Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Sursum napisał(-a):

@Paweł Bury. Sygnał nawet ze żmijką i oryginalnymi koronkami. Ładny :)  Na Buraki to już nas nie weźmiesz ;)

Buraki już utarte z chrzanem 

A dzwonki są już dwa 

20221126_223655.jpg

20221126_223711.jpg

20221126_223819.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Paweł Bury. napisał(-a):

Buraki już utarte z chrzanem 

A dzwonki są już dwa 

20221126_223655.jpg

20221126_223711.jpg

20221126_223819.jpg

Ale fajnie wyszło Ci "rozmnożenie" tego samego zegarka w fotoszopie  - przecież nie jest możliwe, żebyś miał ich aż tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, ridah napisał(-a):

Jechałem po niego 450 km w jedną stronę, ale ostatecznie uważam że było warto :)
 

111.JPG

Rakieta Breżniewa 🤔🤔🤔

post-34219-0-86853500-1549824001.jpg

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kchrapek napisał(-a):

Tym razem ja skorzystałem z "okazji" :) Koronkę się wymieni w swoim czasie, ale ogólnie stan "bajka" :)

 

To już wiadomo kto kupił 🙃


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drugi świeży nabytek. o mały włos i wpadłby jeszcze elektromechanik, ale się tym razem nie udało.

lugdf.jpg


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dostałem od Rodzicielki zegarki po ś. p. Tacie, które kiedyś za młodu nosił a potem długo bytowały w szufladach. Przy okazji porządków zostały odnalezione. Czy koledzy mogliby coś o nich powiedzieć? Co to? Jaką to ma wartość - oczywiście nie pieniężną bo nie mowy o sprzedawaniu. Chodzi mi o wartość jakościową, artystyczną 😁. Najlepiej wygląda Zaria i Cornavin. Zarię to może i ponoszę tylko pasek założę. Cornavin to maluch, na mijej łapie zniknie więc raczej do szuflady. 

DSC_2852.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawszy to jest ten biały z powycieraną tarczą bo to jakiś polski Blonex jest, reszta raczej popularesy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, loco50 napisał(-a):

Witam

Dostałem od Rodzicielki zegarki po ś. p. Tacie, które kiedyś za młodu nosił a potem długo bytowały w szufladach. Przy okazji porządków zostały odnalezione. Czy koledzy mogliby coś o nich powiedzieć? Co to? Jaką to ma wartość - oczywiście nie pieniężną bo nie mowy o sprzedawaniu. Chodzi mi o wartość jakościową, artystyczną 😁. Najlepiej wygląda Zaria i Cornavin. Zarię to może i ponoszę tylko pasek założę. Cornavin to maluch, na mijej łapie zniknie więc raczej do szuflady. 

DSC_2852.JPG

Imo niebieski wostok najciekawszy

Rynkowo najbardziej cenny jest blonex-fajnie by było jakbyś wrzucił jego zdjęcie i ewentualnie mechanizm każdego zegarka


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kacperek_77u napisał(-a):

Imo niebieski wostok najciekawszy

Rynkowo najbardziej cenny jest blonex-fajnie by było jakbyś wrzucił jego zdjęcie i ewentualnie mechanizm każdego zegarka

Do noszenia ten wostoczek czyszczenie polerka ładny pasek i będzie fajny 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie rabotajet. Do zmistrza muszę zawieść. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, loco50 napisał(-a):

Witam

Dostałem od Rodzicielki zegarki po ś. p. Tacie, które kiedyś za młodu nosił a potem długo bytowały w szufladach. Przy okazji porządków zostały odnalezione. Czy koledzy mogliby coś o nich powiedzieć? Co to? Jaką to ma wartość - oczywiście nie pieniężną bo nie mowy o sprzedawaniu. Chodzi mi o wartość jakościową, artystyczną 😁. Najlepiej wygląda Zaria i Cornavin. Zarię to może i ponoszę tylko pasek założę. Cornavin to maluch, na mijej łapie zniknie więc raczej do szuflady. 

 

 

Niebieski Wostok  i Cornavin najfajniejsze i można pewnie po małym serwisie nosić.  Bloniak niestety dobre czasy ma za sobą, trzeba by takiej tarczy szukać, co jakiś sens ma.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, loco50 napisał(-a):

Co to? Jaką to ma wartość - oczywiście nie pieniężną bo nie mowy o sprzedawaniu

wszystko prócz Błoniaka mogłoby mieć wartość niepieniężną aktualnie sprzedawanego work sharpa adjust z combata ;)

Błoniak dla mnie nie do oszacowania - może work sharp przed blak frejdejem.. ?

Wszystkie na swój sposób sympatyczne a Zaria dosyć dobrze zachowana i faktycznie ładna..

Rodzinny skarb z szuflady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, loco50 napisał(-a):

Ale nie rabotajet. Do zmistrza muszę zawieść. 

Ja bym zaniósł ładny pasek , coś w jasnym brązie i na łapę 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, kchrapek napisał(-a):

Podmiana na ładniejszy stan :)

DSC08998.JPG

Piękna!!!

Byłem teraz w weekend w Niemczech i był dokładnie ten model i wostok ten z koronką na 2giej z Gagarinem  oba po 200€ sztuka ale oba to NOSy cena jednak zwaliła z nóg tym bardziej że nie była do negocjacji.

Poszedłem dalej ale obraz w oczach został 

 

16 minut temu, Sursum napisał(-a):

@kchrapek gdyby nie to, że kolejna córa w drodze, już bym wyciągał sakiewkę ;)

To gratulacje Tomaszu!!!! 👍

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.11.2022 o 09:53, kchrapek napisał(-a):

Kolejna podmiana na ładniejszy stan :) Szkło lekko pęknięte (bardziej  widać na fotkach niż na żywo) ale poza tym niemal ideał :)

 

Już myślałem, że to 2200, ale potem lepiej się przyjrzałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Enkil napisał(-a):

Już myślałem, że to 2200, ale potem lepiej się przyjrzałem :)

Przemek na 2200 to mnie nie stać, a na okazję w tym przypadku bym nie liczył. Na okazję zresztą chyba też nie byłoby mnie stać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.