Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Gratki pmwas. Świetny nabytek. Biorę go do katalogu Roberta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiła mi się też Sława 2427N (!!!). Jak sie pryztocyz, to pokażę :). BTW - co to za katalog, bom niewtajemniczony...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mylisz się :D. Ale tego to muszę obfocić, zresztą - nie uwierzę, póki go u mnie nie zobaczę :). W międzyczasie trafił sie ZiMek (ostatnio bardzo potaniały)

 

zimd.jpg

 

zimbf.jpg

 

zimm.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Zanabyłem też ostatnio Poljocika De Luxe. Sam zegarek był w dość fajnym stanie, koperta nie zniszczona zbytnio, ale przyśpieszenie chodu miał straszliwe i badziewne wysokie szkło jak ze słoika z rolmopsami. Moje poszukiwania niskoprofilowego szkiełka zostały jednak zwieńczone sukcesem. Po czyszczeniu, regulacji, wymianie szkła i ubraniu w gustowny pasiorek z Horido mam teraz upragnionego ruskiego plaskacza (7,5mm) do koszuli ;-) Trochę mnie jeszcze te nieliczne kropki na "buzi" stresują, ale mam stracha, co do mycia tarczy, bo już raz kiedyś umyłem "za dobrze". Zresztą przy noszeniu ich nie widać tak strasznie.

 

deluxe1.JPG

 

i z profilu

 

deluxe2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I'm back.

Po pierwsze, gratuluję wszystkim nowych nabytków!

A poza tym: niedawno wróciłem z wakacji, więc po odrobieniu zaległości w robocie wrzucam, korzystając z week-endu, to, co wyhaczyłem wcześniej :)

Dziś część pierwsza, na zachętę. Może będzie druga :)

 

kirowskiauzotatarczam.jpg

 

kirowskiaukrabbiaypisan.jpg

 

uczaubrazowybiaypiersci.jpg

 

uczauczerwonybiaypiersc.jpg

 

uczauzotatarczaornament.jpg

 

wostokprecyzyjnyaukratk.jpg

 

Te dwa miałem, ale wymieniłem na lepszy stan:

wolnaaufalam.jpg

 

almazsprezm.jpg

 

cdn...


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Kirovy,łuczyska, Wołnia, Ałmaz, Wostok...Nie wiem po prostu którego wyróżnić. Brak słabych punktów w tej prezentacji!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Hans, skąd Pan bierzesz te cuda??

 

Ze mną z bazaru przyszła dzisiaj taka ślicznotka:

1080.jpg

1080_01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Gratulacje Hans - tymi starymi łuczami dzisiaj pozamiatałeś! Świetne sztuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moskwa śliczna! Hansa juz nie skomentuję... no, może: ODDAWAJ PAN AŁMAZA!!!! :)

 

A u mnie takie cóś. Wyjściowo od Smoka, zakotwiczyło na chwilę u Krzyśka i jest :) Śliczności po prostu. Był ciut zalany w przeszłości, ale dramatu nie ma - będzie żył :)

 

2czz.jpg

 

2czzm.jpg

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka moich nowych nabytków

1. Medyczna kwarcowa Czajka

 

76925170.jpg

Uploaded with ImageShack.us

2. Kwarcowy Łucz - kupiłem bo ładny...

 

54131512.jpg

Uploaded with ImageShack.us

3. Poljot - staruszek i kolejna Kama - oba do renowacji.

 

58369902.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

71548994.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

Kolejne polowanie w niedzielę na targu staroci w Kiermusach (woj. podlaskie), może ktoś z forumowiczów będzie?


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Fajne te kwarce gregch.... sam się ostatnio zasadziłem na czajkę taką, ale spasowałem w licytacji. Mimo, że fanem kwarcu nie jestem chciałbym taką mieć w kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rproch świetna Moskwa.

pmwas obie kieszonki, które ostatnio pokazałeś rewelacyjne.

gregch dwukolorowa Czajka lekarska super, gratulacje :D

 

Obiecana druga część wakacyjnych zakupów:

 

stoliczneaugiloszm.jpg

 

rakietakolkogiloszm.jpg

 

rakietaczarnagiloszirin.jpg

 

poljotautomatdeluxestal.jpg

 

poljotautomatdeluxestal.jpg

 

amfibiabezm.jpg

 

moniachronom.jpg


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne! Stoliczne i stalowy deluxiak przenajpiękniejsze, a i czarna rakietka... śliczności po prostu.


