Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Porządki w szufladzie u kuzynki...IMG_20230104_105552672.jpg

Wysłane z mojego moto g(30) przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, kerut napisał(-a):

Porządki w szufladzie u kuzynki...emoji846.pngIMG_20230104_105552672.jpg

Wysłane z mojego moto g(30) przy użyciu Tapatalka
 

Tego wostoka sprzedaż?


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, JanekTheFizyk napisał(-a):

Bardzo, chętnie miałbym go u siebie w kolekcji :)

 

Ostatnio bardzo irytowało mnie, że trudno rzadsze,  eksportowe zegarki kupić w Polsce, bo nie opłaca się juz teraz  ściągać z Wielkiej Brytanii. 

Okazuje się jednak, że można trafić koło siebie, tuż za rogiem... Próbowałem dowiedzieć gdzie były kupione lub skąd przybyly ale sprzedający  nie wiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, art_69 napisał(-a):

 

Ostatnio bardzo irytowało mnie, że trudno rzadsze,  eksportowe zegarki kupić w Polsce, bo nie opłaca się juz teraz  ściągać z Wielkiej Brytanii. 

Okazuje się jednak, że można trafić koło siebie, tuż za rogiem... Próbowałem dowiedzieć gdzie były kupione lub skąd przybyly ale sprzedający  nie wiedział.

Uwierz że już nawet w UK rzadko kiedy się pojawia coś ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka gromada wpadła...

W dwóch wystarczy wymienić oś balansu i będą śmigać 😎

20230104_180551.jpg


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten po prawej wczoraj przyszedł 🤗🤗🤗 był jeszcze biały ale ktoś mi go podkupił 🥺🥺🥺

IMG20230105154657.jpg

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba definicja popularesa, nie? :D w sumie kupiłem dla bransoletki, która do niego nie pasowała. ale to całkiem fajny zegarek, muszę powiedzieć. chyba nigdy nie miałem mechanicznej rakiety...

rrrresl.jpg


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, JanekTheFizyk napisał(-a):

Niezbyt często kupuję Sławy. Ta sztuka z fazowanym szkłem jest jednak świetna. I na szczęście w pięknym stanie. Kalendarz oczywiście nie pasuje do tarczy i sekundnik nie jest taki, jak w katalogu (dzięki za wszelkie informacje Leszku :) ). Jednak to przełom lat 80/90, a zegarek nie wygląda na grzebany, jest prawie że szufladowcem. Czy jest szansa, że tak to wyszło? Nawet jeśli nie, to i tak świetny zakup :)

 

lA0TyLLOQ5Y75o2sL3JGcP3WL0CSCsP5k_-GIOyjrYHqSnMxfnl918NpeI3zno5miGLuBqNT1ffbPPmaIpnfFhlRPUNArsCpDdfUcuSwTxrZ0GngqZBTA_G7MLZFGld7iDz-MUcAhIgS4obHT9gzqOb5HGw_J0LDbTAFV1jc8R4aJ1z7by9-I3wKjvlG_Dlk4lJqjTGctECRc5jcTGbaaCs5Ej1geT7rW5TSE99ApUodVKw9_e22xybcutHS-nYJnvuVN_uglBtXkffSXWtFdtXHE6gg1joyz3r1nG2FQp5sZGn9cSw_qkeLceWJn-jiMIWQ3vpgl89WNdKgkI6_ecHMlsjf0nY3tVcmn1VR7cQj8BVWCscX_TkEDUxsTaMjRhKi4fndhClaRdhQeJyuNM2Mq4eJZ1AwCXzcAY6GLKoC68AxpqMCcyALu-3kCD5QJEkOD3wYL656fWSlbcMY3p1tZHdmav7I6hve5vGEkCoygYaKzdBS8JIEYpcW12UmZPkZmKV5wtC2WD9QCYpLgzAoiOEo1oIx-Jz7zFIzFS5FlO89iJI-Ce_z9nU_9X5VRDQ3R7PpZOirorUuJ8jtxYdRJeAeRvX6zmywacm7srx-qfinbFHyLUaZiQJrtcLvdJkuVBjLOmVEiHj5qce2SxOG0vTq24KHrO6PAQP0-ga-K2JmTAbsq7uix1SCzYLlE1VfTm998Axyp6CeWd6sh70kED4FMG1fD-FT00U3dG27p90989ZepjaQLtWJjFiz_hqEPlBLxLyn42riSBYCEux09Vl-6AhgryksR9o6mzWkLzrFwEbjX9wAbLA0OZX2heq3qufsd0LQbmi-6P669tiWttUwNM3-osCEWAr6cv2MkIEUgI8EB9SuoNt6SNJKCdaJ_sUei-LzP3rkDPmr3x2ZtjuHJPqBLjZXeaYmSlITtT01eSqXE_xmwb7FDj31ow0f5r97REOuUb5AzxrViw=w687-h914-no?authuser=0

