Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, art_69 napisał(-a):

 

Budziki fajne są kolorowe,  np niebieska tarcza, czy z biała tarczą w pozłacanej kopercie jest też przepiękny model z przełomu lat 70 - później znajdę jakieś fotki....

Cena tak do 200 zł ale pewnie można kupić od 80 zł.... Rakieta 100 - 200 zł,  Pobieda 80 - 120, Start lepiej kupić ładny do 200 zł, Kamy są tanio od 60  do 120 zł tylko trzeba szukać w oryginale.

Super, czyli do 200 zł można coś znaleźć. A teraz pytanie, wiem że trudne i może mało konkretne, ale znasz może sprzedawców godnych polecenia? 

Teraz, rysqut napisał(-a):

ja bym poszedł w poljota 55g

1.JPG

Stylistyka lat 70.? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budziki są fajne, ale wody (deszczu) toto nie lubi. W dodatku koperta, czy chromowana czy złocona, to masakra, wyciera się już od samego patrzenia. Rakiety, zwłaszcza te starsze, mają tę zaletę, że jak na ruskie zegarki są w miarę mało ścieralne. Dla mnie, ale gust to sprawa indywidualna, jednymi z najładniejszych zegarków są komandiry z tej linii:

 

237446100_Zrzutekranu2022-04-26o22_13_08.png.edc6344dcf948be0c0fb8489cc87461e.png

 

Sam mam takiego sierżanckiego i ciągle nie wiem, która jest godzina, jak mam go na łapie. Bo jak na niego patrzę, to zapominam sprawdzić godziny :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Super, czyli do 200 zł można coś znaleźć. A teraz pytanie, wiem że trudne i może mało konkretne, ale znasz może sprzedawców godnych polecenia? 

Stylistyka lat 70.? 

 

Są godni polecenia na olx czy allegro ale trzeba się znać, bo różnie jest pod względem ceny czy oryginalności...

Tu jest taki dział okazje ale zegarki z okazji szybko znikają. Na fejsie też można coś znaleźć ale też fajne zegarki szybko są kupowane.

Ja myślę, że jakbyś coś sobie wybrał to tu na forum napisałbyś -  w dziale z częściami czy w dziale rozmowy o wszystkim -  co poszukujesz- to kilka osób sprzedaje aktywnie zegarki, pewnie by się coś znalazło. Czy pomóc wyszukać w necie też nie ma problemu.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, art_69 napisał(-a):

 

Ja znam godnych polecenia na olx czy allegro ale trzeba się znać, bo różnie jest pod względem ceny czy oryginalności...

Tu jest taki dział okazje ale zegarki z okazji szybko znikają. Na fejsie też można coś znaleźć ale też fajne zegarki szybko są kupowane.

Ja myślę, że jakbyś coś sobie wybrał to tu na forum napisałbyś -  w dziale z częściami czy w dziale rozmowy o wszystkim -  co poszukujesz- to kilka osób sprzedaje aktywnie zegarki, pewnie by się coś znalazło lub pomóc wyszukać w necie też nie ma problemu.

Cóż, na poważnie zakup najszybciej pod koniec maja, wcześniej realizacja priorytetów, bo portfel z gumy nie jest. Dzięki. Pewną wiedzę od Was dostałem, nie trzeba wielkich pieniędzy by uzupełnić kolekcję likwidując "radziecką lukę". 

16 minut temu, renqien napisał(-a):

Budziki są fajne, ale wody (deszczu) toto nie lubi. W dodatku koperta, czy chromowana czy złocona, to masakra, wyciera się już od samego patrzenia. Rakiety, zwłaszcza te starsze, mają tę zaletę, że jak na ruskie zegarki są w miarę mało ścieralne. Dla mnie, ale gust to sprawa indywidualna, jednymi z najładniejszych zegarków są komandiry z tej linii:

 

237446100_Zrzutekranu2022-04-26o22_13_08.png.edc6344dcf948be0c0fb8489cc87461e.png

 

Sam mam takiego sierżanckiego i ciągle nie wiem, która jest godzina, jak mam go na łapie. Bo jak na niego patrzę, to zapominam sprawdzić godziny :D 

Mnie się też bardzo podoba. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Cóż, na poważnie zakup najszybciej pod koniec maja, wcześniej realizacja priorytetów, bo portfel z gumy nie jest. Dzięki. Pewną wiedzę od Was dostałem, nie trzeba wielkich pieniędzy by uzupełnić kolekcję likwidując "radziecką lukę". 

