Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Coś takiego! Nie wiedziałem, że ta Sława bywała też niebieska ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yasioo Ty przestań te rodziny składać ;) bo potem takich ładnych zegarków dla kolegów nie starcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno rodzina na zdjęciu wychodzi najlepiej...

1816f1d33c8cb527med.jpg

Teraz już wiem napewno że to prawda!! ;) Cudeńka!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Dzięki Koledzy za miłe słowa  ;) z tych Sław auto, jeszcze sporo zostało do zebrania, tyle, że już z inną stylistyką tarcz. Ech to ciągłe gonienie króliczka...

Edytowane przez yasiooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

.

Edytowane przez yasiooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywiad

Brat dołączył do braci

80958facb67f22f6med.jpg

 

To jeszcze z czerwoną sekundą Ci brakuje ;)

Obraz005-4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

To jeszcze z czerwoną sekundą Ci brakuje  B)

Obraz005-4.jpg

no właśnie - i jak tu porządną rodzinkę skompletować, przy takiej bogatej ofercie na rynku  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad WY bierzecie takie cudenka w dzisiejszych czasach gdzie nie ma ruskich po bazarach...z internetu czy mozna gdzies jeszcze znalezc poza netem takie OKAZY...w Krakowie praktycznie nic nie ma, a moze nie umiem szukac:(


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Skad WY bierzecie takie cudenka w dzisiejszych czasach gdzie nie ma ruskich po bazarach...z internetu czy mozna gdzies jeszcze znalezc poza netem takie OKAZY...w Krakowie praktycznie nic nie ma, a moze nie umiem szukac:(

 

 

Akurat ja 99.99% zegarków biorę z neta. Jakoś nie chce mi się wstawać rano, żeby jechać na bazarki (patologiczne wręcz lenistwo  ;)). Oczywiście bazarki, to fajna sprawa, ale jednak największa różnorodność jest w wirtualnej przestrzeni - na raz, skumulowane w jednym miejscu jest mnóstwo sikorów  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale chyba nie z allegro bo tu uboga oferta.;)


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

A właśnie z Alledrogo (jakoś e-baya jeszcze nie poskromiłem ;)). Wystarczy przyczaić się i cierpliwie poczekać na okazję. Już mnóstwo razy zauważyłem, że to przynosi efekty - okazja zawsze się w końcu trafi. Choć niektórych zegarków na alle, rzeczywiście nie ma za często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również najwięcej wywęszyłem na Alle. Codziennie przeglądaj nowe pozycje. Im mniej masz zegarków w kolekcji tym więcej rzeczy godnych uwagi tam znajdziesz. Poza tym sporo sztuk otrzymałem od znajomych lub kupiłem u zaprzyjażnionego zegarmistrza ,który jak tylko mu cos wpadnie to mi odkłada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to "cos" jest warte tej ceny i moge zasiegnac jakiejs informacji jaki werk? Nr aukcji 849584721. CZy leipiej jednak kupic 850591747


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to wybrałeś sobie najdroższego sprzedawcę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to "cos" jest warte tej ceny i moge zasiegnac jakiejs informacji jaki werk? Nr aukcji 849584721. CZy leipiej jednak kupic 850591747

 

Ten Cornavin ma werk 2214 na 18 kamieniach.

 

Teraz wybrałeś sobie jednego z droższych sprzedawców na alledrogo B)

 

Tak z ciekawości dlaczego za wszelką cenę chcesz na siłę kupić jakiś zegarek ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

A czy to "cos" jest warte tej ceny i moge zasiegnac jakiejs informacji jaki werk? Nr aukcji 849584721. CZy leipiej jednak kupic 850591747

 

Identiko Cornavina na Allegro właśnie, nabyłem za 35 zeta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz zaraziłem się pasją zegarków radzieckich i chcialbym nabyc pierwszego w swojej kolekcji a ze zupelnie nie orientuje sie w temacie stad tyle pytan...wybaczcie jesli przynudzam.

Duzym ulatwieniem bylyby jakies stronki gdzie mozna sprawdzic jaki mechanizm ma dany zegarek...czy sa takowe? Jesli tak bylbym wdzieczny za wskazanie:)


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Poniewaz zaraziłem się pasją zegarków radzieckich i chcialbym nabyc pierwszego w swojej kolekcji a ze zupelnie nie orientuje sie w temacie stad tyle pytan...wybaczcie jesli przynudzam.

Duzym ulatwieniem bylyby jakies stronki gdzie mozna sprawdzic jaki mechanizm ma dany zegarek...czy sa takowe? Jesli tak bylbym wdzieczny za wskazanie:)

Tu co nieco znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie zegarków jest akurat zatrzęsienie ;) Odwiedź pchli targ przy Grzegórzeckiej albo ryneczek na Kazimierzu (tu jest mniej i drożej, ale kupić coś można).

Edytowane przez crayzee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat przy Grzegorzeckiej targi staroci sa tylko pare razy do roku a tak normalnie to jest plac targowy z ciuchami i chinskimi zegarkami- wiec nacodzien ciezko cos dostac.


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bylem na placu na Kazimierzu...kicha jakich mało...kilka popularnych Rakiet nic godnego uwagi poza jedna Delbana ale za dosc podniszczony egzemplarz gosc chcial 100 zł oraz Poljot 29 jewels za 100 zł ale dosc mocno sfatygowany.

Tak że pozostaja chyba tylko aukcje


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.