Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Te 21-kamieniowe Rakietki mają fantastyczny mechanizm :( Świetne zegarki z nich były :) tylko nie wiem czy koperta na pewno jest oryginalna. Tzn na pewno jest od rakiety, ale ta tarcza chyba powinna byc w płaskiej kopercie złoconej,podobnej do tych w poljotach deluxe...

 

Podzielam opinie odnosnie koperty. Jest pozniejsza niz mechanizm, stylistyka lat 70tych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenne uwagi. Człowiek uczy się cały czas. Kosztował grosze, więc stresu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Tajtek] Pobieda nóweczka - PIERWSZA KLASA !!! Skąd Ty kopiesz takie nabytki?

Dobra robota Towarzyszu. Gratulacje !!!

 

Pozdrawiam,

Robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak się udało i oto dzisiejszy urobek. Pobieda 2-53 w stanie fabrycznym i Rakietka 21kamyków.

Ponieważ do rodzinki dołączyła nowa Pobieda to nie mogłem się oprzeć i zamieściłem zdjęcie czworaczków w kolejności od góry 50,53,58, 80-te :(

Gratulacje, świetny zakup :)


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Tajtek] Pobieda nóweczka - PIERWSZA KLASA !!! Skąd Ty kopiesz takie nabytki?

Dobra robota Towarzyszu. Gratulacje !!!

 

Pozdrawiam,

Robcyk

 

 

Dzięki za dobre słowo. Strasznie cieszę się z tej Pobiedy bo w zeszłą niedziele odpuściłem sobie, a dziś jednak udało się. Musiała te wszystkie lata leżeć w szufladzie :D Moje nabytki nie umywają się do kolekcji Slawnego Hansa ale staram się :) Mam dużo czasu, fiu bździu w głowie, a od jakiegoś czasu jak oczy zamykam to widzę zegarki to tak jak w sezonie grzybowym :) Co niedziela brykam po giełdzie na Kole w W-wie, Olimpia i bazarek na Namysłowskiej, w tygodniu Gumtree (tu bryndza, a czasami wariaci), dwa zaoferował zegarmistrz i tak się kręci :) za miesiąc emigruję z miasta i do jesieni będę miał lekką posuchę zegarkową to spieszę się teraz na ile się da :) Mażonka puka się tylko z politowaniem w czoło, ale oczy przymyka na moje wariactwo :)

Teraz łapię wszystko co jest okazją i na co mnie stać, ale już widzę, że za chwilę trzeba będzie robić wietrzenie szuflady :) tylko tak się trudno rozstać ...........:(

Na działce za to pewnie przystąpię do produkcji prototypu gabloty od podstaw przystosowanej do estetycznej ekspozycji +/- 50/60 sztuk. Teraz na wierzchu mam tylko 12 ;)

Sorki, że odbiegłem od tematu :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowo. Strasznie cieszę się z tej Pobiedy bo w zeszłą niedziele odpuściłem sobie, a dziś jednak udało się. Musiała te wszystkie lata leżeć w szufladzie :D Moje nabytki nie umywają się do kolekcji Slawnego Hansa ale staram się :) Mam dużo czasu, fiu bździu w głowie, a od jakiegoś czasu jak oczy zamykam to widzę zegarki to tak jak w sezonie grzybowym :) Co niedziela brykam po giełdzie na Kole w W-wie, Olimpia i bazarek na Namysłowskiej, w tygodniu Gumtree (tu bryndza, a czasami wariaci), dwa zaoferował zegarmistrz i tak się kręci :) za miesiąc emigruję z miasta i do jesieni będę miał lekką posuchę zegarkową to spieszę się teraz na ile się da :) Mażonka puka się tylko z politowaniem w czoło, ale oczy przymyka na moje wariactwo :)

Teraz łapię wszystko co jest okazją i na co mnie stać, ale już widzę, że za chwilę trzeba będzie robić wietrzenie szuflady :) tylko tak się trudno rozstać ...........:(

Na działce za to pewnie przystąpię do produkcji prototypu gabloty od podstaw przystosowanej do estetycznej ekspozycji +/- 50/60 sztuk. Teraz na wierzchu mam tylko 12 ;)

Sorki, że odbiegłem od tematu :)

Pozdrawiam

 

To się nazywa pasja i zaangażowanie ... a ile masz wszystkich zegarków ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesadyzmu z tą wielką pasją....wariat po prostu i tyle :( Zegarków naręcznych mam coś koło 40, kieszonek 6, budziki 2, kominkowe i naścienne po 1 szt.:) takich co sam robiłem na domowe potrzeby na bazie tanich plastykowych mechanizmów, nie liczę bo to radosna twórczość, a nie zegarki :) tendencja zbieractwa ciągle wzrostowa, ale zaczynam powoli dojrzewać i chyba powoli zacznę wietrzenie tego co w nadmiarze :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero 40??? Eeeee, toz to dopiero "dobry początek" ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż cały czas mówię, że początkujący jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Tajte] napisze krótko, za rok z takim zapałem będziesz w ścisłej czołówce DUŻYCH graczy na radzieckim forum zegarkowym.

