Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

"Klimatyczny" - jak to się mówi :) Super!


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prosze - chwilkę człowieka nie ma i juz sypnęło :) Gratulacje dla wszystkich (P.S Hans jestes bezkonkurencyjny - wymiatasz wszystko co się pojawi :) Krzychu - zawsze mi się podobała ta mołnia - piękna :) O dwóch 3133 w cyrylicy to juz nie mam siły pisać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, świetna Mołnia !


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako właściciel kilkunastu różnych kominkowych Mołnii (oraz jednej "czołgowej"), a także jako miłośnik tych zegarów składam szczere gratulacje nowemu posiadaczowi "Rakietowej" Mołnii B) Ciekawe czy w środku tego zegara siedzi klasyczny 56xx(x) czy też coś innego - bo wygląda na to, że brak sekundnika nie jest tu przypadkowy (nie było go chyba w oryginale).Ale stylistyka tego zegara jest po prostu ponadczasowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świąteczne zakupy B) Sława na werku 2427 K5

 

Śliczna granatowa tarcza z pionowymi szlifami :D

 

post-28028-0-73954600-1331838563.jpg

 

post-28028-0-52000100-1331838565.jpg

 

post-28028-0-29883900-1331838569.jpg

 

post-28028-0-60707200-1331838571.jpg

 

post-28028-0-17398600-1331838578.jpg

Edytowane przez quest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten zakup to Ci się nieźle udał B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje -32j to nie jest łatwa zdobycz B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Wpadło mi takie coś. Tarcza zaśniedziała, koperta nieco obdrapana, zobaczcie sami...

 

post-30959-0-65607800-1331838776.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

no ale najlepsze jest w środku, mój pierwszy precyzyjny rusek B)

 

post-30959-0-46584000-1331838778.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Co najciekawsze, zegarek kupiłem na alle za 30-kilka zł jako "niesprawny, na części" a wystarczyło go wysłać do SPA i cyka aż miło, także jestem podwójnie zadowolony z zakupu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się pochwalę moim nabytkiem :)

Majak

majak1.jpg

majak6.jpg

 

Wydaję się być oryginalny - dekiel nie odkręcany od wieków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wpadło mi takie coś. Tarcza zaśniedziała, koperta nieco obdrapana, zobaczcie sami... no ale najlepsze jest w środku, mój pierwszy precyzyjny rusek ;)

Co najciekawsze, zegarek kupiłem na alle za 30-kilka zł jako "niesprawny, na części" a wystarczyło go wysłać do SPA i cyka aż miło, także jestem podwójnie zadowolony z zakupu ;)

 

No za tę cenę to warto było go upić dla samego mechanizmu :) A tak w ogóle to tarcza i koperta nie są w tak tragicznym stanie - na Allegro gorsze "trupy" osiągają nieraz wysokie ceny ;)

Przy okazji pytanie do miłośników werków precyzyjnych - od jakiego innego werku można podpasować wskazówkę sekundową do 2809? Wiem, że to nie do końca poprawne robić takie składaki, ale sekundniki do tych werków to raczej towar deficytowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie właśnie, kolega sthool słusznie zauważył ;)

 

 

Czy te moje wskazówki są oryginalne czy też od czegoś innego dołożone, może ktoś pomóc?

 

PZDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minutowa i godzinowa w tej Wołnie są oryginalne (co najwyżej mogą pochodzić od innej Wołny) - w przypadku tych wskazówek nie bardzo da zrobić się przekładkę - chodzi o średnice otworów mocujących (znacznie większe niż w przypadku innych wskazówek). natomiast sekundowa wskazówka w Twej Wołnie nie wygląda na oryginalną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wołna ma potencjał do opicowania :) , Majak Mistrz! , Sława... brak słów! Powędrowała na whishlistę!

 

U mnie , po restrukturyzacjo/weryfikacji celi kolekcji pojawiła się Rodina do poprawek. Cena zabójcza - 10zł - jest na chodzie, na dobę robi 20 sekund do tyłu.

DSCN6109.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, fajna ta Rodinka :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie było ciężko ją znaleźć :) lodówka nr 4:

post-3565-0-29340500-1331839294.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna lodóweczka, trzeba przyznać :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu jeśli tak łatwo idzie Ci wyszukiwanie rzadkich lodówek to namierz mi "Pandę" :)

Hans dzięki Tobie zaczynam doceniać Pabiedy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nekroskop, jakoś tak mam że jak wymyślę sobie że chcę coś kupić to bardzo szybko znajduje :) tylko muszę się bardzo skupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ładnie zamknij oczy, skup się, otwórz oczy, poklikaj i namierz Pandę do nekrusia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Jestem tutaj nowy- od niedawna intensywnie interesuję się zegarkami radzieckimi. Dzięki temu forum mam dużo nowych informacji. Z racji tego, że nie wiem gdzie umieścić zdjęcia moich zegarków w celu podzielenia się z Wami ich zdjęciami, dodam je tutaj. Chętnie usłyszę Wasze opinie:)

 

http://ifotos.pl/zobacz/DSC1158zm_hnnnxae.jpg/

http://ifotos.pl/zobacz/DSC1163zm_hnnnxqh.jpg/

http://ifotos.pl/zobacz/DSC1166zm_hnnnxqs.jpg/

http://ifotos.pl/zobacz/DSC0748_hnnnxqq.JPG/

 

Mam jeszcze pytanie co do Sławy z drugiego zdjęcia. Czy takie wskazówki były oryginalnie montowane w Sławach, czy wygląda Wam to na składaka??

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Questowa Slava bardzo mi się podoba, a o Hansowym ostatnim "wystawieniu" nowości to się z zazdrości nie wypowiem ;-P . Z Kaczorynkowych najbardziej mi ta ostatnia rakieta na łapce podoba się. Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie co do Sławy z drugiego zdjęcia. Czy takie wskazówki były oryginalnie montowane w Sławach, czy wygląda Wam to na składaka??

Dokładnie to nie wiem czy w tym modelu były takie, ale ogólnie są to oryginalne wskazówki montowane w Sławach.


Wszystko z czasem się zmienia

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.