Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Bellisima Sekonda romana😍

s2.thumb.jpg.4f7851c072166874402f9721c12c92b7.jpg

 

Zegarek kupiony raczej okazyjnie za 80 zeta dość dawno, bo przeleżał w moim pudełku prawie rok w oczekiwaniu na serwis. Jak już kupiłem, to się zacząłem zastanawiać, dlaczego gość, który serwisuje zegarki sam go nie naprawił i nie sprzedał sprawnego zegarka. Nie wiem czy próbował, czy na nim poległ, ale ja się też jakoś nie spieszyłem, aby go wziąć na warsztat. I chyba miałem przeczucie, bo ta panienka kosztowała mnie sporo nerwów. Zegarek byl na chodzie, ale nie przesuwały się wskazówki. Usterka w sumie prosta do ogarnięcia. Zrobiłem i zacząłem regulować. I tu pojawił się problem. Za Chiny nie potrafiłem go wyregulować, ale w końcu po kilku dniach prób jest. Już się cieszę. Zaciskam dekiel i ....... suchy trzask i ze wskazówek zrobił mi się wiatrak. Sprawdzam i wygląda na to, że puściła przekładnia chodu (tak wtedy myślałem), bo część kół przekazywała ruch, ale wychwyt stał nieruchomo. Stwierdziłem, że nie rozbieram bez mechanizmu na części. W końcu coś tam udało się kupić. Rozebrałem i wtedy się okazało, że wyskoczyła z płyty głównej ta tuleja, w której osadzona jest oś sekundnika. Naprawa w sumie bez kosztów, bo zakup mechanizmu okazał się niepotrzebny (będzie na zaś), ale jak już rozebrałem, to zrobiłem pełny serwis. Poskładałem i zacząłem regulować. Myślałem, że mnie krew zaleje bez wibrografu. Przesunięcie przesuwki minimalne powodowało zmianę dokładności od +4 do -3 minuty. Udało mi się w końcu po prawie 2 tygodniach.... Wierzyć się nie chce, ale nareszcie mogę się cieszyć tym zegarkiem. Zegarek jest full oryginal. Szkło z drobnym pęknięciem zostało, bo tak niskich zamienników to teraz jakoś nie produkują. Szkoda.

 

Tak się zastanawiam. Obie piękne, ale która ładniejsza?😍

s3.thumb.jpg.567782075ed5e4dcff4bdf454e43d977.jpg

 

 


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj wpadl Poljocik.Nie wiele moge wywnioskowac po paszporcie ale chyba 1991r.Biedne lata bo nawet na plastikowe pudeleczko nie bylo ich stac.

IMG_20211205_115453836.jpg

IMG_20211205_115512819.jpg

IMG_20211205_115717129.jpg

IMG_20211205_115727301.jpg

IMG_20211205_115624678.jpg

IMG_20211205_115639320.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem.Moze i opakowanie  nie od niego?W kazdym badz razie zegarek w idealnym stanie.

A to z dzisiaj.

IMG_20211205_115004061.jpg

IMG_20211205_114923189_HDR.jpg

IMG_20211205_115154100.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, sergius napisał(-a):

U mnie wczoraj wpadl Poljocik.Nie wiele moge wywnioskowac po paszporcie ale chyba 1991r.Biedne lata bo nawet na plastikowe pudeleczko nie bylo ich stac.

 

 

Pudełko i papiery masz z Rakiety, a nie Poljota...

7 minut temu, drobnypijaczek napisał(-a):

Co może być fajniejsze od fajnego Poljota?

 

Zegarek piękny, ale zdjęcie zmasakrowałeś rozdzielczością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już odpowiadam. Drugi fajny Poljot! 

20211205_125425.jpg

Co do zdjęć.  Drugim Klossem to ja raczej nie będę... A to światło pożal się Boże, a to pośpiech, a to ręką drgnie...

Takie życie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ups  - coś nie na temat wpisałem..

Edytowane przez zadra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy zakup w Świdnicy. Niby nic, a cieszy. IMG_1886.thumb.jpeg.0eae3be72526db628acc1100f466ed0e.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, drobnypijaczek napisał(-a):

Już odpowiadam. Drugi fajny Poljot! 

 

Ha, ha, ha. To chyba ten z olx?  Tego poljota prawie Ci kupiłem, a w zasadzie nie prawie, tylko kliknąłem go dzień wcześniej i zapłaciłem. NIe wiem jak to się stało, że sprzedający nie otrzymał z olx płatności. W każdym razie na 2 dzień wystawił zegarek ponownie, a ja otrzymałem zwrot pieniędzy z olx. Dziwna sprawa. Potem stwierdziłem, że 2 razy do tej samej rzeki wchodził nie będę i tym sposobem stałeś się szczęśliwym posiadaczem tego zegarka🙃


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, drobnypijaczek napisał(-a):

Co może być fajniejsze od fajnego Poljota?

