Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Kacperek_77u napisał(-a):

Tak z ciekawości

Jak zostawiasz zegarki dla siebie to robisz im serwis?

 

Zawsze się trzeba tak starać aby nie robić serwisu, szczególnie wtedy gdy się kupuje często...

- - - 

Ta sama sytuacja co wcześniej, zegarek niezbyt atrakcyjny, dość mały, stan nie powala... Myślałem, że tanio kupię, dałem cenę taką aby wygrać i nie przepłacić. 

I wygrałem ale ktoś też chciał go kupić i z 12 razy podbija cenę, skończył tuż przed moją maksymalną.

I tak jak pisałem staram się kupować aby obyło się bez serwisu, jedynie szkiełko przydałoby się wynie nic, które jest pewnie nie do zdobycia.

20221017_111233.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, michsla1981 napisał(-a):

Przyszła dzisiaj Zwiezda 

@Kacperek_77u to Twoja wina😎

 

 

IMG20221017111928.jpg

IMG20221017112007.jpg

IMG20221017112017.jpg

IMG20221017111910.jpg

IMG20221017111903.jpg

Moja wina moja wina

Moja BAAARDZO WIELKA WINA 😆 

Najważniejsze że cieszy 😄


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, art_69 napisał(-a):

I wygrałem ale ktoś też chciał go kupić i z 12 razy podbija cenę, skończył tuż przed moją maksymalną.

 

Ja czasami mam wrażenie, jakby sprzedający mieli podgląd w ceny maksymalne (wiem, nie jest to możliwe). Wielokrotnie się zdarzało, że wygrywałem tuż przed moją maksymalną, a dosyć często ustawiam ceny wg mnie zaporowo wysokie (szczególnie jak mi zależy). Dopiero jak przychodzi do płacenia (przed wygraną to wiadomo - podnieta, muszę mieć ten zegarek, jest mi niezbędny do życia, itd) klepię się w łeb ile ja za niego zapłaciłem :D :D   


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego brudasa dorwałem, model chyba popularny ale kolor tarczy ( szary/ antracyt) wydaje mi się nie za często spotykany. Nie wiem co z biedakiem zrobić, po nakręceniu stoi ale po potrząśnięciu balans pracuje. jakby ktoś chciał pisać PW 

IMG_20221017_144734361.jpg

IMG_20221017_144741912.jpg

IMG_20221017_144746621.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mkoch napisał(-a):

 

Ja czasami mam wrażenie, jakby sprzedający mieli podgląd w ceny maksymalne (wiem, nie jest to możliwe). Wielokrotnie się zdarzało, że wygrywałem tuż przed moją maksymalną, a dosyć często ustawiam ceny wg mnie zaporowo wysokie (szczególnie jak mi zależy). Dopiero jak przychodzi do płacenia (przed wygraną to wiadomo - podnieta, muszę mieć ten zegarek, jest mi niezbędny do życia, itd) klepię się w łeb ile ja za niego zapłaciłem :D :D   

Wpisz w google Snajper Allegro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, michsla1981 napisał(-a):

Wpisz w google Snajper Allegro 

 

Panie, co to snajper to ja wiem. Chodzi o częsty przypadek, że ustawiasz swój maks np na 350 zł  i wygrywasz za 348, przy czym cena 250 za ten zegarek jest już wysoka. Żadna teoria spiskowa. Odniosłem się jedynie do opisu @art_69


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mkoch napisał(-a):

 

Panie, co to snajper to ja wiem. Chodzi o częsty przypadek, że ustawiasz swój maks np na 350 zł  i wygrywasz za 348, przy czym cena 250 za ten zegarek jest już wysoka. Żadna teoria spiskowa. Odniosłem się jedynie do opisu @art_69

Czyli system nie bierze maksymalnej Twojej aktualnej ,tylko maksymalną jaką ustawiasz..dobre... trochę o d*pę roztrzaskał taki system.  Nie interesuje nas ile zalicytowalłeś Tylko ile chcesz dać maksymalnie....jprd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrać lub wygrać to tylko jeden z elementów licytowania.

Najgorsze jest to jak aukcja  jest holowana, wtedy ktoś umówiony podbija do umówionej ceny. 

 

Dlatego zanim się ktoś zdecyduje na wysoką  licytacje to trzeba się zorientować czy ten sprzedawca z tego nie korzysta.

 

Ostatnio miałem taki przypadek i to jest najgorsze, jak za dobry zegarek licutuję bardzo wysoko, jestem drugi, czyli zostałem przelicytowany... Najpierw myśl, że aukcja holowana, a później okazuje się, że ten co wygrał nie kupi jednak, bo za dużo dał. 

