Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę wyczyściłem i dla mnie bajka ;) Tu zaś dwa zegareczki wyrwane z rąk niegodnych i uratowane od zagłady. Właśnie wróciły z rekonwalescencji :)

post-46446-0-42703700-1328909265_thumb.jpg

post-46446-0-12423300-1328909288_thumb.jpg

Edytowane przez Tajtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Starcik wydaje się czysty w dobrym stanie. Koronka jest ok. Zegarek śmiga i to dokładnie. Jak go wyciągałem z kupy śmieci to nie chciał się ruszyć bo był zamrożony. Troszkę popieściłem i wystartował. W domu czysta szmatka i troszkę delikatnej pasty do srebra i już się świeci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa... pozłacane aluminium, dokładnie. Taka soviecka technologia. Nie wiem, czy miało byc lekkie, czy tanie, ale na pewno nie było udane - być może najgorsze koperty w historii ;) . Ale zegarek wygląda fajnie :)

Taka moda przejsciowa byla, szwajcarzy tez takie koperty robili. Mam gdzies jeszcze Enicara z Duraluminium. Jedyna zaleta to lekkosc koperty, reszta same wady. Koperty tego typu bardzo szybko sie niszczyly, stad tez trudno znalezec ladnie zachowany model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspominalem ze nie lubie sie chwalic, ale od czasu do czasu czemu nie.

 

post-28237-0-58361700-1328904079_thumb.jpg

 

Poljot de Luxe, wlasnie go zlozylem, tarcza nowka. Musi poczekac na dawce wskazowek w lepszym stanie.

 

post-28237-0-86528400-1328904210_thumb.jpg

Dlugo szukany Wostok. Zanabyty od zacnego forumowicza

 

... piękny Wostok, zazdroszczę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-28237-0-72706900-1328904363_thumb.jpg

Ta z prawej dolaczyla niedawno do siostrzyczki.

Rakiety sa super gratuluje


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejna slava z szuflady przywrócona do żywych.

Remont nietani był,ale to zegarek sentymentalny, więc nie grymasiłem ;)

post-34219-0-53624600-1328965136_thumb.jpg


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Ładne nabytki Tajtek - szczególnie do takich łuczków mam słabość...

Zbylakowe Slavy też ładniutkie - ja szukam takiej w chromie z ładną srebrną tarczą, ale na razie przyzwoitej nie znalazłem... Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbylak - zbierz je wszystkie, będzie fajny zbiorek ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowo. Sławy mniam mniam. Zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień ;) a dzisiaj pochwale się fajnym prezentem na pamiątkę, jaki dostałem od kolegi z południa, którego imienia przez grzeczność nie wymienię :) Serdeczne dzięki kolego :) :) Tak wygląda to cudo po małym pobycie u zegarmistrza :):rolleyes:

post-46446-0-16011500-1328972355_thumb.jpg

post-46446-0-25458100-1328972381_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbylak - zbierz je wszystkie, będzie fajny zbiorek ;)

Ciekawe, ile tego miałoby być? Bo w szufladzie już pusto. Będę szukał,bo polubiłem kanciaki.

Taki ljuks Tajtka bardzo misie podoba!


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MamCzas absolutnie piękne jest wszystko co pokazałeś!

Zbylak świetne te Twoje Sławki a Ljuks Tajtka... miodzik! Gratuluję wspaniałych nowości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje koledzy! Piękne sztuki, aż miło patrzeć jak się kolekcje rozrastają o takie cuda.

U mnie Poljot o lekkim zabarwieniu militarnym. Zdjęcie jeszcze z port. aukc. po powrocie do PL spa go czeka. Mimo to cieszy bardzo.

1_f.jpg

Edytowane przez armian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej zdjęcia dwóch najnowszych nabytków po wizycie u zegarmistrza i z nowymi paskami. Wyjątkowo podoba mi się Rakieta. Będzie wygląda naprawdę dobrze z marynarką.

post-38182-0-32323400-1329047238_thumb.jpg

post-38182-0-45363400-1329047245_thumb.jpg

post-38182-0-67047100-1329047250_thumb.jpg

post-38182-0-81817100-1329047254_thumb.jpg

post-38182-0-62752600-1329047260_thumb.jpg


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny Ljukus - rzadki i ładnie zachowany, gratuluje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój najnowszy nabytek (na forum) Rotary Elite - jeszcze "swiss made" był w trochę innym stanie ale koperta została odnowiona i dostał nowy pasek....teraz to jest fajny zegarek :D

post-40451-0-92223300-1329048744_thumb.jpg

post-40451-0-87561300-1329048753_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armin fajny ten Poljocik, bardzo lubię takie tarcze, mają swój urok. Lukas76 gratuluję nowej zabawki, wygląda teraz jak nowa tylko pozazdrościć. JustynaB Bardzo sympatyczne nabytki.

