Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Hecke napisał(-a):

To też w stali ale inny `Poljot. 

 

 

Ten fajniejszy od tego co kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, art_69 napisał(-a):

Taki zwyczajny, minimalistyczny Poljot z wyglądu ale zawsze warto kupić jak się spotka, jest w oryginale i jak cena jest do zaakceptowania...

 

20221009_170305.jpg

 

Bardzo rzadki stan jak na ten model. Gratuluję. 

Szukam takiej tarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Enkil napisał(-a):

 

Bardzo rzadki stan jak na ten model. Gratuluję. 

Szukam takiej tarczy :)

 

Raz widziałem w Wielkiej Brytanii na aukcji trzy składaki, mix Sekund i Poljotów de luxe ale była właśnie ta tarcza do stalowego.

Kupić można było tanio ale drogo wychodziła reszta.... Ostatnio cały czas spotykam stalowe - jak trafi się tarcza w składaku, to będę pamiętał, mi już na pewno nie będzie potrzebna.

 

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne stalowe Poljoty! Gratuluję!

Parę dni temu za całe 60 zł (z nowiutkim skórzanym paskiem) kupiłem chromowanego Łucza z tarczą od złotego. Nie mogła zostać, bo było widać wałek. Wygrzebałem współczesną tarczę do De Luxa i zmontowałem takie "cudo", bo nie dysponowałem żadnym cyferblatem Łucza. Wiem, składak, sam zawsze hejtuję (w myślach), gdy widzę na all... takie frankeny i kilkanaście osób licytujących z ceną ponad 350 zł (dziś natrafiłem na taką aukcję)... Będzie na co dzień. Może z czasem natrafię na odpowiednią tarczę :)

DSC_4123.JPG

DSC_4148.JPG


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Walter_87 napisał(-a):

Dziś dotarła taka nowiuteńka, nigdy nie używana Rakieta z niecodzienną tarcza. Przyznam, że nie widziałem wcześniej tego modelu :)

 

 

 

Tarcza w tej Rakiecie jest wspaniała. Kto nie widział niech żałuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kchrapek napisał(-a):

Tarcza w tej Rakiecie jest wspaniała. Kto nie widział niech żałuje :)

Potwierdzam :-).

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Frantz70 napisał(-a):

Potwierdzam :-).

 

 


Z którego roku jest Twoja?
Moja niestety nie ma dokumentów, ani oryginalnego pudełka, ale za to w gratisie otrzymałem takie orderowe ^_^

DSC_4168.JPG

DSC_4170.JPG


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą bardzo mi się podoba, że w 1988 roku można było nabyć zegarek w sklepie chemiczno-papierniczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tamtym okresie będąc na wakacjach u dziadków często jeździłem po chleb do piekarni do pobliskiej miejscowości. Był tam popularnie nazywany "sklep żelazny", gdzie można było nabyć gwoździe, łopaty, rowery, wsk-i, sprzęt rtv, zegarki, chemię i  inne. Często zahaczałem o niego. Tam też kupiłem za zarobione pieniądze, moją pierwszą pobiedę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, rurov napisał(-a):

W tamtym okresie będąc na wakacjach u dziadków często jeździłem po chleb do piekarni do pobliskiej miejscowości. Był tam popularnie nazywany "sklep żelazny", gdzie można było nabyć gwoździe, łopaty, rowery, wsk-i, sprzęt rtv, zegarki, chemię i  inne. Często zahaczałem o niego. Tam też kupiłem za zarobione pieniądze, moją pierwszą pobiedę.

Masz ją do tej pory?


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, wtedy nie interesowałem się zegarkami, gdzieś zaginęła z innymi zepsutymi zegarkami. Dawniej nie wyrzucało się zepsutych rzeczy, lądowały gdzieś w pudełko i np. do pawlacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był tam popularnie nazywany "sklep żelazny", gdzie można było nabyć gwoździe, łopaty, rowery, wsk-i, sprzęt rtv, zegarki, chemię i  inne.

To chyba taki sam sklep, w którym Leszek w serialu "Daleko od szosy" kupował części do roweru, a potem motocykl sobie kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyjemne bydle na żywo:

 

IMG_5976.thumb.JPG.30c9a0390245d78fb233928405d0a4b0.JPG

 

Sorry, że nie wyczyściłem i jakieś paprochy zasiadły, ale stan jest należyty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w środku?


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Kacperek_77u napisał(-a):

Co w środku?

A jakeś take ło:

 

IMG_5979.thumb.JPG.f5807cc951976b0e0c998a12c1138f85.JPG

IMG_5980.thumb.JPG.e99431f17b5314fc8b69c3051f15e846.JPG

 

Najlepszy jest numer obudowy na deklu :D 

 

IMG_5981.thumb.JPG.826f5b0cd94c619c74f130bbf7f158b3.JPG

 

Nie mam czym zrobić lepszego zdjęcia, ale numer jest "wydrapany". Widać, że masowa produkcja to to nie była ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten zegarek jest z czystopola po mechaniźmie 🙂


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zvezda / Звезда

 

No tak ..szybki strzał.

Czasami tak w życiu bywa, że ...przelicytują Cię na Pobiedzie 😁

Nie polecam kontaktować się z

@Kacperek_77u 

Dziękuję za pomoc i sugestie.

 

 

Screenshot_2022-10-13-21-57-09-56_d4c83e98b7363fb18e9bde28130b0ba3.jpg

Screenshot_2022-10-13-21-56-47-40_d4c83e98b7363fb18e9bde28130b0ba3.jpg

Screenshot_2022-10-13-21-56-55-59_d4c83e98b7363fb18e9bde28130b0ba3.jpg

Screenshot_2022-10-13-21-56-33-05_d4c83e98b7363fb18e9bde28130b0ba3.jpg

Edytowane przez michsla1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot, który ostatnio pokazywałem już wygląda lepiej... Odpuściłem koronkę, bo po prostu nie mam.

 

Źle go wstępnie ocenilem. 

Wahnik  po ocenie na słuch działał dobrze ale zegarek bez nakrecania koronką chodzi tylko 15 minut. Natomiast odchyłka chodu jest dość spora wynosi około 20 minut na godzinę 

 

Jeśli chciałbym go  nosić, od czasu do czasu, będzie musiał pójść do serwisu. 

 

Tak czy inaczej nie ma co się zastanawiać - ten zegarek warto ratować...

 

Screenshot_20221014-115757_Samsung Internet.jpg

20221014_113548.jpg

 

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, art_69 napisał(-a):

Poljot, który ostatnio pokazywałem już wygląda lepiej... Odpuściłem koronkę, bo po prostu nie mam.

 

Źle go wstępnie ocenilem. 

Wahnik  po ocenie na słuch działał dobrze ale zegarek bez nakrecania koronką chodzi tylko 15 minut. Natomiast odchyłka chodu jest dość spora wynosi około 20 minut na godzinę 

 

Jeśli chciałbym go  nosić, od czasu do czasu, będzie musiał pójść do serwisu. 

 

Tak czy inaczej nie ma co się zastanawiać - ten zegarek warto ratować...

Screenshot_20221014-115757_Samsung Internet.jpg

20221014_113548.jpg

 

Jak chcesz mógłbym go zrobić 


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kacperek_77u napisał(-a):

Jak chcesz mógłbym go zrobić 

 

A co może być, po tych objawach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, art_69 napisał(-a):

 

A co może być, po tych objawach?

Śpieszy czy późni?


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.