Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Jest o tym cała saga w dziale po godzinach.

od 16 miesięcy go kupuję i teraz widać już koniec. Rejestruje się w Warszawie 


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegancko.


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu kupiłem kolejną Rakietę - tym razem automat 29 kamieni. Niestety na razie nie mogę nosić, bo bransoleta jest zdecydowanie za duża. Oprócz tego, mimo próby regulacji, spieszy jakieś 2 minuty dziennie. Ale trzeba jej oddać, że jest piękna ;)

20220121_182616.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, cjareck napisał(-a):

Parę dni temu kupiłem kolejną Rakietę - tym razem automat 29 kamieni. Niestety na razie nie mogę nosić, bo bransoleta jest zdecydowanie za duża. Oprócz tego, mimo próby regulacji, spieszy jakieś 2 minuty dziennie. Ale trzeba jej oddać, że jest piękna ;)

20220121_182616.jpg

Zacna 👌 a bransoletę da się skrócić? Ja właśnie takiej szukam czyli jasna tarcza + chromowana koperta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Progfan_87 napisał(-a):

Zacna 👌

Dzięki :)

1 minutę temu, Progfan_87 napisał(-a):

a bransoletę da się skrócić?

Mam taką nadzieję :) W każdym razie zabiorę do zegarmistrza przy okazji. Ja się trochę boję kombinować przy tym. Zobaczymy, co powie.

2 minuty temu, Progfan_87 napisał(-a):

Ja właśnie takiej szukam czyli jasna tarcza + chromowana koperta.

Dlatego, jak się pojawiła na Allegro nie dałem jej za długo czekać. Choć myślę, że bardziej by mi podeszła jakaś granatowa czy niebieska tarcza. Bo ta niby jest podobna do Sławy, którą noszę, ale jednak jej perłowa (?) tarcza wygląda bardziej elegancko. Nie mniej to kawał zegarka i do garnituru raczej się nie nada.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałem niebieską w złoconej kopercie ale po jakimś czasie stwierdziłem że to połączenie kolorów mi nie pasuje więc sprzedałem. Teraz szukam właśnie takiej i nawet może być w gorszym stanie, bo planuje ją przeznaczyć jako zegarek codzienny. Automat z podwójnym datownikiem jest jak dla mnie idealny do noszenia w pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotografia rodzinna na spacerze 😉

 

BB57538E-6890-42E9-8890-758B357950E2.thumb.jpeg.138100393c141f8f44b3f14e029b4987.jpeg

Edytowane przez rads

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.01.2022 o 18:28, cjareck napisał(-a):

Parę dni temu kupiłem kolejną Rakietę - tym razem automat 29 kamieni. Niestety na razie nie mogę nosić, bo bransoleta jest zdecydowanie za duża. Oprócz tego, mimo próby regulacji, spieszy jakieś 2 minuty dziennie. Ale trzeba jej oddać, że jest piękna ;)

 

 

Rzadko tu  u nas forum ktoś pokazuje te Rakiety, a zegarek rewelacyjny i koperta w bardzo dobrym stanie. Ja swoją noszę na zwyczajnym skórzanym pasku....

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, art_69 napisał(-a):

 

Rzadko tu nas forum ktoś pokazuje te Rakiety, a zegarek rewelacyjny i koperta w bardzo dobrym stanie. Ja swoja noszę na zwyczajnym skórzanym pasku....

Dzięki! Mi pasek to takich masywnych zegarków wydaje się zbyt delikatny, ale to może złudne wrażenie. Pochwal się, w sąsiednim wątku, jak zagości na Twoim nadgarstku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Enkil napisał(-a):

a tak dam, coby nie było że rzadko :D

 

Ta granatowa fajniejsza od mojej :) Ale czy nie powinna być w złotej kopercie? Indeksy i wskazówki ma złote.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, cjareck napisał(-a):

Ta granatowa fajniejsza od mojej :) Ale czy nie powinna być w złotej kopercie? Indeksy i wskazówki ma złote.

131358761_rakieta(2).thumb.png.907d50e061b0859cd1f347270bfe44d4.png

 

ed.

Prawdę mówiąc ta moja ma srebne indeksy i wskazówki, tylko zdjącie jest kijowe.

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Walter_87 napisał(-a):

Też mam srebrną wersję! :D

Też piękna ;) I na pasku nawet ładnie wygląda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, cjareck napisał(-a):

Też piękna ;) I na pasku nawet ładnie wygląda!


Dzięki ^_^

Na pasku jej najlepiej :)

A tak w ogóle to staram się unikać zestawienia koperta chromowana + stalowa bransoletka. Raz, że niszczą się uszy, a dwa jakoś mi nie pasuje taki zestaw.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na giełdzie trafiłem, u dwóch różnym osób taki zegarek.... Cena symboliczna, oba działają, zegarek mały ale ma coś w sobie, będę szukał następnego z tej serii... Już nawet nie martwiłem się, że w tym drugim zanim doszedłem do domu wszystkie wskazówki pospadały, bo koperta w bardzo dobrym stanie i mechanizm chodzi dokładnie.

- - -

Dobrze leży na ręce.

 

p (3) — kopia.JPG

p (4) — kopia.JPG

p (1) — kopia.JPG

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.01.2022 o 11:25, Enkil napisał(-a):

Super, tylko tarcz nie myj :) to z Zim? 

 

Nigdy nie myje tarcz... :). W tym bez wskazówek ktoś grzebał ale mechanizm w stanie idealnym, ten drugi chyba nigdy nie otwierany, bo mam problem z odkręceniem dekla, chyba będę musiał użyć benzyny ekstrakcyjnej aby otworzyć...

- - -

Teraz zobaczyemł, że balans z antywstrząsem - to robili takie mechanizmy w 15 kamieniowych mechanizmach w tym czasie?

 

 

z — kopia.JPG

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hermetyczne chyba zawsze miały antywstrząs. Fajne sztuki trafiłeś. Ja mam taką tylko jedną i poszukuję koronki do tego modelu (w jakimkolwiek stanie), bo moja się rozpadła :(


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.