Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Progfan_87 napisał(-a):

@Paweł Bury. Gdzie dokładnie jest ta giełda w Jeleniej? W ogóle warto? Często bywam u mamy w Karpaczu to zajrzałbym.

W Jeleniej Górze to cieplice co niedziela ale daj pan spokój tam nie ma po co jechać nic tam nie ma.

Teraz była jednorazowa dwudniowa taki powielony wrzesień jeleniogórski.

Jak już na giełdy to Legnica Swidnica No i Niemcy flomarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.04.2022 o 22:14, renqien napisał(-a):

Budziki są fajne, ale wody (deszczu) toto nie lubi. W dodatku koperta, czy chromowana czy złocona, to masakra, wyciera się już od samego patrzenia. Rakiety, zwłaszcza te starsze, mają tę zaletę, że jak na ruskie zegarki są w miarę mało ścieralne. Dla mnie, ale gust to sprawa indywidualna, jednymi z najładniejszych zegarków są komandiry z tej linii:

 

237446100_Zrzutekranu2022-04-26o22_13_08.png.edc6344dcf948be0c0fb8489cc87461e.png

 

Sam mam takiego sierżanckiego i ciągle nie wiem, która jest godzina, jak mam go na łapie. Bo jak na niego patrzę, to zapominam sprawdzić godziny :D 

Ja to tam wole 18 jewels 😃

Ale muszę przyznać że jest piękny


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo zastanawiałem się nad zakupem tego zegarka... W końcu zwyciężyła myśl, że zegarek jest ponad 30 letni i wygląda jak ze sklepu.

 

cen (2) — kopia.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super ten Polot budzik. Mi się trafiła dzisiaj taka Czajka. Słaby stan ale na chodzie i bardzo tanio kupiona. Będzie trochę pracy. 

 

IMG_2944.thumb.jpeg.1128278c0d46c6efc3b077b5290f184d.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.04.2022 o 16:45, Paweł Bury. napisał(-a):

W Jeleniej Górze to cieplice co niedziela ale daj pan spokój tam nie ma po co jechać nic tam nie ma.

Teraz była jednorazowa dwudniowa taki powielony wrzesień jeleniogórski.

Jak już na giełdy to Legnica Swidnica No i Niemcy flomarki

Byłem, bo wielu handlarzy, był wybór.  Od złotego Łucza za 3000 pln aż po Poljota za 10 PLN o dziwo sprawnego, tyłki trzeba było się po niego schylić (na kocu nie na stoliku leżał) jam się schyliłem to darmo nie wstawałem.  Do tego zegary ścienne, hełmy niemieckie, jaja gęsie generalnie wszystko. I N zakupy i na spacer. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, drobnypijaczek napisał(-a):

Byłem, bo wielu handlarzy, był wybór.  Od złotego Łucza za 3000 pln aż po Poljota za 10 PLN o dziwo sprawnego, tyłki trzeba było się po niego schylić (na kocu nie na stoliku leżał) jam się schyliłem to darmo nie wstawałem.  Do tego zegary ścienne, hełmy niemieckie, jaja gęsie generalnie wszystko. I N zakupy i na spacer. 

A ja obudziłem się o 8.00 a że mam 70km to już mi się nie chciało jechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paweł Bury. napisał(-a):

A ja obudziłem się o 8.00 a że mam 70km to już mi się nie chciało jechać.

Ja byłem w celach spacerowych mam około 40 km a wyjechałem tak około 9:30

Fajnie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Progfan_87 napisał(-a):

Taki Poljocik właśnie dotarł. Eksportowa stal w automacie 😎

 

Gratuluję. I tego szczerze zazdroszczę bo to jeden z najrzadszych i najciekawszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie taki niepozorny👍. Ja bym go tam nie przeoczył, tylko trafić nie mogę. Świetny jest😍


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te zegarki są, ja same sztrucle znajduję ;)

Edytowane przez Wieniek1410

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam takich wskazówek czarnych (granatowych ??? ) do tej Pobiedy miedzianej, mam ładną, ale wskazówki złote.

Odebrałem dzisiaj 55G od magika, to naprawdę ładny zegarek :)

55G.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba była tańszy jak nie chodzi.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze czy miałby ktoś na zbyciu szkiełko do takiej zarji ?

IMG20220506171006.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, kchrapek napisał(-a):

Kto to widział żeby tyle pieniędzy dać za zegarek do naprawy? :) Niestety coś go blokuje, ale mimo to iż póki co nie chodzi to chyba dobry zakup. W końcu nie leżą na każdym bazarze :)

DSC01989.JPG

A co oznacza skrót SSSR na dole tarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Savez Sovjetskih Socijalističkih Republika w serbsko bośniackim podobnie pewnie brzmi w czeskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, timegoesby napisał(-a):

Savez Sovjetskih Socijalističkih Republika w serbsko bośniackim podobnie pewnie brzmi w czeskim.

Czyli zegarek był na rynek czeski lub jugosłowiański.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.