Tak trzymać Towarzyszu. Partia napewno Cię wynagrodzi ;)

 

Pozdrówka z Krakowa

Robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Taki Wostoczek w stanie NOS...

 

Pozdrawiam,

robcyk

post-36222-0-80486200-1331049253_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robcyk dzięki za wiarę w mój zapał:) Śliczny jest ten wostoczek, jak na moje oko mało spotykany wygląd i wart grzechu ;) Pozdrawiam z W-wy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Tajtek] zgadza się mało spotykany Wostoczek, naprawdę pięknie się prezentuje na nadgarstku, dostał nowiutki paseczek Horido, wygląda rewelacja.

 

Pozdrawiam,

Robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poloqwes ... byłbym ostrożny z namawianiem go do pracy po 10cio letniej przerwie bez serwisu ;)

 

Gratki jednakże ...

 

 

 

cóz poradzić ...,

chodzi dość dokladnie... skubany ;)

 

...coś w tym poście popierdzieliłem bo miał być odpowwiedzią na uwagę z przed kilku dni

sorry

Edytowane przez poloqwes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot - taka hiszpańsko-języczna wersja dla górników

post-44436-0-91121700-1331053625_thumb.jpg

post-44436-0-75802900-1331053656_thumb.jpg

post-44436-0-78023500-1331053719_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To współczesny zegarek,ale i tak się pochwalę ;)

post-34219-0-93351000-1331055316_thumb.jpg


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny Poljocik, może był robiony dla "tawariszczi kubanos" ;) Aviator super, choruję na coś podobnego z mechanizmem Mołni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny Poljocik, może był robiony dla "tawariszczi kubanos" :) Aviator super, choruję na coś podobnego z mechanizmem Mołni ;)

Szturmowika miałem - jak dla mnie za duży.Ten Aviator jest ciut mniejszy (40mm),no i się oswajam :)

Idealny rozmiar myślę ma nowa Strela ;)


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wot, Pabiedka:

 

pob4602.jpg

 

http://pmwatch.republika.pl/2012/pobeda_46_0.html

 

Co się narobiłem przy tym złomie to moje, jest dość mocno zniszczona, musiałem wymienić koło wychwytowe, bo czop poleciał przy montażu (nie wiem, dlaczego ;) ), a co gorsza - koło sekundowe za cholerę nie chciało się zmieścić, bo ośka od strony mostka w tym roczniku nawet bez lupy jest ewidentnie krótsza. Przesunąłem kamyczek w mocowaniu do góry i gra, natomiast koła wychwytowego bardzo szkoda, bo było oryginalne (próba wymiany ośki tez skończyła się klapą). Do tego jedna ze śrub mocujących tarczę ma uwalony łeb ;). Ale w każdym razie mam pabiedę z '46 roku - jaka jest, taka jest, ale kolejne marzenie spełnione :).


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję samozaparcia w przywracaniu do życia zabytków techniki. Ktoś inny przeszedłby koło tego obojętnie, a tak będzie jeszcze ciszyć oko ;) Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wot, Pabiedka:

 

pob4602.jpg

 

http://pmwatch.republika.pl/2012/pobeda_46_0.html

 

Co się narobiłem przy tym złomie to moje, jest dość mocno zniszczona, musiałem wymienić koło wychwytowe, bo czop poleciał przy montażu (nie wiem, dlaczego ;) ), a co gorsza - koło sekundowe za cholerę nie chciało się zmieścić, bo ośka od strony mostka w tym roczniku nawet bez lupy jest ewidentnie krótsza. Przesunąłem kamyczek w mocowaniu do góry i gra, natomiast koła wychwytowego bardzo szkoda, bo było oryginalne (próba wymiany ośki tez skończyła się klapą). Do tego jedna ze śrub mocujących tarczę ma uwalony łeb B). Ale w każdym razie mam pabiedę z '46 roku - jaka jest, taka jest, ale kolejne marzenie spełnione :).

 

bodajże Pobieda to zwyciestwo - gratuluje zwyciestwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slava może nie najnowszy nabytek, ale na nowym pasku REDA prezentuję:

 

post-35815-0-83122900-1331066507_thumb.jpg

 

post-35815-0-07546200-1331066541_thumb.jpg

 

 

Myślę, że pasuje znakomicie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wyszło ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.