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sława doszła :). Musze przyznać, że (choć może to kwestia nastawienia psychicznego) zegarek jest sliczny. O wiele ładniejszy niż na zdjęciach. Nie dlatego, że przeprojektował sie w kopercie, ale dlatego, że po prostu jest, jak na sławę, bardzo fajnie wykonany. Bransoleta, choc zwijana, jest nieco lepsza jakościowo niz w pancerniku czy w Wostokach, ładnie matowiona tylko... łatwoodpinalna :D. Koperta ślicznoie wykończona, tam, gdzie dochodzi bransoleta szczotkowana, jest jednak pewien kłopot - szkło (i w konsekwencji także czarno-biały pierścień wokół tarczy są nieco skrzywione. I teraz nei wiem, czy to tak miało byc, czy to przez pomyłkę, bo... tarcza pasuje do tego idealnie-nie jest skrzywoiona względem pierścienia :D I jeszcze taki drobiazg - pierścień mógłby byc ładniej wycięty - datownik jest prostokątny, a wcięcie okrągłe, jakoś się to gryzie. Niemniej, jak na Sławę z tego okresu sprawia wrażenie porządnego zegarka - Pancerniki czy zwykłe okrągłe Avtopodzawody z tego okresu nawet w takim stanie nie wyglądaja tak porządnie (dostojnie???) jak ta Sława - po prostu IMO widać, że to lepszy model.

 

Mechanicznie jest to 2427N, 32 kamienie z łożyskiem kulkowym (słychać, oj słychać :)). Mechanizm jest w zasadzie sprawny, tylko ma walnięte sprzęgiełko i nie przerzuca daty samoistnie (trzeba pomóc), zresztą, może dlatego zachował sie w takim stanie - jest możliwe, że ktoś zepsutego grzmota ciepnął do szuflady i tak leżał. Poza tym przy przycisku zmiany daty wydobywa się jakas czarna maź - nie pierwszy raz to widze, więc pewnie czymś takim to smarowano. Automat i chód bez zarzutu.

 

Sorry za jakość zdjęć, mój mały Nikon L11 to dość gówniana maszynka, która ma niby tryb makro, ale działa on tylko bez zoomu i z dużej odległości (potem trzeba wycinać środek zdjęcia), a przy tym nie ma zdjęcia, którego nie umiałby bez statywu rozmazać :D

 

s320.jpg

 

slava321.jpg

 

slava322.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans - ja nie wiem jak to działa - ale to chyba jest kopalnia mega sikorów made in Ussr/CCCP im. Sławnego Hansa - MEGA. Szczególnie Stoliczne - unikatowa sztuka.

32 kamieniak - niezła ciekawostka!

 

Gratuluję! u mnie przestój bo Holandia mało rusowa jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans! Zdradź tajemnicę Twego warsztatu fotograficzego. Zrób zdjęcie jak robisz zdjęcie. Tak aby było widać źródła światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans - kapitalne, zwłaszcza mołnia chrono i deluxiak w stali :D

pmwas - dzisiaj kasujesz - 32j i to w dodatku bardzo nietypowa stylistycznie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palce lizać panowie!!Pmwas masz gdzieś swoją galerię? Chętnie bym sobie w niej pobuszował B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans! Zdradź tajemnicę Twego warsztatu fotograficzego. Zrób zdjęcie jak robisz zdjęcie. Tak aby było widać źródła światła.

 

Kwestia wyrafinowanego studia foto była poruszana w moim wątku B) Link poniżej:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/52578-moj-skromny-zbiorek/page__view__findpost__p__589934

 

Co do Twojego poprzedniego pytania, to wszystkie pokazane w ostatnich wrzutach zegarki pochodzą od forumowiczów B)

 

pmwas: Sława po prostu superancka! Zazdraszczam!

Edytowane przez Slavny Hans

www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palce lizać panowie!!Pmwas masz gdzieś swoją galerię? Chętnie bym sobie w niej pobuszował B)

 

jeszcze nie, ale od pewnego czasu o tym myślę i pewnei w nie tak długim czasie trzeba będzie projekt zrealizować, tylko trzeba będzie trochę czasu, bo to trwa, a i zz reguły trzeab dobre i w miarę "standaryzowane" zdjęcia porobić B)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie jestem pod wrażeniem...Tylko pozazdrościć Sławy pmwasa; Rakiet, Stolicznego, Amfibii Hansa. U mnie też Amfibia - tylko, że zupełnie inna. Zaraz będzie zamontowana w mojej Ładuchnie :lol:

 

p1020512a.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez lfkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.