Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Pokazywał byś te cudeńka częściej i w miejszych ilościach, bo to szok dla oranizmu jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-28028-0-22580600-1331253513.jpg

 

 

Mnie bardziej rozwala ten różowy lakier na tarczy :D zakładam że to nie Twój autorski pomysł :D

 

Ałmaz śliczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej rozwala ten różowy lakier na tarczy :D zakładam że to nie Twój autorski pomysł :D

Ja bym na coś takiego nie wpadł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazywał byś te cudeńka częściej i w miejszych ilościach, bo to szok dla oranizmu jest :D

No przesadził ewidentnie!

Edytowane przez nekroskop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Invictus

A oto mój pierwszy mechaniczny zegarek made in CCCP - Poljot, wersja eksportowa, NOS, rocznik 93'. Tak na początek kolekcji :D A jutro idę z nim na przegląd i kupić do niego jakiś zacny pasek :D

 

 

 

3f76a7d02909fb51.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żonka używa takiego samego. IMO jedna z najbardziej eleganckich radzieckich damek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w srodku jeśli dobrze pamiętam bardzo przyjemny Łucz - fajny, bezawaryjny mechanizm.


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Elektromechaniczny LIP. Nieruski, ale design mi bardzo przypasował:

074506.jpg

 

 

 

Też się na niego czaiłem, ale cena przekroczyła mój budżet :)


Maciejazz

Szukam wskazówek do Sławy "lodówki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@buczo85 - Gratuluję nowych nabytków, zwłaszcza tego pięknego Ałmaza ;) Z tego, co widzę tarcza w stanie niemal idealnym, a koperta też niczego sobie jak na swój wiek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stan określiłbym na dobry+ Tarcza jest lekko przybrudzona przy indeksach. (Myślę, że bez problemu można to przeczyścić) Zegarek ma tylko jedną wadę, złe ułożenie wskazówki godzinowej. (Przykładowo gdy jest godz. 12, ona jest w położeniu 12.30)Ale skonsultuję się z fachowcem i będziemy poprawiać;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo odradzam czyszczenie tarczy. Tych tarcz po prostu nie da się czyścić - brud schodzi razem z lakierem, a potem to już tylko renowacja w specjalistycznym zakładzie. Takie zabrudzenia trzeba zaakceptować, bo nawet ich specjalnie nie widać, a za to goły metal rzuca się w oczy bardzo. Widziałem już sporo tak "załatwionych" zegarków ;) . Wskazówki to z kolei żaden problem - dla zegarmistrza 5 minut roboty.


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem paczkę. Maszynka Made in Belarus. Troche badziew - tarcza załozona jest troszkę krzywo i coś popiskuje przy ustawianiu godziny ;) . Do tego chromowana koperta ze śladami otwierania (a zegarek fabrycznie nowy). Za to kolor tarczy urzekający :) No i mechanizm fajnie chodzi, dużo poniżej przewidywanej odchyłki na poziomie +85 sek/dobę (!!!), tak gdzieś koło 10-15 sekund spieszy. Jest to oczywiście standardowy prostokącik Łucza 1801 jesli dobrze pamiętam. No i szkło ma mineralne!

 

post-2232-0-49046000-1331254112.jpg

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

img6619y.jpg

Gratulować ;)

 

0742.jpg

post-26957-0-23599900-1331254184.jpg

Szczęka opada smile.gif Kiedyś, ciemną noca muszę Cię odwiedzić tongue.gif

 

post-26957-0-05298800-1331254186.jpg

Taki to już urok "TFUrczości" bazarkowych którzy "restaurjuą", "odnawiayą" i "naprafiają" i tumingujom" wypełnienia świecące, lub dopasowują wskazówki lakieram do paznokci - oczywiście bez zdejmowania wskazówek bo to za długo trwa więc przy okazji pomalowane bywają tarcze, koperty etc. smile.gif

Mimo to gratuluję ciekawostki - poproś wiadomy portal o rabat za darmową reklamę tongue.gif

Edytowane przez Voli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie moje nabytki - przepraszam za jakość zdjęć ale robione wieczorem przy sztucznym świetle ;)

 

Kirowski

kirowski3.jpg

 

Moskwa - cienie na tarczy to wina światła :)

moskwa2.jpg

 

Pobieda

post-28028-0-75576400-1331254287.jpg

 

Sława

post-28028-0-08223400-1331254289.jpg

 

Wostok

post-28028-0-39726100-1331254290.jpg

 

ZiM

post-28028-0-68295600-1331254292.jpg

Edytowane przez quest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje wszystkich nabytków QUEST.Jeszcze nigdy za jednym razem nie pokazałem tylu zegarków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądam co kupiliście to, aż mnie skręca ! Świetne zegarki ! Wytrzymam jeszcze miesiąc i na święta zrobię sobie kilka prezentów :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sobota bez zakupów dniem straconym ;)

 

post-23025-0-06506600-1331254664.jpg

post-23025-0-18186200-1331254665.jpg

 

i jeszcze jeden imperialistyczny zapluty karzeł reakcji - Caravelle 7j by Bulova

 

post-23025-0-70177000-1331254666.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zasadniczo nie lubię"ziomali" to ten mnie pociąga. Gratuluję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Mnie jakoś z początku nie pociągała lekko przytarta koperta, ale całokształt zwyciężył. Jak zwykle lekka polerka + nowe szkiełko i pasek powinny zdziałać cuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta slava piękna. Bardzo lubie ten model w tym kolorze:) Jak później znajdę chwilę czasu to też się pochwalę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.