Uśmiechnij się do Kacperka z forum będzie miał datownik angielskojęzyczny 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, TomcioMiki napisał(-a):

Uśmiechnij się do Kacperka z forum będzie miał datownik angielskojęzyczny 🤗🤗🤗

Noo

Z twojej 😂


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, oszolom napisał(-a):

chyba definicja popularesa, nie? :D w sumie kupiłem dla bransoletki, która do niego nie pasowała. ale to całkiem fajny zegarek, muszę powiedzieć. chyba nigdy nie miałem mechanicznej rakiety...

 

 

Bardzo fajny klasyczny zegarek, nie do zdarcia, wyróżniający się wśród modeli z lat 80, bardzo czytelna tarcza i jeszcze  ze znakiem jakości.

Mam gdzieś jeszcze ten model i pamiętam, że był wygodny i bardzo lubiłem go nosić.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, TomcioMiki napisał(-a):

Szukam takiej Slavy, ktoś mi ją podkupił 😡😡😡

 

Mam ale leży w pudle od zawsze i nie mam pojęcia czy chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bateria nie wylała to zawsze będzie chodzić


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kchrapek napisał(-a):

Mam ale leży w pudle od zawsze i nie mam pojęcia czy chodzi.

Taką samą czy czymś się różni 🤔🤔🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kchrapek napisał(-a):

Identyczna.

Białą będę miał trzeba szukać pozłacaną 🤗🤗🤗 Ooo taką 

Screenshot_2023-01-06-20-23-19-28_680d03679600f7af0b4c700c6b270fe7.jpg

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś mi czasem wpada, mam słabość do tego...ale jak widzę za małe pieniądze, trzy cyfry,  to biorę... potem mierzę i patrzę cholera za duży, no ale moje nadgarstki są jakie są, mam ochotę na więcej a jest jak jest.

To wtedy pokazuję przyjacielowi a on ma rękę jak Papaj i mówi dawaj kurna mi pasuje!

Pnieżej kafla...za kawał dobrego zegarka....

obraz.png.c06858e56e7a5c0a195337e4b4116bd0.png

obraz.png.dcc33243ebc8c92e8e745b4b741d817b.png

 

Czy to jest ruskie.... no chyba już nie...

Edytowane przez Elob500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Elob500 napisał(-a):

Takie coś mi czasem wpada, mam słabość do tego...ale jak widzę za małe pieniądze, trzy cyfry,  to biorę... potem mierzę i patrzę cholera za duży, no ale moje nadgarstki są jakie są, mam ochotę na więcej a jest jak jest.

To wtedy pokazuję przyjacielowi a on ma rękę jak Papaj i mówi dawaj kurna mi pasuje!

Pnieżej kafla...za kawał dobrego zegarka....

obraz.png.c06858e56e7a5c0a195337e4b4116bd0.png

obraz.png.dcc33243ebc8c92e8e745b4b741d817b.png

 

Czy to jest ruskie.... no chyba już nie...

Ale cebula , można framugę niechcący wyrwać 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Elob500 mam specjalny bit do nakręcania tego zegarka :D mało używany, w dobrej cenie 😜 

 

IMG_7601.thumb.JPG.3df315c47770b765304284915106343d.JPG

Zakładasz na wkrętarkę, odpalasz i zegarek nakręcony na rok naprzód 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, renqien napisał(-a):

@Elob500 mam specjalny bit do nakręcania tego zegarka :D mało używany, w dobrej cenie 😜 

 

IMG_7601.thumb.JPG.3df315c47770b765304284915106343d.JPG

Zakładasz na wkrętarkę, odpalasz i zegarek nakręcony na rok naprzód 😂

😁😁😁👍👍👍👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie ozdób przy uszach koperty typowe dla Chin


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.