Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zimny-wiatr

a u mnie taki ten:

post-0-0-59008800-1331592629.jpg

:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyjechała. Jeżeli jest się fanem diverów, to Amfibię mus mieć...A, że ta akurat jest wyjątkowo urodziwa, to nabyłem... :rolleyes:

 

Zdjęcie pożyczone od poprzedniego właściciela, kolegi Heinza Dundersztyca:

 

post-30126-0-23304700-1331592730.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna, też muszę sobie kiedyś taką sprawić :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu jej dziadziuś :rolleyes:

 

post-2232-0-33665400-1331592769.jpg

 

Kupiłem dzisiaj w Bytomiu ;) Werk CzCzZ, więc adekwatny B)

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

O żesz... Skoro już podniosłeś ciśnienie (na pewno nie tylko mnie), to pójdź za ciosem i pokaż werk tego cudeńka. Może obejdzie się bez zawału, chociaż widok i tak jest tego wart :rolleyes: Niesamowity okaz, gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A proszę :rolleyes:

 

post-2232-0-91754200-1331592792.jpg

 

Czystopol 4-47 15 Kamieni. Wszystko mosiężne. Balans był chromowany, ale zlazło ;)

 

post-2232-0-01814900-1331592795.jpg

 

Tu na łapce - jak widać - duża soviecka maszyna B)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Domyślam się jak to musi pięknie cykać :rolleyes: Pewnie sporo głośniej od Mołni. Będziesz chromował kopertę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Zdobienia na brzegu mogą nie przeżyć tej operacji, a źle nie jest :rolleyes:


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pmwas - kapitalny, gratuluję (i to bardzo :rolleyes:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech szkoda gadać jak zazdraszczam :/ Piękny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu chciał 200zł i się nie targowałem. Ten sprzedawca wyraźnie tego nie lubi i czasem robi się niemiło :unsure:. Cena za działającego Vostoka "model 1" w niezłym stanie IMO znośna.


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Zauważyłem, że coraz trudniej się targować. sprzedawcy robią się nieprzyjemni, często wręcz się obrażają... Co się dzieje:blink: Ale 200 zł, to w tym przypadku super cena. Pewnie na alle byłoby co najmniej dwa razy drożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że coraz trudniej się targować. sprzedawcy robią się nieprzyjemni, często wręcz się obrażają...

Racja, wczoraj byłem na jarmarku staroci w Kiermusach, przy próbie targowania - wielkie oburzenie... A ceny z Allegro - nawet kilku dzwoniło przy mnie do kogoś żeby sprawdził jaką cenę osiągnął ich zegarek i żeby przypadkiem taniej nie sprzedać....


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, wczoraj byłem na jarmarku staroci w Kiermusach, przy próbie targowania - wielkie oburzenie... A ceny z Allegro - nawet kilku dzwoniło przy mnie do kogoś żeby sprawdził jaką cenę osiągnął ich zegarek i żeby przypadkiem taniej nie sprzedać....

A do tych Kiermus to warto jeździć po zegarki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do tych Kiermus to warto jeździć po zegarki?

Ciężko odpowiedzieć na to pytanie "czy warto". Ja nie handluję zegarkami tylko je kolekcjonuję. Z mojego punktu widzenia warto jechać wszędzie tam gdzie można kupić jakieś zegarki. Co do cen, to jak pisałem wyżej- raczej słabo z targowaniem się- a ceny jak na region podlaski raczej wysokie.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko odpowiedzieć na to pytanie "czy warto". Ja nie handluję zegarkami tylko je kolekcjonuję. Z mojego punktu widzenia warto jechać wszędzie tam gdzie można kupić jakieś zegarki. Co do cen, to jak pisałem wyżej- raczej słabo z targowaniem się- a ceny jak na region podlaski raczej wysokie.

O to właśnie pytałem. Czy tam można kupić ruskie zegarki? Czy może jest jeden pan z zegarkami raz na pół roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to właśnie pytałem. Czy tam można kupić ruskie zegarki? Czy może jest jeden pan z zegarkami raz na pół roku?

Kończąc dyskusję w tym wątku (bo to nie ten temat)odpowiadam ze mozna tam kupić ruskie zegarki. Conajmniej 10 sprzedających miało po kilka - kilkanaście sztuk. Niestety w większości "popularesy" a i kilka składaków wypatrzyłem. Niestety poszukiwanego przeze mnie kirowskiego nie było ani jednego.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yasioo przegiąłeś z Rodinkami... pmwas również. To ja lepiej swoich nabytków nie pokazuję bo aż wstyd :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pmwas i yasioo wysoko podnieśli poprzeczkę ;) U mnie również co nieco przybyło:

 

Rakietka NOS z listy życzeń

post-28028-0-06757500-1331593664.jpg

 

Wostok też stan ideał - był prawie za darmo więc wziąłem :)

post-28028-0-65086800-1331593665.jpg

 

Sława Panerai - szkiełko i koperta do wypolerowania w wolnej chwili

post-28028-0-34324700-1331593667.jpg

 

Wołna - kolejna do kolekcji obok pozłacanej

post-28028-0-05226600-1331593669.jpg

 

i na koniec Rakietka w automacie, była na forum ale tutaj się jeszcze nią nie chwaliłem

post-28028-0-40329300-1331593670.jpg

 

Tak na koniec trzy refleksje:

 

- coraz mniej kupuję w sieci a więcej bazarek i targi staroci

 

- :) zaczynają podobać mi się szwajcary :)

 

- kolekcja minęła 50 i zanosi się na spore wietrzenie magazynu bo miejsca brakuje na kolejne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.