Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

dziękuję!

Ale trochę pracy trzeba było w nią włożyć:

 

2152814259.jpg

 

21528142591.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomirek wykonałeś kawał dobrej roboty, bo na finalnym zdjęciu pomyślałem "nówka sztuka". A jak tarczę tak pięknie zrobiłeś ? Pochwal się jak możesz, bo jest idealnie śnieżna biel.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz musisz zmienić nick na dr.Tomirek :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, tak mnie wkreciliscie w ruski ze nabylem Paketa 24h :) . Koperta zlocona z czarnym bezelem. Wkrotce zdjecia.


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza była zakurzona i zabrudzona. A pracę wykonał p. Janek Duber z Górczewskiej. Mechanizm miał połamane ośki i generalnie nadawał się na śmietnik. Ale o mechanizmy nie jest trudno więc z dwóch trupków powstał jeden działający. Tarcza była wyczyszczona (nie wiem jak p. Janek to zrobił), koperta, wskazówki i szkło wypolerowane. Sekundnika nie było ale na szczęście miałem w zapasach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza była zakurzona i zabrudzona. A pracę wykonał p. Janek Duber z Górczewskiej. Mechanizm miał połamane ośki i generalnie nadawał się na śmietnik. Ale o mechanizmy nie jest trudno więc z dwóch trupków powstał jeden działający. Tarcza była wyczyszczona (nie wiem jak p. Janek to zrobił), koperta, wskazówki i szkło wypolerowane. Sekundnika nie było ale na szczęście miałem w zapasach.

 

Fantastyczna robota wygląda lepiej niż nowy i teraz wszytscy Ci zazdroszczą :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczą - oj tak.

Jeżeli z tegoż trupka powstało to cudo, to faktycznie

można wierzyć w cuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomirku to nie jest ta sama lodówka do której linka wrzuciłem kiedyś w temacie "ruskie okazje na aukcjach"?? Jeśli to ta sama to dobrą robotę odwaliłeś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomirku to nie jest ta sama lodówka do której linka wrzuciłem kiedyś w temacie "ruskie okazje na aukcjach"?? Jeśli to ta sama to dobrą robotę odwaliłeś!

 

Tak, to dokładnie ta Slavka. Prawdę powiedziawszy bałem się, że kaska na śmietnik będzie wyrzucona.

http://allegro.pl/show_item.php?item=2152814259

Edytowane przez tomirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medyk REWELACYJNY!

Pasek świetnie pasuje do charakteru zegarka :lol:

Edytowane przez chopin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... w takich chwilach cieszy mnie, ze już nie siedzę w noworadzieckich :lol:. Piękna jest - gratulacje!!!


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzisja w imię DEMOKRACJI międzynarodowej :

post-41508-0-78420500-1333283479_thumb.jpg

 

prezętuję wspaniały przykład współpracy Białorusko - Rosyjsko - Chińskiej :

 

post-41508-0-92395400-1333283531_thumb.jpg

post-41508-0-71082800-1333283567_thumb.jpg

 

mówiąc stanowcze NIE wpływowi zgnilizny zachodniej :

 

post-41508-0-08601800-1333283843_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaa... przez chwilę produkowali swojego 2609, ale ze był - jak to teraz mawiają - wujowy, to go rychło chinolem zastąpili :) A może 2609 miał zastąpić chinolka i nie wyszło... tak czy inaczej Łucza 2609 omijać radzę z daleka - chyba juz ten chinol lepszy :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zdecydowałem się na zakup tylko tej Sławy. Nie chodzi, ale na to powinien jutro poradzić zegarmistrz, ja zaś pobawię się w kosmetykę tarczy, szkiełka i koperty.

Pozdrawiam

post-46446-0-30630000-1333315280_thumb.jpg

post-46446-0-53723800-1333315295_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wot - nowy nabytek. Pabieda z Penzy z 1946 roku. Koperta i bransoleta - srebro .875. Stan jak widać na fotkach, dobry. Największy mankament to oczywiście mostek balansu...

 

pob49ag01j.jpg

 

pob49ag04.jpg

 

pob49ag00.jpg

 

pob49ag06.jpg

 

pob49ag02.jpg

 

pob49ag05.jpg

 

pob49ag03.jpg


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pmwas co chwila zaskakujesz nas nowymi zabytkami i to w coraz lepszym stanie wizualnym - gratuluję.

Ja dzisiaj skoczyłem do mojego zegarmistrza i niestety była obsuwa z terminami. Zamiast kilku sztuk odebrałem tylko jeden zegareczek Wołnę. Na stole u gościa leżą jeszcze dwie. Dzisiaj listonosz przyniósł jeszcze co nieco i tak mam parkę rodzeństwa w chromie. Ałmaz ma styrane lico ale co tam tak rzadko można dorwać do niego tarczę w dobrym stanie, że i ta na chwilę obecną musi być cacy.

