Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki robcyk , musiałem je przeoczyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tuńczyk czeka w kolejce ;-P ,a z dzisiejszych zakupionych parek:

post-41508-0-54361100-1332695031_thumb.jpg

 

lub taka parka :

post-41508-0-58570200-1332695123_thumb.jpg

 

i singiel z serii " pierwszy raz na oczy takiego widzę"

post-41508-0-32298200-1332695081_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robcyk gratuluję parki pięknych Kirowskich.:D

D@dik reanimacja pierwsza klasa, a i rybka fajna ci się trafiła :D

Buran69 Ty to chyba całą ławicę ryb trafiłeś, tylko pogratulować :D gdzie takie łowiska są :D

Zdzisiek mógłbyś mieć wzgląd na moje skołatane nerwy i chore serce, kunamatata troszkę więcej skromności :D mógłbyś tak cykać po jednym, żeby kolegów, a przy najmniej mnie nie drażnić :D Gratuluję tych parek :D

Ogólnie wychodzi na to, że niedziela dla wszystkich jest udana, tylko ja w lesie sarenki podglądałem ;) i żadnego sikora nie upolowałem ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Zdzisek] piękna parka z tej Wołny i Wostoka. Gratuluje ! Niedziela była udana.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Zdzisek] piękna parka z tej Wołny i Wostoka. Gratuluje ! Niedziela była udana.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No.... Wostoczek rzadki i ładny, nie da się ukryć!


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vostoczek miły oku , mogłem jeszcze kupić łucza rezonatora z 3050 - ale kasy zbrakło. Nic to - kupię innym razem. Vostok jest ciekawy o tyle że ma mechanizm "srebrny" sygnowany logiem Vostoka, a koronka hm... ;-P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vostoczek miły oku , mogłem jeszcze kupić łucza rezonatora z 3050 - ale kasy zbrakło. Nic to - kupię innym razem. Vostok jest ciekawy o tyle że ma mechanizm "srebrny" sygnowany logiem Vostoka, a koronka hm... ;-P.

 

... a gdzie Ty takie fajne zegarki znajdujesz ? Mi szczególnie podoba się ten Łucz, gratuluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buczo - szkoda, ze taki stan, bo to jeden z najciekawszych p;od względem wzornictwa Sovietów. Buran, te wskazówki to oryginalne? Bo ciekawie to wygląda i stan całkiem, całkiem :D


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pmwas,co do wskazówek to nie wiem,za tę cenę to porwałem do kieszeni i uciekłem bo bałem się że gość się rozmyśli,stan jest bardzo,bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buran69 wskazówki na mój gust nie oryginalne, miałem takiego budzika i zgodzę się z Pmwas, że ten zegarek posiada ciekawe wzornictwo. Ja go sprzedałem, bo według mnie na obrazku wygląda dużo lepiej niż w rzeczywistości. Zegarek poszukiwany, bo w tym stanie co Twój rzadko spotykany, pojawiają się na Alledrogo od czasu do czasu, ale stany raczej kiepskie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki rozszerzają się ku końcowi co by wskazywało na czystopol,ale z drugiej strony zegarek jest w idealny stanie,po cholerę wymieniać wskazówki,chyba że ktoś miał taki kaprys bo te bardzo fajnie świecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a gdzie Ty takie fajne zegarki znajdujesz ? Mi szczególnie podoba się ten Łucz, gratuluje.

 

- a to tu , to tam ;-) Mam duże chody u handlarzy ;-P

i ciekawostka w załączeniu (zegarek właśnie rozbieram do czyszczenia ) Ten model znany jest z daty na godzinie 6.00 , a tu godzina 12.00

post-41508-0-62471600-1332863110_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wskazówki i koronki nie oryginalne. Wskazówki powinny mieć przetłoczenie na środku, bez lumy. Koronki na środku powinny mieć wystające "kapturki" - vide:

14414.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[buran69] poniżej zdjęcie Twojego Poljota. Zaznaczam, że zdjęcie jest nie moje, tylko któregoś z chłopaków z forum. Tutaj posłuży w celach dydaktycznych więc autor zdjęcia będzie miał powody do dumy :lol:

 

 

post-36222-0-04149900-1332882409_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat sygnałów mam kilka w kolekcji tak że nie musisz mi uświadamiać jak wyglądają,napisałem wyraźnie że wskazówki prawdopodobnie wymienione,tyle że na o niebo lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomirek no to pojechałeś nam tutaj z grubego kalibru... Piękna !!! Gratuluje. Zdjęcie perfekcyjne, wspaniały pomysł na tym tle! pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.