Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wczoraj bylem na Kole i niektórych tam juz zupełnie powalilło z cenami... Znalazlem dwa uszkodzone budziki Poljota. Ale jak uslyszałem cene (100PLN) to tylko sie roześmialem a proby targu skonczyły sie na 60 zeta. jak powiedziałem sprzedawcy, że za 10PLN to może wezme spojrzał na mnie jakby chciał zaraz w ryj strzelić. Pogięlo tych sprzedawców. Chyba wogóle przestane chodzić na Koło. Nawet dziadki przed bazarkiem chore ceny mają...

A Delban czy innych Tissotów z domalowanymi swastykami zatrzęsienie... Kto to kupuje???...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosta rzecz popyt i podaż kształtują ceny. Raczej o niskich cenach na radzieckie zegarki to możemy zapomnieć. A tak na prawdę czemu one mają być tanie jak one takie cenne są ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie patrząc na moje dotychczasowe sztuki, zakupione różnymi drogami, wynika że im więcej za zegarek zapłaciłem tym sprawniejszy się okazywał, a do tych tanich i tak musiałem drugie tyle dołożyć żeby ich stan określić jako zadowalający. Zegarek za 10,20,30 złotych+ pasek za 10-20+drobna naprawa za 20-30 złotych i wychodzi 50-70 zł kosztów całkowitych. Za tą cenę lepiej kupić pewniaka z którym nie będzie chodzenia i czekania na naprawę. No chyba, że warto. A czasami warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomirku na Kole to chyba normalne ;) U nich warto jak szukasz czegoś konkretnego a tak stragany z mydłem i powidłem się sprawdza ;) Kiedyś kupiłem pare sztuk po piatce a i widziałem ukrainca albo rosjanina co miał zegarki z metkami w bardzo dobrych cenach, w sensie rozsądnych.


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie patrząc na moje dotychczasowe sztuki, zakupione różnymi drogami, wynika że im więcej za zegarek zapłaciłem tym sprawniejszy się okazywał, a do tych tanich i tak musiałem drugie tyle dołożyć żeby ich stan określić jako zadowalający. Zegarek za 10,20,30 złotych+ pasek za 10-20+drobna naprawa za 20-30 złotych i wychodzi 50-70 zł kosztów całkowitych. Za tą cenę lepiej kupić pewniaka z którym nie będzie chodzenia i czekania na naprawę. No chyba, że warto. A czasami warto.

Tak jak piszesz w zegarki tanie trzeba dużo zainwestować, czesto nawet ta inwestycja nie przyniesie porządanach efektów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tym razem zegarki znane, popularne i często spotykane. ;)

Ale za to po delikatnym oczyszczeniu okazało się, że są w zaskakująco dobrym stanie.

 

Wostok - następny mój zegarek "do garnituru".

To o takiego chyba jakiś czas temu pytał Alamo? - z "nadlewami" po bokach.

post-22189-0-89322700-1331121341.jpg

 

Rakieta "złote koło zamachowe" - dołączyła do niebieskiej wersji post-22189-0-61372800-1331121343.jpg.

post-22189-0-98622700-1331121344.jpg

 

A miałem nie zbierać Poljotów. A tu "w zestawie" się trafiła taka ładniusia kosteczka. ;)

P.S. Pytanie do znawców Poljotów - ten sekundnik jest oryginalny?

post-22189-0-50552400-1331121346.jpg


Stojący zegar dwa razy na dobę pokazuje idealną godzinę. Chodzący prawie nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jan - moskwa super.A wiesz może co oznacza to logo na mołni?(mam damską amfibie z takim logiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
Jan - moskwa super.A wiesz może co oznacza to logo na mołni?(mam damską amfibie z takim logiem)

 

Spartak Moskwa! ;) O leee, o lee o le o leeee...! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andree

Chyba przestane tu zagladac bo nie kiedys szlag z zazdrosci trafi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A miałem nie zbierać Poljotów. A tu "w zestawie" się trafiła taka ładniusia kosteczka. ;)

P.S. Pytanie do znawców Poljotów - ten sekundnik jest oryginalny?

post-7522-0-54180300-1331121351.jpg

 

A ja mam pytanie: mam bardzo podobna kosteczkę. Ma jednak inne wskazówki, nieco inne indeksy i w innym miejscu napis "made in..." (ale sekundnik ten sam hehe ;) )

Skąd te roznice?

 

qy135_Poljot.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna partia? Inny rok produkcji? Wiele możliwości, przecież jest tyle "dubli", wersji i odmian że nawet nie warto pytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może sekundnik mam oryginalny, ale za to pozostałe wskazówki to jakieś przekładki?


Stojący zegar dwa razy na dobę pokazuje idealną godzinę. Chodzący prawie nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nieco się od siebie różnią, minutowa zwęża się ku końcowi, więc to rzeczywiście może być jakaś przekładka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może sekundnik mam oryginalny, ale za to pozostałe wskazówki to jakieś przekładki?

