Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość yasiooo

Voli - myślę, że warto je wymienić, trochę cierpliwości w poszukiwaniu honorowego dawcy i masz zegarek gotowy na wystawę, rzadki i prawie 100% oryginalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnosnie sportwinów to większość które miałem były bez osi sekundowych choćby ten z lewej juz zdążył się załapać :D ten srodkowy jeszcze nie podobnie jest ze wskazówkami tylko ten w środeczku ma orginalne pozostałe dwa z przeszczepów, mam w kolejce jeszcze jednego w poczekalni na os sekundową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Ta przedostatnia Rakieta jest mechaniczna? Jeszcze takiej nie widziałem. Dwie ostatnie, bardzo fajne okazy. Mam podobną do ostatniej, tylko jest złocona z czarną tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta przedostatnia Rakieta jest mechaniczna? Jeszcze takiej nie widziałem. Dwie ostatnie, bardzo fajne okazy. Mam podobną do ostatniej, tylko jest złocona z czarną tarczą.

Tak jest mechaniczna, mech. su 2614 h

 

post-27354-0-50940800-1331232790.jpg

 

A jeśli chodzi o tą ostatnią to jest prawie idealna...

Muszę powiedzieć, że średnio mi wyszło zdjęcie z 2rakietami, ogólnie są duzo ładniejsze ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Super ta Rakieta. Też tak mam ze zdjęciami. Nie oddają one w połowie uroku zegarków, lub wręcz przreciwnie - wyciagają każdy syfek i nidoskonałość na wierzch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja pokaże początki swojej kolekcji...

 

na tym zdjęciu mój najnowszy nabytek - Slava, którą ubóstwiam za design:

 

post-27864-0-03497300-1331232792.jpg

 

 

a poniżej z moim pierwszym i ukochanym Wostokiem, któremu dokładność czasu i dźwięk tykania mógłby pozazdrościć niejeden współczesny zegarek :D

 

post-27864-0-19995800-1331232793.jpg

 

 

jak wcześniej wspomniałem to dopiero początek, natomiast wiem, że nie oddałbym tych maleństw za żadne skarby :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Dwa cenione i drogie okazy. Takiej Sławy jescze nie mam, ale dzielnie poluję. Zgadzam się, że jest śliczna - wogóle ta marka ma dobry design. Natomiast Wostok... do niedawna również był w sferze marzeń. Do nie dawna, bo od tygodnia mam go już w swojej kolekcji i przyznaję, że to istne CUDO!. Jutro postaram się go obfocić i tutaj wrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wielki sentyment do tych kwadratowych Poljotów. Kiedyś musze sobie sprawić taki jak ten Kadariusa, tylko, że z chromowaną kopertą. Moze ktoś chce się pozbyć?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam wielki sentyment do tych kwadratowych Poljotów. Kiedyś musze sobie sprawić taki jak ten Kadariusa, tylko, że z chromowaną kopertą. Moze ktoś chce się pozbyć?:D

 

 

ta jest chromowana :D - jeśli chodzi o pancernika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Ten złocony Polojot jest na pasku Redy? Jeśłi tak, to mam identyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten złocony Polojot jest na pasku Redy? Jeśłi tak, to mam identyczny.

 

no to masz identyczny bo to Reda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapeth , taka Slava jak Twoja ze zdjęcia ( też takiej szukam ) była dzisiaj do kupienia na Jarmarku Dominikańskim w Gdańsku , ale cena jaką facet żądał za nią to 250 zł ( a stan Średni ) :D , myślałem że coś fajnego znajdę ale ceny po prostu z kosmosu. Komandirskie i Amfibie po 250 , 300 , stary szturmanski chyba trochę kombinowany 350 , rakieta dla niewidomych stan średni 100, poljot budzik słaby też za 100.

Handlarze chyba totalnie powariowali , to na alledrogo jest sporo taniej.


Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Moim zdaniem, na Alle wogóle jest tanio. Zanim zacząłem przygodę z tym serwisem, normalną ceną (bazarową) za byle jaki zegarek było 50 zł. Myślałem, że tak po prostu jest i że to normalna cena. Dopiero na necie wstąpiłem w raj cenowy, gdzie fajny zegarek można kupić za 15 zł. To był szok. Teraz bazary olewam, bo widzę, że ceny chore tak jak były, tak są dalej. Dzisiaj byłem w Broniszach na targu staroci i Majak w krysztale kosztował - bagatela - 150 zeta :D Jak dla mnie to tylko Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mapeth , taka Slava jak Twoja ze zdjęcia ( też takiej szukam ) była dzisiaj do kupienia na Jarmarku Dominikańskim w Gdańsku , ale cena jaką facet żądał za nią to 250 zł ( a stan Średni ) :D , myślałem że coś fajnego znajdę ale ceny po prostu z kosmosu. Komandirskie i Amfibie po 250 , 300 , stary szturmanski chyba trochę kombinowany 350 , rakieta dla niewidomych stan średni 100, poljot budzik słaby też za 100.

Handlarze chyba totalnie powariowali , to na alledrogo jest sporo taniej.

 

ja za tą swoją Slavę dałem 69 zeta, co prawda muszę ją zabrać do zegarmistrza by ją przeczyścił, jednak stan zewnętrzny oceniłbym na dobry plus, ale wrażenia estetyczne na celujący :D a cena 250 to rzeczywiście lekko" odstraszająca jest. Chociaż kolekcjonuje zegarki (mocne słowo bo mam dopiero dwa) od niedawna, jednak zazdroszczę tym, którzy jeszcze rok czy dwa lata temu mogli kupić naprawdę ciekawe okazy za kilka bądź kilkanaście złotych. teraz to rzezcywiście ceny są niekiedy jak z kosmosu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byłem w Broniszach na targu staroci i Majak w krysztale kosztował - bagatela - 150 zeta :D

 

Handlarz upadł na głowę z dużej wysokości i ma majaki na temat Majaka ;-). Majak w krysztale był pospolity w latach 70-tych w polskich domach i taka cena kompletnie nie ma związku ani z jego wartością, ani rzadkością, jako dobra kolekcjonerskiego.

W Bielsku takie Majaki chodzą po 20 PLN i nikt nawet na nie nie spojrzy.

 

mam wielki sentyment do tych kwadratowych Poljotów. Kiedyś musze sobie sprawić taki jak ten Kadariusa, tylko, że z chromowaną kopertą. Moze ktoś chce się pozbyć?:D

 

Mówisz o numerze 2 czy 3? Jeśli 3, to mam taki na pozbyciu - działający, tylko tarczy trzeba by poszukać w lepszym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
mam wielki sentyment do tych kwadratowych Poljotów. Kiedyś musze sobie sprawić taki jak ten Kadariusa, tylko, że z chromowaną kopertą. Moze ktoś chce się pozbyć? :D

 

Daj znać na PM - coś się znajdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Bielsku takie Majaki chodzą po 20 PLN i nikt nawet na nie nie spojrzy.

 

daj znać gdzie :lol: oryginalnie pochodzę z Bielska (mieszkałem tam przez 25 lat - wyprowadziłem się początkiem tego roku) ale często w BB bywam i jeśli jest gdzieś jakaś fajna miejscówka z ciekawymi okazami to chętnie tam podjadę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yasiooo gratulują wostoka.

Też na takiego poluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.... najładniejszy Łucz jaki mi się trafił :)

 

już mam na niego ochotę :lol: - gratulacje!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.