Pozdrawiam

post-46446-0-46892600-1333373295_thumb.jpg

post-46446-0-45527900-1333373321_thumb.jpg

post-46446-0-88522900-1333373334_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Wołna wygląda ślicznie! dać jej ładniejszą koronkę i będzie miodzio!

 

(edit): a racja, jeszcze sekundnik podmieniony...

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Tajtek] Wołenka bardzo ładna i w ładnym stanie, wydaje mi się tylko, że sekundnik powinien być ze strzałką na końcu. Ałmaz jak wymienisz tarczę też będzie w bardzo dobrym stanie.

Z zegarmistrzami tak już jest, mój też miał obsuwę, miał wszystko skończyć, a oddał parę zegarków tylko.

 

Poniżej moje nowe skarby świeżo odebrane od zegarmistrza:

 

1) Łucz damski i ciekawostka automat, według strony Pmwas: rzadki damski automat 1816, nagrodzony złotym medalem w Lipsku, wygląda świetnie w realu, jak markowy porządny szwajcar

 

2) Poljot Sputnik, przyszedł w opłakanym stanie, jeszcze z oryginalnym szkiełkiem z lupką, niestety nie udało się już uratować.

 

3) Mój ulubiony Poljocik 23 kamyki w automacie

 

Pozdrawiam,

Robcyk

post-36222-0-47089700-1333374859_thumb.jpg

post-36222-0-80463700-1333374867_thumb.jpg

post-36222-0-93623800-1333374873_thumb.jpg

Edytowane przez robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek odbieram resztę sprzętów tj. Wołnę w chromie, Wołnę w pozłacanej kopercie od Ałmaza, dwie Pobiedy z lat 50-tych. Oczywiście w jednej z Pobiedek kolega pmwas miał swój i to poważny wkład za co jeszcze raz SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.

Jak by nie było obsuwy terminu to może obie chromowane Wołny zostawiłbym w galwanizerni na nowy makijaż, a tak jeśli mi nie przejdzie (a nieco przechodzi) to makijaż będzie grany dopiero na jesieni.

Pa brykam z piesem

 

ps. z sekundnikami to tych wynalazków jest wielki kłopot. Zegarmistrz kręci tylko głową i rozkłada ręce, ale może coś się da zrobić. O koronce nie pomyślałem, ale może w piątek hurtem naprawię swój błąd.

Edytowane przez Tajtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Tajtek] Wołenka bardzo ładna i w ładnym stanie, wydaje mi się tylko, że sekundnik powinien być ze strzałką na końcu. Ałmaz jak wymienisz tarczę też będzie w bardzo dobrym stanie.

Z zegarmistrzami tak już jest, mój też miał obsuwę, miał wszystko skończyć, a oddał parę zegarków tylko.

 

Poniżej moje nowe skarby świeżo odebrane od zegarmistrza:

 

1) Łucz damski i ciekawostka automat, według strony Pmwas: rzadki damski automat 1816, nagrodzony złotym medalem w Lipsku, wygląda świetnie w realu, jak markowy porządny szwajcar

 

2) Poljot Sputnik, przyszedł w opłakanym stanie, jeszcze z oryginalnym szkiełkiem z lupką, niestety nie udało się już uratować.

 

3) Mój ulubiony Poljocik 23 kamyki w automacie

 

Pozdrawiam,

Robcyk

 

 

 

Robcyk poszalałeś troszkę ostatnimi czasy i jak mniemam nie powiedziałeś w tym temacie ostatniego słowa. Gratuluję wspaniałości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[buran69] poniżej zdjęcie Twojego Poljota. Zaznaczam, że zdjęcie jest nie moje, tylko któregoś z chłopaków z forum. Tutaj posłuży w celach dydaktycznych więc autor zdjęcia będzie miał powody do dumy :)

 

robcyk Dumny jestem niezmiernie :) przy okazji gratuluje nowych nabytków. Poljoty super .

 

tomirek Ucieszyłem się jak zobaczyłem, że to Ty kupiłeś tę lodówkę i tak czekałem aż ją pokażesz. Wyszła rewelacyjnie :D

 

Tajtek świetna Wołna. Brawo.

 

pmwas Pobieda rozwla totalnie


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie siedzę juz w noworuskich, ale to jest Turek, nie Rusek :) . zresztą, K26 to mój ulubiony ruski mechanzim, więc zostawię sobie, zeby uocy nacieszyć :)

 

serkisof01.jpg

 

Jak widać zrobiony przez Ruskich dla tureckich kolei...

 

serkisof02.jpg

 

a w środku... złocony 2605. Tak, złocony właśnie. Rzadkość - wiele ich nie powstało :D

 

serkisof03.jpg


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.