Ja obskoczyłem dziś dwa miejsca i dwa "ruski:)" wpadły do kieszeni, jutro po skończonej kosmetyce (jeden strasznie zasy....ły i branzoleta w rozsypce) strzelę fotki.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armin fajny ten Poljocik, bardzo lubię takie tarcze, mają swój urok. Lukas76 gratuluję nowej zabawki, wygląda teraz jak nowa tylko pozazdrościć. JustynaB Bardzo sympatyczne nabytki.

Ja obskoczyłem dziś dwa miejsca i dwa "ruski:)" wpadły do kieszeni, jutro po skończonej kosmetyce (jeden strasznie zasy....ły i branzoleta w rozsypce) strzelę fotki.

Pozdrawiam

 

 

Dziękuję :-)


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój wczorajszy urobek :-) W Poljocie bransoletka jest totalnie padnięta, ale udało się i mam do niej zamiennik, który zażywa teraz kąpieli :)

post-46446-0-78156900-1329145283_thumb.jpg

post-46446-0-26588100-1329145299_thumb.jpg

post-46446-0-80934400-1329145323_thumb.jpg

Edytowane przez Tajtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne zdobycze. Te stare Pobiedy mają coś w sobie w odróżnieniu od ostatnich wynalazków. Mam trzy Pobiedy z 1950, 1956 i bliżej nie ustalone lata 80-te. Te dwie pierwsze aż się chce wziąść do ręki, a trzecią niekoniecznie. Jeśli mogę spytać ile łez wylałeś aby stać się posiadaczem Zwiezdy. Miałem dzisiaj w ręku u nowego znajomka ale jakoś nie pomyślałem aby przytulić ją do swej piersi. Może "następną razą".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn chodzi Ci o aspekt finansowy? Tą zwiezdę kupiłem w zestawie z drugą, ale zwykłą z '52 roku i do tego zepsutą, za 30zł. Więcej mnie przesyłka i Western Union kosztowały :). A najlepsze, ze ta Zwiezda po włożeniu wałka i lekkim naciągnięci sprężyny działa idealnie, a kupiłem ze śwaidomością, ze balans bedzie pewnie walnięty ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn chodzi Ci o aspekt finansowy? Tą zwiezdę kupiłem w zestawie z drugą, ale zwykłą z '52 roku i do tego zepsutą, za 30zł. Więcej mnie przesyłka i Western Union kosztowały :). A najlepsze, ze ta Zwiezda po włożeniu wałka i lekkim naciągnięci sprężyny działa idealnie, a kupiłem ze śwaidomością, ze balans bedzie pewnie walnięty ;)

 

Dokładnie o to mi chodziło. Dzięki za informację. Mogłem dzisiaj zanabyć i to chyba nawet dwie w niekoniecznie dobrym stanie, ale nie pytałem nawet o cenę. Może dla tego, że jak na razie zbieram same męskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, w przypadku Zwiezd, tak jak w przypadku pabiedek, warto zapolowac na rzadszą sztukę. Czesto udaje się je nawet kupić niedrogo (choć niestety sprzedawcy też już lepiej wiedzą,co sprzedają), a bardziej cieszą niż te pospolite. ta Zwiezda na przykłąd, a taka zwykła z Penzy z lat '50 to jak niebo a ziemia, a majątku jak widzisz nie dałem :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, w przypadku Zwiezd, tak jak w przypadku pabiedek, warto zapolowac na rzadszą sztukę. Czesto udaje się je nawet kupić niedrogo (choć niestety sprzedawcy też już lepiej wiedzą,co sprzedają), a bardziej cieszą niż te pospolite. ta Zwiezda na przykłąd, a taka zwykła z Penzy z lat '50 to jak niebo a ziemia, a majątku jak widzisz nie dałem ;)

 

Młody stażem jestem i na razie jak sroka co się błyszczy i cyka to do kieszeni, oczywiście jak mnie na to stać :) za parę czy parenaście dni ponownie odwiedzę znajomka to może i Zwiezda wpadnie do kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komandirski z popękaną farbą na tarczy i handmade, militarnym, grubym paskiem. Czuję, że zagości na nadgarstku na bardzo długo.

post-38182-0-13954000-1329164568_thumb.jpg

post-38182-0-74183100-1329164575_thumb.jpg

post-38182-0-79870200-1329164583_thumb.jpg


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.