłubać. Zegarek kupiłem w zasadzie jako drogi złom. Złamana oś sekundnika, brak sekundnika, wskazówka minutowa pogięta, brak szkła. To tak na 1 rzut oka. Potem się jeszcze okazało, że oba łozyska rubinowe balansu są nie od tego zegarka, a gniazdo kamienia balansu od strony tarczy jest na tyle uszkodzone, że będzie wymagało wymiany, bo nie było możliwości, aby skutecznie zaczepić oba ramiona sprężynki mocującej łożysko balansu. Poświęciłem 2 wieczory i efekt prezentuję poniżej. Co prawda wskazówka minutowa jest jeszcze delikatnie zwichrowana, ale boję się bardziej ją naciągnąć, aby nie złamać. Myślę, że wyszło nieźle🙂

p1.thumb.jpg.53f3f433beef6272c68a4d02b849dc63.jpg

Zapomniałem dodać, że w miedzyczasie miałem trochę szczęścia, bo przez przypadek przy zakupie pudełka z częściami do poljota cal. 2409 po zegarmistrzu w środku znalazłem 2 nowe wskazówki sekundnika do werski eksportowej. Było jak znalazł, bo z tym byłby największy problem.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.