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@art_69 a jak wygląda sprawa z wychwytywaniem takich akcji przez allegro? Wiem że na Ebay działa jakiś algorytm który wychwytuje takie holowania i zarówno sprzedawca jak i holujący w konsekwencji mogą przez to mieć zablokowane konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji rozmowy na temat licytacji. Takie śmieszki weekendowe. Na pewno pomylili przecinki, ale fajnie wygląda....

Screenshot_20221016-185746_Allegro.jpg


Są tacy, co mają rozum, a są tacy, co go nie mają, i już.  Kubus Puchatek

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Progfan_87 napisał(-a):

@art_69 a jak wygląda sprawa z wychwytywaniem takich akcji przez allegro? Wiem że na Ebay działa jakiś algorytm który wychwytuje takie holowania i zarówno sprzedawca jak i holujący w konsekwencji mogą przez to mieć zablokowane konta.

 

Nie wiem jak z algorytmem, może potrafią śledzić bardziej urządzenia lub numery telefonów czy numery ip ale kupujący mogą bez konsekwencji nie płacić za wylicytowany przedmiot a sprzedający w tym aspekcie nie mają żadnych praw tylko same obowiązki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, art_69 napisał(-a):

Przegrać lub wygrać to tylko jeden z elementów licytowania.

Najgorsze jest to jak aukcja  jest holowana, wtedy ktoś umówiony podbija do umówionej ceny. 

 

Dlatego zanim się ktoś zdecyduje na wysoką  licytacje to trzeba się zorientować czy ten sprzedawca z tego nie korzysta.

 

Ostatnio miałem taki przypadek i to jest najgorsze, jak za dobry zegarek licutuję bardzo wysoko, jestem drugi, czyli zostałem przelicytowany... Najpierw myśl, że aukcja holowana, a później okazuje się, że ten co wygrał nie kupi jednak, bo za dużo dał. 

 

Dając wysoko w licytacji godzimy się na tą maksymalną cenę więc później do kogo można mieć pretensję?

Daliśmy wysoko aby przechytrzyć wszystkich, wygrać ale licząc że kupi się jednak taniej - czasem ktoś bywa cwańszy i odkryje podstępem maksymalną kwotę którą przecież zgodziliśmy się dać i wtedy aj waj 😜

Nikt nam kasy z portfela nie wyciąga- sami wklepujemy 

 

Dla tego ja zawsze daję kup-tera 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujący na bank nie ma wglądu na cenę maksymalną, ale wgląd może mieć np algorytm allegro, w końcu oni mają prowizję od kwoty wylicytowanej (zaznaczam że jest to moja spiskowa teoria)

Nie rozumiem jak ktoś narzeka że aukcja holowana itp.

Ja zawsze kupuję za tyle za ile chcę kupić (no może ciut wyżej, bo się napalę niepotrzebnie), ale mam jeden niezawodny sposób. Ustalam sobie kwotę jaką mogę maksymalnie zapłacić za dany przedmiot i tą kwotę wbijam 2-3 sekundy przed końcem aukcji, nikt i nic poza snajperem nie jest w stanie przebić mojej kwoty, sprawdzone przez kilkanaście lat na alle.  (trzeba tylko mieć dobry zegar w kompie i stalowe nerwy, bo łapy się czasami trzęsą )

Nie rozumiem ludzi którzy licytują kilka dni przed końcem aukcji, podbijając tym tylko cenę i robiąc smak sprzedającemu.

Nie kupuję nigdy na alle lokalnie i na olx, takie mam zasady, nop chyba że mogę odebrać osobiście.

Jeszcze nigdy nikt mnie nie wsadził na minę, żadnej "cegły" nie dostałem itp.

Edytowane przez Wieniek1410

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ale-lokalnym też jest "opieka" raz Ale mi zwróciło pieniążki, gdy sprzedający niewysłał zegarka.. To bylo tylko raz a już kupowałem całkiem dużo...


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji, bo znajomemu wysyłałem zdjęcie więc i tu wrzucę. Nie rusek, ale nie mamy chyba wątku z enerdowcami, a w sumie jeden blok demoludów :) 

 

IMG_6031.thumb.JPG.3328d89366fa89753c37df5f0bba5e91.JPG

 

Niby nic specjalnego, taki sobie bezduszny kwarcyk, ale niesamowicie mi się spodobał. Duży i ciężki jak na zegarek z tamtych czasów, piękna opalizująca tarcza i naprawdę na żywo sprawia wrażenie solidnego i drogiego zegarka. To już nie przypomina taniego buksiaka, do jakich przyzwyczaiła Ruhla. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ziben86 napisał(-a):

 

 

IMG_20221015_083720.jpg

Ta newa to zawalisty strzał!


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Progfan_87 napisał(-a):

Taki de Luxe w stali dziś do mnie dotarł.

20221022_145604.jpg

Wskazówki lekko się gryzą ze stylem reszty zegarka ale to tylko moja opinia


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.