Mnie się też bardzo podoba. :) 

 

To i tak mało czasu...W moim przypadki gdy  samodzielnie dochodziłem do tego jaki zegarek mi się podoba - mijało dużo więcej czasu. To trzeba na spokojnie przemyśleć i jeszcze to w sobie przetrawić.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, art_69 napisał(-a):

 

To i tak mało czasu...W moim przypadki gdy  samodzielnie dochodziłem do tego jaki zegarek mi się podoba - mijało dużo więcej czasu. To trzeba na spokojnie przemyśleć i jeszcze to w sobie przetrawić.

Cóż, ja już tak mam. Podejmuję decyzje szybko, ale że ich raczej nie żałuję świadczyć może fakt rzadkiej odsprzedaży. Rozumiem takie postępowanie, gdy ktoś nie chce tworzyć jakiejś tam kolekcji, przez małe, czy duże "K", ale potrzebuje 2-3 zegarków na różne okazje, jako przedmioty bardziej użytkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, kchrapek napisał(-a):

Radzieckich ostatnio mało wartych kupienia. Ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Taka polska bida się trafiła. Szkło pęknięte, zepsuty do naprawy, ale przygarnąłem. Warto to trzymać czy sprzedać za parę złotych? :)

 

Weź Ty mnie nie denerwuj ... :D :D 


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, kchrapek napisał(-a):

Radzieckich ostatnio mało wartych kupienia. Ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Taka polska bida się trafiła. Szkło pęknięte, zepsuty do naprawy, ale przygarnąłem. Warto to trzymać czy sprzedać za parę złotych? :)

DSC01805.JPG

To kolega sobie pożartował. Tylko mi jakoś nie do śmiechu. Zazdroszczę i gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie kiedyś Sputnik tak bardzo nie interesował, że tu na forum, sprzedałem z ułamaną wskazówką sekundnika ten zegarek za 60 zł...

Teraz myślę, że to zegarek wybitnie kolekcjonerski i chyba nie jest kopia żadnego zegarka z zachodu? Może ktoś sekundnik  skopiował...

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paweł Bury. napisał(-a):

Same ruskie Jop Twoju Mać !!!!

 

Ano jop twoju mać!!!! ... Wiele perełek. Da się jeszcze normalnie kupić takie zegarki? 


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mkoch napisał(-a):

 

Ano jop twoju mać!!!! ... Wiele perełek. Da się jeszcze normalnie kupić takie zegarki? 

Da się aż cenami różnie.

Gość ma poljota de lux z datą na godz 6 stan NOS za 200€ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Paweł Bury. napisał(-a):

Da się aż cenami różnie.

Gość ma poljota de lux z datą na godz 6 stan NOS za 200€ 

A ja myślałem, że Ty nigdzie nie jeździłeś tylko na własnym podwórku robiłeś zakupy tzn. w Jeleniej górze. Nie było u Ciebie dziś giełdy? Ja przynajmniej teoretycznie jutro do Świdnicy planuję się na spacer wybrać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, drobnypijaczek napisał(-a):

A ja myślałem, że Ty nigdzie nie jeździłeś tylko na własnym podwórku robiłeś zakupy tzn. w Jeleniej górze. Nie było u Ciebie dziś giełdy? Ja przynajmniej teoretycznie jutro do Świdnicy planuję się na spacer wybrać...

U mnie nic nie było.

A może w Świdnicy będę, się wyśpię to pojadę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Paweł Bury. napisał(-a):

Same ruskie Jop Twoju Mać !!!

 

 

 

Tyle ciekawych zegarków, że jak za jednym razem by mi się trafiło to chyba nie wiedziałbym, które wybrać... :)

- - -

Takie Rakiety to duża przyjemność naprawiać.... Już trzecia z kolei, po Big Zero i takiej samej ja ta teraz. Duży, ładny zegarek z bardzo ciekawą tarczą.

W tym wymieniłem poprzecieraną kopertę, wyczyściłem minimalnie tarczę i darowałem balans. Jeszcze może zostało części na jeden w pozłacanej kopercie.

 

rak — kopia.jpg

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.