 

nie, kolega ma takiego jak Twoj (od nowości więc nie ma mozliwości przekładek) - tzn z tymi węższymi indeksami i napisem made in... wyzej niz u mnie i z czarną rameczka daty (u mnie jest złota) i ma takie wskazówki jak Twoje - zlote i minutową w przeciwieństwie do godzinnej lekko zwężającą się. Więc to musza być dwa różne, ale bardzo podobne modele. Bo poza tarczą i wskazówkami to chyba sa w tej samej kopercie. Nawet koronka taka sama jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rakieta "złote koło zamachowe" - dołączyła do niebieskiej wersji

post-3565-0-92238700-1331121352.jpg

zgapił, zgapił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgapił, zgapił ;)

Zgapił, ale się uczciwie i od razu przy wrzucaniu zdjęcia przyznał: ;)

[...]

Rakieta "Niebieskie Koło Zamachowe" - przejaw fantazji projektowej naszych sąsiadów.

Krzysiek - ściągnąłem Twój pomysł wrzucenia jej na granatowo-żółty pasek "nato",

tylko daleko mi do Twoich umiejętności fotografowania. :)

[...]

To chyba dobrze uczyć się od najlepszych? :)

Stojący zegar dwa razy na dobę pokazuje idealną godzinę. Chodzący prawie nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
Wostok - następny mój zegarek "do garnituru".

To o takiego chyba jakiś czas temu pytał Alamo? - z "nadlewami" po bokach.

 

Otóż to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwalę się tym Poljotem, o którym wspominałem, moze nie jest w najlepszym stanie, ale strasznie mi się podoba, kolejny do kolekcji.

 

post-2965-0-88264500-1331121390.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tym razem zegarki znane, popularne i często spotykane. ;)

Ale za to po delikatnym oczyszczeniu okazało się, że są w zaskakująco dobrym stanie.

 

Wostok - następny mój zegarek "do garnituru".

To o takiego chyba jakiś czas temu pytał Alamo? - z "nadlewami" po bokach.

dsc5889pq9.jpg

 

no , no po prostu piękny.Mam takiego ale w srebrze i bardzo chętnie bym chciał złotego brata.Jeśli ktoś przypadkiem ma dwa chętnie przygarne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36c723adb8bb2321m.jpg

63be73c6bf61a27cm.jpg

c5a6bd9ea058dd51m.jpg

43d889486b9fae1fm.jpg

 

miał być seiko, a jest vostok- nie żałuję zamiany ;) wybaczcie jakość zdjęć. może później zrobię lepsze, jak naładuję akumulatorki w aparacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje Vostoka Europe

 

osobiscie jestem wielkim entuzjasta starych wostokow ale te w nowym wydaniu tym wspolczesnym wygladaja naprawde solidnie

 

najlepiej niech sie wypowiedz osoby blizej znajace marke jej historie sumiennosc i wykonanie ^_^

jak dla mnie jest super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znów się trafiło kilka nowinek (oprócz jednego). ^_^

 

Kolejny Wostok "pod krawat". Jak dla mnie jeden z najładniejszych Wostoków.

Piękne, oksydowane na niebiesko wskazówki (chociaż trudno to oddać na zdjęciu).

post-22189-0-40839700-1331121711.jpg

 

Rakieta - ciekawa tarcza, tylko była pożółkła i nie udało się jej do końca doczyścić.

post-22189-0-58722600-1331121712.jpg

 

Poljot - uroczy brzydal (nadal nie zbieram Poljotów, same jakoś tak wpadają).

post-22189-0-93474200-1331121713.jpg

 

Wostok z "nadlewami" w wersji złotej - jest strasznie sterany

(choć na zdjęciu tego aż tak nie widać) i ma startą podziałkę minutową.

post-22189-0-37290800-1331121715.jpg

 

Wostok z "nadlewami" w wersji czarnej (prawdopodobnie nieoryginalny sekundnik).

Jeden z moich pierwszych zegarków w kolekcji, ale jakoś tak wyszło, że jeszcze go nie przedstawiałem.

post-22189-0-45679300-1331121717.jpg

 

Sława - kolejne podejście do ćwiczeń w fotografowaniu czarnej tarczy.

Według mnie już widać postępy. :)

post-22189-0-09838300-1331121719.jpg


Stojący zegar dwa razy na dobę pokazuje idealną godzinę. Chodzący prawie nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholerka, Panowie takie rzeczy tu pokazujecie, ze ja z moimi upolowanymi ruskami mogę się schować> Muszę jednak lepiej poszukać. Telekom naprawdę piękne sztuki upolowałeś. gratulecje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na reszcie mam! Pierwszego budzika ;). I co najważniejsze razem z przeglądem wyszedł mnie znacznie taniej niż podobne budziki na Alledrogo. Do tego trafiła sie duża Rakietka, niby nic specjalnego ale jakoś podoba mi się jej prostota. Natomiast dziwi mnie w niej lekko koperta. Wydawało mi się, że są to koperty stalowe pokryte ewentualnie chromem a tu jest inaczej. Koperta od spodu w okolicach koronki oraz w jeszcze jednym miejscu jest przetarta i wyziera z niej żółty kolor.

Do tego trafił się jeden szwajcar, którego pozwolę sobie wrzucić. Niby zwykła Delbanka ale chyba w dosyć rzadkiej tarczy. :P

 

wu5718_RakPolDel.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.