Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

... a ile masz tych zegarków ? ( interesują Cię tylko Rakiety ? )

 

Aktualnie kilka, które noszę i kilkanaście, które są zalążkiem kolekcji, a ponadto kilka, których zamierzam się pozbyć, bowiem nie pasują do koncepcji. W tym momencie intereują mnie tylko Rakiety i Wostoki.

Edytowane przez JustynaB

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ się tu podziało jak mnie nie było... nie wiem od czego zacząć, wiec... ERROR... ehm... no to gratulacje dla wszystkich i już ;)

ja też dzisiaj poczyniłem nabytki, nawet dwa, ale dopiero są "kliknięte" więc jeszcze nie pokazuję, tak tylko na zachętę...

post-2232-0-94092300-1333827750_thumb.jpg


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JustynaB piękne Rakiety. Mam taką w białym kolorze tarczy, prezentuje się pięknie. I dodam, że pięknie chodzi, bardzo dokładnie. Twoja wersja z niebieską tarczą śliczna. Jeżeli kiedyś przypadkiem zdecydowałbyś się na sprzedaż to wiesz gdzie pisać ;) Gratulacje.

A ukierunkowanie kolekcji ważna rzecz, pieniędzy więcej zostaje na konkretne zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalegle fotki plus najnowsze bo odebrane wczoraj (Strela i rocznicowe Szturmankie) ;) . Alez mnie te ruski wciagnely....szok :(

post-33375-0-25279200-1333880144_thumb.jpg

post-33375-0-05280500-1333880152_thumb.jpg

post-33375-0-21455500-1333880159_thumb.jpg

post-33375-0-72013600-1333880183_thumb.jpg

post-33375-0-43336900-1333880193_thumb.jpg

post-33375-0-92128300-1333880200_thumb.jpg


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalegle fotki plus najnowsze bo odebrane wczoraj (Strela i rocznicowe Szturmankie) :D . Alez mnie te ruski wciagnely....szok :(

 

Bardzo fajny wostok, pozostałe tez niczego sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :(


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny Szturmaniec, piękna Strzała, świetna Rakieta i świetny Wostok :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos sie tak uzbieralo w ciagu miesiaca bodajze :( . Ale mam wrazenie ze na tym nie poprzestane. Jakby to powiedziec , zaczynalem od ruskich zgola 20 lat temu i prosze wracam do korzeni ;)

P.s. Tak na marginesie , znajomi zachwycaja sie Strzala a do mnie bardziej przemawia Szturmanskie Chrono... A dla was , ktory jest ladniejszy?

Edytowane przez Slaw

"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szturmański to piękny klasyk i pachnie historią, a Strieła to piękna współczesność i oba są do pozazdroszczenia, gratulacje :(

Swoją drogą Slaw to siedzisz cichutko, a jak już to z grubej rury dajesz, wszystko co pokazałeś jest cacy. ;) Choć wielkiego bagażu lat tam nie widać to jednak oczy do tych nabytków się świecą łoj świecą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajtek...

Czysty miod na moje uszy ;) . Siedzialem cicho , bo dopiero od miesiaca wrocilem do ruskich. Zaczalem od Rakety, a pozniej to juz poszlo :(


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruskie zegarki to część naszej historii, a przynajmniej mojej i moim zdaniem nie można ich lekceważyć tylko dla tego, że zdiełano je w CCCP :( Dla mnie w tej chwili każdy zegarek mechaniczny jest wart tego aby się nad nim pochylić bez względu na to czy montował go Helmut, Jochan, John, Wania, Akira czy Fu-jang ;) Wszędzie można znaleźć coś ciekawego :D Pazdrawlaju i zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalegle fotki plus najnowsze bo odebrane wczoraj (Strela i rocznicowe Szturmankie) :D . Alez mnie te ruski wciagnely....szok :(

Czyżby Wostok titanowyj? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano tytanowy :(. Za trzy tygodnie jade do Polski i przywioze kilka sztuk ktore mam juz bodajze od tysiacleci... Zdjecia beda na bank ;)

Edytowane przez Slaw

"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno nabyłem kwarcową "propagandową" Slavę, sądząc, że w środku siedzi werk 3056:

imag0077dk.th.jpg

Tymczasem po otwarciu dekla zaskoczenie:

imag0082ky.th.jpg

Wygląda na to, że w II Moskiewskiej po prostu skończył się zapas werków 3056 i do wolnych kopert postanowiono wrzucić 2356.

 

 

Na pierwszy rzut oka z zewnątrz nie widać różnicy ale diabeł tkwi w szczegółach: mechanizm 2356 ma mniejszą wysokość w porównaniu z 3056, więc w zegarku z 2356 większe jest wrażenie „głębi” pod szkiełkiem :( Poza tym nieco inne są wskazówki (w 2356 wskazówka godzinowa nie ma charakterystycznego nacięcia przy mocowaniu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś ostatnio nikt niczym się nie chwali :mellow:

Edytowane przez IceColdDi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tako:

 

pob34600.jpg

 

pob34603m.jpg

 

 

się pochwalił B)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście lekki zastój w interesie ;) gdyby nie Pmwas, który dorwał staruszkę - gratulacje - to można by rzec, że ruch zamiera. ;) Ja zajrzę tu jeszcze tylko jutro, a potem wypad do lasu na wygnanie i tak do jesieni ;)

Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro taka posucha , to może chociaż taki zaprezentuję .

post-42541-0-65574300-1334257632_thumb.jpg

post-42541-0-84951200-1334257640_thumb.jpg

post-42541-0-58627200-1334257675_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcze ma nieoryginalną - to była kiedys Pabieda. Ta Kama to zamiennik (zw warszawski).


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a koledzy i koleżanki gdzie zaopatrują się (poszukują) w zegarki po za allegro i ebay (osobiście na ebay-u nigdy nie kupowałem mam jakieś obawy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eBay jest świetny, tylko ceny... no jak zamienisz PLN na $, bez modyfikacji kwot, to już wiesz mniej więcej jakie B) . Allegro - troszkę bida, mało i głownie pospolite, choc można upolować czasem perełkę. Targi staroci = szrot plus coś ciekawego od czasu do czasu, ale albo moje wymagania tak wzrosły, albo jakość sprzedawanych choćby na bytomskim jarmarku zearków tak spadła (pewnie jedno i drugie). Bardzo owocne bywaja polowania na aukro.ua i molotok.ru - translatpor google wystarczy do komunikacji (sporo też mówi po angielsku), ale niestety nie wszyscy chcą wysyłać za granicę i czasem znajduje się piękny zegarek, tanie i nie da się go kupić, co boli ;). No i te 3 tygodnie oczekiwa nia na list z Rosji...

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Tajtek] szkoda, że na tak długo opuszczasz forum, ale przynajmniej jak wrócisz i otworzysz kompa to będzie mnóstwo nowych nabytków WOW.

 

Pozdrawiam!

robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.