Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

nie, taki kupiłem :) dość długo szukałem takiego, który będzie miał porządną kopertę i tarczę, która mi się spodob, NO I JEST :)


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ok. Tylko ustaw sobie pierścień bo ten świecacy indeks na 1h40 jakoś nie pasuje :) Mam wrażenie, że zegarek jest bez szkiełka i stad wtdaje sie jakby środek był za mały w stosunku do koperty :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się struktura fosforu nie podoba, niby kolor OK, ale jakby fosfor był nakładany ponownie, albo zamókł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się struktura fosforu nie podoba, niby kolor OK, ale jakby fosfor był nakładany ponownie, albo zamókł.

 

W poljotach ten typ tak ma - mam budzik poljota gdzie kolor i struktura fosforu identyczne jak na zdjęciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wskazówki stopera nie powinny być jednakowego koloru?

 

PSofftopowo:

quest w końcu gdzie wybrałeś zegarmistrza?


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wskazówki mają dobry kolor (prawa czerwona, lewa czarna), wypełnienie też, nie widać dokładnie ale szkiełko powinno mieć krawędzie pod katem 45st. a nie półokrągłe krawędzie. Jak są "kanciate" to gitara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś na myśli 90 stopni? Bo takie właśnie kanciaste szkiełko jest w nim założone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, dokładnie szkło o krawędziach 90st. - dziwne ale oryginalne na 100% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSofftopowo:

quest w końcu gdzie wybrałeś zegarmistrza?

 

 

Przekonałeś mnie do Andrzeja Chrusta :blink: jak na razie nie żałuję a i rabaty już mam... :)

Edytowane przez quest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-23779-0-22124800-1331258705.jpg

post-23779-0-59931800-1331258706.jpg

post-23779-0-81437200-1331258707.jpg

 

no dobra przyznaję wymiękłem w ostatniej chwili... :rolleyes:

Powyższe wpadły za darmochę więc na Stalina mogłem stracić :)

post-23779-0-97395300-1331258708.jpg

Jakiś fajny paseczek szukam w ten deseń. Co byście doradzili?? No i jak by ktoś miał namiar na jakąś normalniejszą tarczę to również byłbym zobowiązany :)

ps. ależ to cudownie cyka!!!!

Edytowane przez nekroskop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktem jest, że ten zegarek warto mieć choćby dla samego dźwięku. Wielokrotnie już tu pisano, że wielbiona za cudowny dżwięk Mołnia to przy tym mechanizmie mały pikuś jest :rolleyes: A swoją drogą myślałem, że cena podskoczy bliżej 300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nekroskop ten Poljot zejedwabisty jest. Przedwczoraj też do mnie taki przyszedł :) . Kirow ze Stalinem wiadomo super. Ostatnio na angielskim osoba,która obok mnie siedziała zapytała czy to mój zegarek tak cyka, bo nie może się skupić :rolleyes: Jak na żywo oceniasz tą tarczę wygląga jak fabryka czy rzemiosło?

Edytowane przez aronus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego noszę na pasku zwanym Depeche Mode.

77ec59b3c8dedd93med.jpg

Z tym, że musiałem dogiąć nowe uszy na 18mm, i robiłem to na założonym pasku. Robota trochę cieżka

Edytowane przez aronus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na żywo oceniasz tą tarczę wygląga jak fabryka czy rzemiosło?

 

Tarcza na 100 proc rzemiosło ale przyznam ze ktoś się do tego przyłozył. Jaki mechanizm w tym siedzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę to na ten zegarek powinno się mówić K-1 albo Typ-1. Jest to pierwszy zegarek produkowany w ZSRR. Rosjanie w 1929 r kupili w USA fabrykę Hampton i razem z maszynami dostali licencję na ten mechanizm, czyli konstrukcja tego mechanizmu tkwi jeszcze w latach 20. Z maszyn i wiedzy importowanej z USA powstała fabryka Kirowa produkująca te zegaki. Z tego względu potoczna nazwa tych zegarków to Kirow, chociaż później mechanizmy te produkowano również w innych fabrykach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno nic nie wrzucałem bo i dawno nic nie kupowałem. Ale coś tam powoli przybywa:

 

3 radzieckie "polaki" pierwszy najładniejszy i w doskonałym stanie z doskonale zachowaną tarczą i kopertą. Do tego pięknie błyszczące indeksy i wskazówki (niestety na fotce tego nie widać). Chyba jeszcze z początku produkcji, bo na tarczy napis Licencja ZSRR ;)

 

ni5962_Blonie_01.jpg

 

jf6777_IMG_8405.jpg

 

fy7300_IMG_8416.jpg

 

i trzeci w kolekcji budzik ;)

 

pq3182_IMG_8435.jpg

Edytowane przez tomirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w szufladzie u dziadka dopadłem takiego oto Wostoka ;) Wymaga niestety wizyty u zegarmistrza ponieważ nie chodzi. Fajnie by było gdyby udało się go przywrócić do życia.]

 

Sorki za jakość zdjęć ;)

 

post-25723-0-69614100-1331258992.jpg

 

post-25723-0-57648900-1331258995.jpg


Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całkiem nieźle ten k-1 prezentuje się na łapce, myślałem ze w rzeczywistości to większy rozmiar, jestem ciekaw jak cyka - może kiedyś sobie posłucham, odnośnie siostrzyczek to pięknie się prezentują wszystkie trzy mi brakuje jeszcze tylko ta druga (no plus orginalna wskazówka do czarnej), ale i tak najładniejsza jest czarnulka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, Rakiety robią wrażenie, mam dwie czarne i według mnie te kraby rakietowe zaliczają się do ścisłej czołówki najładniejszych radzieckich zegarków !


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Brat dołączył do braci

 

0ccd9a6fb1a1a4cbmed.jpg  80958facb67f22f6med.jpg

 

siostra, do sióstr

 

5425bd41ad12ecf4med.jpg  1816f1d33c8cb527med.jpg

 

i jeszcze takie wpadły

 

 

c05995363984c3bamed.jpg

 

5922d181165d7eeamed.jpg

Edytowane przez yasiooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.