 

 

4 godziny temu, drobnypijaczek napisał(-a):

Już odpowiadam. Drugi fajny Poljot! 

 

Co do zdjęć.  Drugim Klossem to ja raczej nie będę... A to światło pożal się Boże, a to pośpiech, a to ręką drgnie...

Takie życie. 

 

 

Fajnie, że i Tobie udało się go kupić! ^_^
Mam oba modele, oba są bardzo przyjemne.
 

1 godzinę temu, Hecke napisał(-a):

Dzisiejszy zakup w Świdnicy. Niby nic, a cieszy.



O, ładny stan tzw. "Karwowskiego" ;)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj je sądzę, oba to nabytki jeszcze z lata... Tylko bez pasków w szufladzie sobie leżały. A tego o którym piszesz ręką mi drgnęła przy zakupie i odpuściłem. To tak w granicach do tygodnia wstecz od dziś. 

Tego pierwszego to nikt nie chciał i sam się dziwiłem, że za średniej jakości 0,7 l go kupiłem... Ten drugi też w granicach 1l więcej nie kosztował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tak dawno żadnej Amfibii nie kupiłem, że nie pamiętam kiedy była ostatnia. Ale trafiła się tanio, bo miała być zepsuta i trochę chodzić, potem się zatrzymywać, jak jej się chce. Jako że ja nie dowierzam jak ktoś pisze tak o Amfie, bo ciężko znaleźć ten zegarek tak naprawdę brudny, to wziąłem. Przyszła i faktycznie wszystko jak w opisie, czyli... Śrubka mocująca werk się odkręciła i latała gdzie chce. Minuta i wszystko jest ok :)

Dość pospolita Amfibia, ale tej błękitnej akurat do tej pory nie miałem. Dobry zakup :)

 

WOSTOK 2409A-470298.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj spóźniony prezent mikołajkowy. Szukałem chyba rok ale w końcu mam w stanie powiedzmy zadowalającym. Lumę we wskazówce jeszcze ogarnę ale oryginalnej koronki już nie wyczaruję także jeśli ktoś ma lub wie gdzie dostać proszę o kontakt.

Dla wtajemniczonych: z tym Meksykiem to jednak była jakaś lipa 😊

20211208_110120.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kama fajny model do kolekcji. Sława na tym pasku bardzo dobrze wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Enkil napisał(-a):

Kama fajny model do kolekcji. Sława na tym pasku bardzo dobrze wygląda :)

Arbuz też świetnie :D

kFyOXDS_zUz1Y4kRwoMy5ATQdd2G4YoTj1fbWfVXslB1VuuUI88sTJri_GlfK1S_NlFC-KKNpBagLLfx0eu6VPayiLq2u3K7CJA-NvXNEVeclQo0tF6_Z-YEYblHzs5rnUHVvfsjVdFSEn6PA_Vf_FRZb_WvD8ZFBpcShCYiTkwrEHXPWNVOrgoEoXZE98gxVSw96vkhnpFVTr2jEVzH0Bwu0rFwmWBysYaG8eDlEn_njGvD1TAu-KOfJ1u2C3GOOffKWnj1Tb8tuMB2AXyKwhzefE0sXSZrzGST57dWiM4UZwqL97bqvqbvveHmnPDQfV341fDlHTdqHXfxoVt4AUyt3DmNrB9JLfKT_EdpPHUrwRugedEebJ-iHP-7SZFBlxWlkaBkCgT0VVoUF_NnjWRkjXGNPx_70o6P0uvOIJQPrbI6JaU6EKJ6saRyFwLJONaXnKbOOSRqLx3F1RELcQhRBgTB9H_Wujb2WHEp-8X4yXNmxCgultuQcn3dawkoOeslHzJ89sdqpqfKYQxdW3XUKzYsYvWEIX4umi5CiK0lLC-NLMkWXr8OfbBRpDlczg0q5z5Cb01qmMK_P4lPWqkEu4PLmXag4mmJU302CLRs3I3X9tQ6TcnPVm9u0uagQsYaSidPguugKFbGpgwU7uuZg2Uvy9IpyImZj_fHYeBA_1yiBDu6GtZXtCvEBS7Oyvil82CtLFiHIEFsNoweUyqV=w703-h937-no?authuser=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, prw6 napisał(-a):

Dobry

 

 

Kalifornijskie marzenie... Zazđraszczam


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.