Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Frantz70 napisał(-a):

1955

 

 

Dokładnie ten sam zegarek kupiłem miesiąc temu, stan podobny, Przepiękny model.

- - -

Jednak mój trochę inny, szara jest tylko podziałka sekundowa i  4 /1950

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mistrzowski zegarek nieby nowo rus ale zakręcany co ważne oraz "for army only"

W tle poljotowska amfibia, to chyba nie trafiony zakup, już się znudził no i nie chronograf  :). Obok zakręcany złoty Buran ale ... zdiełano w Rosji... szkoda, że nie W CCCP

Ciężko te drugie znaleźć.

IMG_20211223_190958.jpg

Edytowane przez Elob500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, timegoesby napisał(-a):

Piękny prezent pod choinkę od meranoma, zegarek zakupiony 11 grudnia, doszedł dziś. Po małym upgrade jest to co miało być docelowo, brak odpowiedniego paska, ale jest w drodze.

Wesołych Świąt!!!

bajkal2.jpg

bajkal3.jpg

bajkal5.jpg

bajkal8.jpg

A masz fotki z tym skromniejszym, lekko tylko niebieskim bezelem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof dzięki, w pierwszym odruchu chciałem założyć ten srebrno niebieski, ale moja gorsza połowa powiedziała, że lepiej wygląda ten granatowo niebieski, może dlatego, że komponował się z kolczykami które były prezentem pod choinkę. Ostatecznie była wigilia więc uznałem ten głos😃

 

Enkil wedle życzenia, teraz 3 w 1

bajkal blue.jpg

bajkal silver.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ta wersja (z niebieskim i białym paskiem) jest moim zdaniem najładniejsza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, obie wersje są kapitalne. Będą odpowiednie paski to każdy bezel będzie dodawał swojego uroku. To ma być zegarek na okres jesienno- zimowo- wiosenny do prac w ogrodzie:-)

 

No i już trochę popracował....

bajkal przy pracy.jpg

Edytowane przez timegoesby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, timegoesby napisał(-a):

Powiem tak, obie wersje są kapitalne. Będą odpowiednie paski to każdy bezel będzie dodawał swojego uroku. To ma być zegarek na okres jesienno- zimowo- wiosenny do prac w ogrodzie:-)

 

No i już trochę popracował....

 

Rękawice Dakota - Most, białe skórzane jak na techno party. 

Mam pytanie - Starego Szczota w ręce nie parzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, drobnypijaczek napisał(-a):

Rękawice Dakota - Most, białe skórzane jak na techno party. 

Mam pytanie - Starego Szczota w ręce nie parzy?

 

Przy  -8 raczej ciężko bez rękawiczek, rękawiczki są fantastyczne do wszelakich robót budowlano ogrodowych, ale przyjemnie się zmiatało śnieg z paneli dawały o 12 ok 7kWh, taki poranny rozruch po wczorajszym pijaństwie i obżarstwie.

Opata, toki, kilof (OTK) piła, szczota, siekiera co tam jeszcze wymyślisz (no heblarki  nie mam) nic nie parzy, trzeba tylko chęci:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Mislavo napisał(-a):

Dziś taki może nie najnowszy nabytek, bo wylicowany we wrześniu na allegro zegarek, ale trochę czasu potrzebowałem na jego ogarnięcie. Największy problem, to oczywiście spasowanie brakującego sekundnika. O oryginalnym do tego modelu nawet nie marzyłem, ale samo zdobycie sekundnika do rakety cal. 2209 nie jest proste, a jeszcze trudniej dopasować taki, aby pasował do całości. Wydaje mi się, że wyszło nieźle. Sekundnik jest od rakety kostki cal. 2209. Barwa i długość prawie ideolo. Zegarek jak dla mnie kultowy, a w tym klimacie po prostu uwielbiam zbierać zegarki🤩.

Wesołych Świąt:)

r3.thumb.jpg.4521699150f1d727f3dff396b45b8330.jpgr4.thumb.jpg.6bcc9bd2a4812de533c679c647a7cfb1.jpg

Super nabytek, gratuluję i zazdroszczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Zegarek moim zdaniem był zdecydowanie warty pieniędzy, za które go kupiłem na allegro. Tym bardziej, że zakładałem iż sekundnika brakuje nie bez powodu i w zasadzie byłem pewien, że oś sekundowa będzie złamana. A tu zdziwko, bo werk był w bardzo dobrym stanie, oś cała, a zegarek na dokładnym chodzie. Trzeba było jedynie dobrać właściwą wskazówkę. Udało mi się takie coś znaleźć na Ukrainie. Kupiłem werk z tarczą i kompletem wskazówek za 20 zł, tylko, że przesyłka kosztowała kolejne 30 zł:(. Potem jeszcze tylko poczta dowaliła vat i opłatę manipulacyjną i już za jakieś 7 dych stałem się szczęśliwym posiadaczem brakującej wskazówki😁

Ktoś powie, że dużo. Z jednej strony tak, ale z drugiej strony parę miesięcy temu sprzedałem zegarek za 150 zł i przy odbiorze klient powiedział, że kupuje tylko dla samego sekundnika. Jak coś rzadkie, to jak widać wszystko kosztuje:).


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, piękna Rakieta. 

Jak w temacie Rakiet, to taką eksportową w prezencie dostałem. Nie taka fajna ale też cieszy. IMG_1944.thumb.jpeg.c769f556de74161a37ce5ab67f9ccea7.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem. Z samej Federacji. Kupiony jako do naprawy ale wszystko sprawne: czyszczenie, koronka i zabawa ze szkłem. 

To chyba lepsze miejsce do pokazania tego zegarka, choć znalazłoby się jeszcze kilka miejsc na forum. Czy ktoś może powiedzieć co to za mechanizm? Zegarek jest spory. Jak widać kalendarz pisany cyrylicą. IMG_1950.thumb.jpeg.2efec1daed46043dd5808a1cfd8d1a94.jpegIMG_1949.thumb.jpeg.f84f2d615aa89b5a7a0d37b2d4f74850.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest moim zdaniem Louis Brandt & Frere na werku Omegi. @rk7000 siedzi lepiej w ruskich kieszonkach, niech mnie poprawi ;) 

Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie militarne cudo wpadłi na koniec roku 😀

IMG_20211230_080229.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paweł Bury. napisał(-a):

A to nie ode mnie czasem? 

Drewutnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sanik napisał(-a):

Drewutnia?

Marcin ??

 

👍:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.