Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, rk7000 napisał(-a):

Klasa 🙂 Brawo. 

Klasa 🙂 Brawo. 

 

10 minut temu, rk7000 napisał(-a):

Klasa 🙂 Brawo. 

Romka to aż zacięło z wrażenia  :D 

Edytowane przez renqien
Czkawka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jeszcze pierwyj kłass. 


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mislavo napisał(-a):

Chapeau bas za stolicznego👍. Ja się dla odmiany pochwalę zegarkiem "śmieciowym" jeżeli tak można takie coś nazwać, ale leżał sobie wsród zegarków śmieciowych, na części, więc dałem te 30 zł i wziąłem. Myślę, że nie przepłaciłem:). Najlepsze to, że zegarek śmiga, że aż miło, a jedyne czego wymagał, to wyrównania wskazówek.

 

Cud, miód i orzeszki 


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po namyśle;), nie skorzystam z Twojej oferty. Na tyle długo szukałem wołny promienistej w tym stanie, że najlepiej jej będzie w mojej gablocie😁.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie, zegarek ładny, co się bedziesz pozbywał za groszki. 😃 Ja przynajmiej bym tak zrobił, ale gdybyś miał dubla to bym chętnie wymienil na bilety NBP.


Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, atsuand napisał(-a):

Zegarkami interesuję się od roku 2015, głownie to są zegarki elektroniczne. Moją perełką jest Elektronika 5-207. Ten dosyć rzadki egzemplarz znalazłem z pudełkiem za śmieszne 20zł. Zegarek potrzebował czyszczenia płyty, wymiany kwarcu i nowych gumek przewodzących pod ekran. Po czym z nową baterią się uruchomił i zyskał nowe życie😇

 

Witaj na forum. Świetny stan, a z tego co piszesz, masz niemałe umiejętności przywracania do życia zegarków. Chwalimy!


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna! Też mam ochotę na taką Raketę. Sprawdzałeś działanie kalendarza? Tzn. nie tyle mechanizmu, co jego praktyczną przydatność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cjareck napisał(-a):

Piękna! Też mam ochotę na taką Raketę. Sprawdzałeś działanie kalendarza? Tzn. nie tyle mechanizmu, co jego praktyczną przydatność

Dzięki. Kalendarz był na lata 1980-2000, więc nie jest już aktualny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Frantz70 napisał(-a):

 więc nie jest już aktualny.

Zdaje się, że gdzieś czytałem, iż układ dni powtarza się co 28 lat. Jeżeli to prawda, to stosunkowo łatwo powinno dać się z niego korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, cjareck napisał(-a):

Zdaje się, że gdzieś czytałem, iż układ dni powtarza się co 28 lat. Jeżeli to prawda, to stosunkowo łatwo powinno dać się z niego korzystać.

Dokładnie tak. Obecnie mamy taki sam układ dat co w 1993r. Swoją drogą szkoda że nikt jeszcze się nie wziął za robienie nowych tarcz z latami.

Edytowane przez Progfan_87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Progfan_87 napisał(-a):

wziął za robienie nowych tarcz

byłyby dużo droższe od całego zegarka  😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.11.2021 o 20:00, Paweł Bury. napisał(-a):

 

Gratulacje Paweł 😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.