Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Piękna ta Rakieta... Powiem szczerze, że odszukałem drogę aby zdobywać precyzyjne ale takie Rakiety wciąż nie wiem jak namierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja to z pochodzenia Czeszka. W zeszłym roku kupiłem na aukro. Nie pamiętam już dokładnie za ile, ale razem z wysyłką wyszedł mnie ten zegarek 110 zł (to mam zapisane). Może nie dużo, ale był jednak niesprawny. Na szczęście był tylko zastany, wszystkie części były sprawne, a brakowało tylko 1 śrubki na płytce, która przykrywa blokadę koła naciągu. Zegarek jest cały w oryginale, na niskim szkle i ma dobrze zachowaną kopertę, również od tyłu. Więc moim zdaniem warto było. Mam jeszcze 1 podobną rakete z Czech, którą również trafiłem tam w podobnych pieniądzach. Tyle, że to było w zeszłym roku. Ostatnio było już drożej.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pudełko z zegarkiem wpadło i tu moje pytanie - oryginalne czy nie? 😉

Pytam o pudełko - co do zegarka nie mam wątpliwości. 

Scyzoryk dla zobrazowania wielkości 🙂

 

IMG_20211021_170715.thumb.jpg.0f6edf19e33ccc340f24fb04eda7d59a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku września taki przegrałem, zapomniałem zalicytować... Super stan i tarcza,

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Mislavo napisał(-a):

W walce o dobre stany jak zawsze można na Was liczyć😁

Cieszmy się, że Krzysztof nie jest w stanie sam wszystkiego wykupić. ;-):-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Mislavo napisał(-a):

 

Od takiego właśnie zaczęła się moja przygoda z wintydżami😊. Piękny stan!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, drobnypijaczek napisał(-a):

Cieszmy się, że Krzysztof nie jest w stanie sam wszystkiego wykupić. ;-):-D

Akurat ten model jest poza moim zainteresowaniem :) Powód takiej sytuacji poniżej :)

DSC02175 (2).JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed tygodniem kupiłem takie pudełko, tyle że brązowe. Myślałem... to do Kirowskiego kraba...a tu na zdjęciu PDL w takim leżakuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Remo74 napisał(-a):

Przed tygodniem kupiłem takie pudełko, tyle że brązowe. Myślałem... to do Kirowskiego kraba...a tu na zdjęciu PDL w takim leżakuje :)

 

Kirowskie były w kwadratowych pudełkach. Mam gdzieś w domu, mogę przy okazji przesłać zdjęcie


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem Poljot 17 jewels :) Stan jest bardzo dobry, ma tylko rysę na szkiełku na godzinie 8, i trochę na dekielku. Zdjęcie jest z przybliżeniem, więc w rzeczywistości wygląda lepiej. No i obok z bratem ;)  Myślałem, że tylko tarczami się różnią, ale jednak koperta też inna. Wie ktoś, który jest starszy? Czy to równoległa produkcja?

20211027_111607.jpg

20211027_111649.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nigdy nie doszukasz się informacji który jest starszy albo kiedy zszedł z linii montażu. 

Można tylko w przybliżeniu podać, że to lata 70...80 .

Oba na 2614 2H 17j - jeśli prawidłowo dobrane z części i złożone, to można mieć odchyłkę dobową +- 2s i rezerwą chodu 46h, ale gdyby nawet się rozjechało do +-15s - to i tak jest b.dobrze. 

Nie jestem tylko pewien, czy w tym jasnym koronka jest właściwa. 

 

Ładne zegarki.  😁

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.