Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Świeżo wypolerowane szkiełko... 😍20221202_181134.thumb.jpg.97cce844cc7f293921071d3d6e392498.jpg

Też łapcie zdjęcie samej tarczy przed ustawieniem wskazowek 20221202_165208.thumb.jpg.ba506f6b2e3eb2c31e5779083a1f2532.jpgwzględem siebie


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 dych......ja pierdziu.....czemu mi się tak nie trafia.....


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek:

large_pob1.jpg.b6e0ecffbc7d98d2df101956c84ddca5.jpg

i zdjęcie rodzinnelarge_pob2.jpg.c57f76bb13f34b27172d72aa1c33e305.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Po Bieda napisał(-a):

6 dych......ja pierdziu.....czemu mi się tak nie trafia.....

Wystarczy mieć facebooka i trochę szczęścia 🙃


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, aronus napisał(-a):

Nowy nabytek:

large_pob1.jpg.b6e0ecffbc7d98d2df101956c84ddca5.jpg

i zdjęcie rodzinnelarge_pob2.jpg.c57f76bb13f34b27172d72aa1c33e305.jpg

 

Szukam czegoś takiego do wyeksponowania Mołni... To było wytworzone w zestawie czy oddzielnie? Jaka jest średnica otworu? To jest drewno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest komplet i nie da się zegarka oddzielić w łatwy sposób od obudowy. W drewno wprasowany jest metalowy pierścień do którego przymocowany jest zegarek, który można obrócić tylko o 180 stopni w celu nakręcenia. Średnica otworu to 47mm, ale jak potrzebujesz tylko obudowy dla mołni to łatwiej Ci będzie dać do zrobienia jakąś obudowę stolarzowi, bo mi drugi egzemplarz udało się kupić po 4 latach od pierwszego. Poniżej przesyłam zdjęcie jak zegarek jest zamontowany.

large_pob3.jpg.e17e46c53c2f03b182f46c12c8aa328e.jpg

PS. Dopiero na zbliżeniu zauważyłem, że muszę ten zegarek doczyścić😉

Edytowane przez aronus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, aronus napisał(-a):

Nowy nabytek:

 

i zdjęcie rodzinne

A nie chcesz pozbyć się jednej? Szukam takiej ale nie chce się trafić w przyzwoitym stanie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rk7000 napisał(-a):

A nie chcesz pozbyć się jednej? Szukam takiej ale nie chce się trafić w przyzwoitym stanie :) 

Nie parki chowają się lepiej😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł Bury gratuluję trzy świetne nabytki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznawać się

Kto kupił rakietę z czech na mój adres 😝

20221205_165758.jpg


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.