Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość yasiooo

Kalkulować sobie zawsze można, w końcu człowiek opanował sztukę liczenia w podstawówce. Liczy się swoje dobra, mnoży przez 30 zł i kombinuje, czy wystarczy na jakieś IWC :)  Tyle, że to tylko zabawa, nie mająca wiele wspólnego z prawdą. Przynajmniej ja na pewno nie wyprzedałbym swojej kolekcji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero od poczatku tego roku kolekcjonuje radzieckie zegarki :)

Nic nie sprawiało mi takiej frajdy jak te styrane zyciem zegarki ! :D

U mnie niespełna 50 sztuk w przepięknej szkatule.

Bedą wszystkie gotowe na pewno się pochwale :D

Pozdrawiam Was rusofile.


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a te machiny odkopałem w naszym firmowym podręcznym magazynie. Jestem przekonany, ze każdy z nich ma oddzielną historię, pracuję w branży związanej z hmmm powiedzmy szeroko pojętą ochroną środowiska. :), a stopery zapewnie mierzyły ile wody i w jakim czasie płynie w rzece.

Wszystkie, poza jedną RUHLĄ są zdiełano w CCCP. Niestety, tylko jeden działa, ale to na 100% kwestia czyszczenia i będę jak złoto.

 

Inną sprawą jest, ze kompletnie nie wiem co z nimi zrobić...

 

[/img]post-29470-0-38804700-1331560925.jpg[/img]

Edytowane przez matyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a te machiny odkopałem w naszym firmowym podręcznym magazynie. Jestem przekonany, ze każdy z nich ma oddzielną historię, pracuję w branży związanej z hmmm powiedzmy szeroko pojętą ochroną środowiska. :D, a stopery zapewnie mierzyły ile wody i w jakim czasie płynie w rzece.

Wszystkie, poza jedną RUHLĄ są zdiełano w CCCP. Niestety, tylko jeden działa, ale to na 100% kwestia czyszczenia i będę jak złoto.

 

Inną sprawą jest, ze kompletnie nie wiem co z nimi zrobić...

 

[/img]post-28028-0-83188600-1331560938.jpg[/img]

 

 

Patrząc na ich stan - przynajmniej tej 3 na górze byłbym ostrożny z opisywaniem że czyszczenie rozwiąże problem. Mają one nieamortyzowany balans i mocniejsze uderzenie zazwyczaj oznacza niestety większe problemy :D

 

Nie wiesz co zrobić - sprzedać :) ale tutaj wskazany przegląd i ponowne ich uruchomienie - inaczej obawiam się że cena transakcyjna nie będzie satysfakcjonująca dla kolegi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalkulować sobie zawsze można, w końcu człowiek opanował sztukę liczenia w podstawówce. Liczy się swoje dobra, mnoży przez 30 zł i kombinuje, czy wystarczy na jakieś IWC :)  Tyle, że to tylko zabawa, nie mająca wiele wspólnego z prawdą. Przynajmniej ja na pewno nie wyprzedałbym swojej kolekcji :D

 

Ja sobie obiecuję czyszczenie pudełek i wyprzedaż co bardziej zniszczonych modeli. Wyjmuję je, układam, segreguję. Te zostają, te na sprzedaż... Ale jak sobie pomyślę, że były one podwaliną kolekcji to uśmiecham się do siebie i mówię... Nie... I zegareczki lądują znowu w pudełku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie obiecuję czyszczenie pudełek i wyprzedaż co bardziej zniszczonych modeli. Wyjmuję je, układam, segreguję. Te zostają, te na sprzedaż... Ale jak sobie pomyślę, że były one podwaliną kolekcji to uśmiecham się do siebie i mówię... Nie... I zegareczki lądują znowu w pudełku :)

To ja ostatnio sobie wymyśliłem, że żeby nie wydawać tyle kasy na zegarki to sprzedam parę zegarków, bo chcę kupić pudełko na zegarki takie jak ma Tomirek, no ale robię już trzecią listę i za cholerę nie mogę się zdecydować, które zegarki sprzedać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

No właśnie - Jakoś nie chce nadejść ten kolejny etap uzależnienia, czyli wyprzedawania części kolekcji. I widzę, że nie tylko u mnie :) 

 

matyr - ta Ruhla z lewej działa? Mam podobną (moja ma podziałkę 30 a nie jak Twoja 100 sekundową) i jestem z niej więcej, niż zadowolony. Jest precyzyjna i łatwa w obsłudze (jeden przycisk). No i te błękitne wskazówki na białym tle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - Jakoś nie chce nadejść ten kolejny etap uzależnienia, czyli wyprzedawania części kolekcji. I widzę, że nie tylko u mnie :) 

 

matyr - ta Ruhla z lewej działa? Mam podobną (moja ma podziałkę 30 a nie jak Twoja 100 sekundową) i jestem z niej więcej, niż zadowolony. Jest precyzyjna i łatwa w obsłudze (jeden przycisk). No i te błękitne wskazówki na białym tle :D

