Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Szczególnie Czajka świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
B) Czajka rewelacja ale i jantar niczego sobie - gratulacje!!@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki poljocik się trafił

post-5869-0-04710900-1331371012.jpg

 

Co za skromnośc B) .Niejeden tu o takim marzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabytek klubowy :-) ..sprzed kilku tygodni, ale dopiero teraz udało mi się zrobić fotkę.

 

 

PICT0113.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S-3 gratuluję nabytków - szczególnie z serii chrono. Utwierdzają mnie w przekonaniu że chrono będzie kolejnym moim zakupem <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panie i Panowie :)

 

Po kilkumiesięcznym odwyku od zegarków, spowodowanym problemami natury osobistej, w końcu zacząłem widzieć światełko w tunelu i szansę na poprawę.

Być może jeszcze kilka osób z forum mnie tutaj pamięta, być może nie, natomiast prosiłbym o ponowne przyjęcie w poczet szanownych forumowiczów :)

 

Generalnie po wyprzedaży moich perełek radzieckich, zegarki nie dawały mi spokoju. niestety z powodów osobistych musiałem to w sobie dusić.

Udawało mi się do wczoraj <_<

Zupełnie przypadkowo trafiłem wczoraj na giełdę staroci na Kazimierzu w Krakowie.

Szału nie było, jednak moim oczom ukazała się ta klasyczna garniturowa Rakietka. Dodatkowo po stargowaniu ceny do 20 złotych pomyślałem, a co tam, to tylko jeden zegarek :)

Tiaa...dzisiaj zakupów zegarkowych ciąg dalszy :) to jest, będąc znów zupełnie przypadkowo na giełdzie pod halą na ulicy Grzegórzeckiej, trafiłem na dwa kolejne egzemplarze.

Swoją drogą ciekawych egzemplarzy było dużo więcej, natomiast ja spośród nich wybrałem przedziwny zegarek Łucz (kwarcowy) w stanie NOS (bez najmniejszej ryski) dodatkowo chyba z budzikiem, ale za cholerę nie potrafię rozkminić jak to działa :) no i zegarek, który cieszy mnie jeszcze bardziej, to jest Start - w świetnym stanie, z pięknie zachowaną tarczą, wskazówkami oraz ceną 20 złotych ;]

Zarówno Rakietę jak i Starta czekają jeszcze wymiany szkiełek (mam nadzieję, że nie będzie to skomplikowane, bo w obu przypadkach szkiełko przymocowane jest to pierścienia, który zatrzaskuje się z kopertą) no i oczywiście wybór sensownych paseczków.

Poniżej zdjęcie prezentowane najnowsze nabytki.

Może niespecjalnie wyszukane, tym bardziej jak porównam to z okazami kolegów z ostatnich dni, ale...MOJE :)

 

Raz jeszcze witam ponownie

 

Maciek

 

post-27864-0-57570400-1331371138.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mapeth, potwierdzasz tylko regułę, że prawdziwej miłości się nie zapomina. Łucz jak dla mnie rewelacja ;-)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.

Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki :) rewelacyjny jest jego stan, a przez to, że wcześniej takiego nie widziałem, to już dla mnie był wystarczająco intrygujący ;] (tylko ten budzik...)

chociaż przyznam szczerze, że dużo bardziej cieszy mnie Start, może dlatego, że jestem zwolennikiem klasycznych garniturowych, prostych zegarków, a może dlatego, że trzeba mu odrobinę pomóc aby mógł na nowo rozbłysnąć i wyglądać elegancko <_< tak czy siak niezmiernie mnie cieszy, że znowu jestem z Wami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Fajnie, że udało Ci się wyjść na prostą i znów możesz oddać się szaleństwu zegarkowemu <_< Start jest bardzo ładny (sam mam dwa) i uważam, że to jeden z ładniejszych radzieckich zegarków. Ale i Rakieta cudna, też sobie taką sprawię. Piękne garniturowce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki. Mam też takiego budzika ale w innej tarczy. Działa on w ten sposób, że zaczyna pikać w momencie gdy czerwona strzałeczka dotknie wskazówki godzinowej. Niestety widzę, że podobnie jak w moim budziku brakuje jednego elementu, który powinien znajdować się w otworku na czerwonej strzałce budzika <_<

 

A to mój:

ib_p014_1_3.jpg

Edytowane przez tomirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Tak się zastanawiam czy to aby na pewno budzik jest? a może coś jak tachymetr lub jak w komandirskich (radio coś tam ;-) )  pomocne przy nadawaniu fal radiowych, odstępy czasu? Tutaj moze jeszcze inna funkcja hmm czy może się coś rusza w środku, ta tarcza? 

 

 

 

 

edit: jednak budzik ;-)

Edytowane przez spartasongo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarcza środkowa się rusza, natomiast, w moim przypadku, tylko i wyłącznie ten ruch odbywa się za pomocą koronki. samoczynnie tarcza się chyba nie rusza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, koronką ustawiasz godzinę budzenia i gdy wskazówka godzinowa do niej dojdzie powinien włączyć się alarm. No ale bez tego "cycka" na czerwonej strzałce, podobnie jak w moim się nie włączy <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mapeth:Start kozacki.Jakbys chcial sie kiedys pozbyc,to dawaj znac (-;


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh spoko, chociaż póki co to nie planuję :)

mam słabość do takich klasycznych zegarków i planuję tchnąć w niego nowe życie.

w sumie dużo to robić nie trzeba, bo mechanizm działa wyśmienicie, narazie trzyma punktualność bardzo dokładnie, jedynie to wymiana szkła i założenie paska.

oczywiście efektem końcowym nie omieszkam się pochwalić <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie próbuj już więcej przed tym uciekać Mapeth <_<

Jest pare zarąbistych ruskich kwarców. Ten Łucz jest jednym z nich! super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh no nie przypuszczałem, że to jest takie silne :)

swoją drogą to chyba najfajniejsze, najoryginalniejsze, najciekawsze hobby jakie kiedykolwiek miałem

i poważnie brakowało mi tego <_<

brakowało mi atmosfery bazarków, forum, brakowało mi ratowania niewiele znaczących złomków

no i dlatego też znowu jestem :)

a co do łucza to jutro spróbuję wybadać u zegarmistrza czy da się na nowo uruchomić ten budzik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wypytaj dokładnie i jakby co to proszę zdaj relację bo ja swojego też chciałbym uruchomić. Znaczy budzik, bo p. Janek nie potrafił go naprawić. Sam zegareczek na szczęście naprawił <_<

Edytowane przez tomirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Start zajedwabisty będzie się pięknie prezentował na ręce <_< .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.