 

niestety nie działa, a do tego jako jednyna pozbawiona jest szkła. Tzn było, ale stłuczone i wyrzuciłem jego resztki co by mi się dziecko w domu nie pokaleczyło. Ale tak jak pisałem wcześniej, wszystkie te stopery musiały działać, nie podejrzewam tam jakichś mechanicznych uszkodzeń, takie rzeczy po prostu były wyrzucane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie obiecuję czyszczenie pudełek i wyprzedaż co bardziej zniszczonych modeli. Wyjmuję je, układam, segreguję. Te zostają, te na sprzedaż... Ale jak sobie pomyślę, że były one podwaliną kolekcji to uśmiecham się do siebie i mówię... Nie... I zegareczki lądują znowu w pudełku :)

 

Powiem tak, ja jakiś czas temu zmuszony byłem do wyprzedaży mojej skromnej wówczas jeszcze kolekcji i...do dzisiaj żałuję, że do tego kroku zostałem zmuszony przez sytuację życiową.

powiedziałem sobie, że za cholerę teraz tego nie zrobię, bo pamiętam jaki to był ból pakowanie i wysyłanie kolejnych egzemplarzy, których przywrócenie do życia niejednokrotnie kosztowało sporo kasy i wysiłku. Dobrze, że chociaż pozostały mi jeszcze po nich zdjęcia :D

także Panowie zastanówcie się dwa razy za nim zaczniecie się pozbywać swoich perełek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, ja jakiś czas temu zmuszony byłem do wyprzedaży mojej skromnej wówczas jeszcze kolekcji i...do dzisiaj żałuję, że do tego kroku zostałem zmuszony przez sytuację życiową.

powiedziałem sobie, że za cholerę teraz tego nie zrobię, bo pamiętam jaki to był ból pakowanie i wysyłanie kolejnych egzemplarzy, których przywrócenie do życia niejednokrotnie kosztowało sporo kasy i wysiłku. Dobrze, że chociaż pozostały mi jeszcze po nich zdjęcia :)

także Panowie zastanówcie się dwa razy za nim zaczniecie się pozbywać swoich perełek :D

Właśnie z tym sprzedawaniem to jest problem. W przypadku braku środków na następne zakupy zegarkowe coś się sprzeda a później człowiek żałuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z tym sprzedawaniem to jest problem. W przypadku braku środków na następne zakupy zegarkowe coś się sprzeda a później człowiek żałuje.

 

Sprzedaż zegarka jest bardzo często problemem dla osoby która widzi w nich coś więcej niz mechanizm... i również jak Koledzy czasem sie żałuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabieram się do pierwszej wyprzedaży od paru miesięcy i ciągle odkładam to na pożniej... :)

Edytowane przez nekroskop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przyszedl wyczekany czort NOS od Krzyska :P

post-27934-0-52366200-1331561339.jpg


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przyszedl wyczekany czort NOS od Krzyska :P

post-25723-0-63161400-1331561351.jpg

Hehe a ja przygarnąłem jego brata bliźniaka :-)


Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie Panowie,tylko jest taki sprawunek.Wczoraj nakrecalem go normalnie,dzisiaj juz nie moge.Po jakims czasie sprezyna po prostu przeskakuje.Co to moze byc?Mozna go tam nakrecic,tak,zeby pare godzin dzialal,ale nie do konca.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejne dwa wyczesy z alledrogo :P Fotki zapożyczone z aukcji.

 

Szwajcar z lat 50/60 stan bardzo dobry. Tarcza miedziano- złotego koloru.

 

post-5314-0-98976600-1331561356.jpg

 

 

oraz:

 

Slava na 26 kamyczkach - pieknie zachowana na doskonalym chodzie.

 

post-5314-0-22463100-1331561358.jpg

Edytowane przez sikkens

Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sikkens,pokazesz serducho szwajcara jak przyjdzie? (-;

Edytowane przez Janek Sarnowski

Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Sluchajcie Panowie,tylko jest taki sprawunek.Wczoraj nakrecalem go normalnie,dzisiaj juz nie moge.Po jakims czasie sprezyna po prostu przeskakuje.Co to moze byc?Mozna go tam nakrecic,tak,zeby pare godzin dzialal,ale nie do konca.

 

Sprężyna odłączyła się od bębna - zaczep puścił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - czytam i włos się jeży! Nie sprzedawać! Budować kolekcję!

I pozwolę sobie stwierdzić, że zaproponowany mnożnik x30 PLN jest zaniżony :P

 

U mnie dzisiaj a'la Orient.

 

URL=http://img248.imageshack.us/my.php?image=img9878.jpg]img9878.jpg[/url]

img9872t.jpg

img9873a.jpg

img9875g.jpg

img9876u.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie dziś takie coś na alledrogo zanabyłem :D

 

post-25723-0-42869900-1331561806.jpg

 

 

Zdjęcie oczywiście z aukcji.


Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Do ostatniej chwili wahałem się, czy go nie wziąć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej dwa inne wdupiłem o głupie 50 gr i tego na pocieszenie sobie wziąłem. Ale ładnie się prezentuje :D


Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srebrna koperta, srebrna tarcza ze srebrnymi indeksami, złote wskazówki... IMO nie pasują do całości.

Edytowane przez tomirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.