Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie Pattini to klasa. Super paski, moze nie sa tanie ale maja dobra jakosc i super modele. Moim zdaniem za ta cene nie ma nic lepszego

Dodatkowo zwyklem mawiac ze klase firmy poznaje sie po tym jaka jest reakcja gdy cos pojdzie zle... Pasek widoczny na zdjeciu ma kilka niedociagniec

Napisalem o tym i po kilku godzinach zatelefonowal do mnie pan Patynko i powiedzial ze pasek zostanie wymieniony na nowy bez dyskusji.

Jak dla mnie mega klasa.

Polecam ich uslugi ale ze jest to off top to juz koncze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się najnowszym nabytkiem - Poljot chronograph 3133 NOS, od wczoraj jestem nim zauroczony...

post-46051-0-40859000-1347436145_thumb.jpg

post-46051-0-28807200-1347436152_thumb.jpg

Edytowane przez Szlamfajer

[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz Poljocik czeka na nowy pasek, już zamówiony. Noszony będzie zapewne tylko okazjonalnie, ale w pudełku też musi pięknie wyglądać.

post-46051-0-90279300-1347436258_thumb.jpg

post-46051-0-11659300-1347436264_thumb.jpg

Edytowane przez Szlamfajer

[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz Poljocik czeka na nowy pasek, już zamówiony.

 

Gratuluję! Moim zdaniem, Poljot Chronograf 3133 to najlepszy i najładniejszy (a przynajmniej jeden z NAJ) zegarek radziecki. Sam ostatnio kupiłem dwie sztuki, które aktualnie doprowadzam do porządku i już się nie mogę doczekać, kiedy trafią na rękę :-)


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim nowych nabytków.

Chopin Czajka super.

Breitling rewelacyjny Szturmaniec.

 

U mnie znów kilka wpadło, ale nie jestem na 100% pewien co już wrzuciłem na forum, a czego nie. Jak już wcześniej coś pokazywałem to sorki.

 

Pierwsza Rakieta model wywodzący się z Kraju Rad, ale jak widać produkowany także w Rosji.

Tu w nieco odpustowej wersji :)

 

rakietawielkieindeksygw.jpg

 

druga Rakieta już prawilna, radziecka

 

rakietaauciemnypierciep.jpg

 

Poljot protoplasta serii DeLuxe

 

poljotaudwazoteringicza.jpg

 

Amfibia z Gagarinem

 

amfibiagagarin7m8.jpg

 

i dwa polskie zegarki

 

unitrawarelprzyciskizbo.jpg

 

bonexantymagnetycznynow.jpg


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwafan

Witam

 

Chciałbym się pochwalić moim pierwszym Poljot-em i zarazem poprosić o opinie i pomoc.

Co myślicie o tym zegarku, czy jest oryginalny ?

Nie mam do niego paska, jak by mu najbardziej pasował ?

 

Z góry dziękuję z pomoc :P

 

poljot1.jpg

 

poljot33.jpg

 

 

A moim zdaniem jest to ewidentny "składak", który ma mechanizm i wskazówki od ŁUCZA...

Edytowane przez Akwafan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blonex ujęty w doskonałym klimacie kolorystycznym z idealnie dobranym paskiem. Piękna tarcza chociaż widać że coś tam przeżyła. Jedno z najciekawszych zdjęć tego modelu. Gratulacje dla Kolegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny Polak! Gratuluję.

U mnie miało nie być nowych zakupów przez jakiś czas, bo trzeba doprowadzić do porządku wszystko, co kupiłem ostatnio, ale jakoś nie mogłem się oprzeć tej Sławie i przyznam, że było warto złamać postanowienie. Coś czuję, że Sława długo nie zejdzie ręki :)

post-38182-0-57365300-1347697252_thumb.jpg

Edytowane przez KamilZlg

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dołączam się do gratulacji dla Hansa . Błonex piękny i nie jeden chciał by mieć taki nawet w dużo gorszym stanie.

Piękna tarcza chociaż widać że coś tam przeżyła.

Były to zegarki użytkowe dla pilotów a nie dla kolekcjonerów wiec nikt nie cackał się nimi jak z jajkiem :P

 

KamilZlg - Sława z tym paskiem prezentuje się zacnie

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

KamilZlg - Sława z tym paskiem prezentuje się zacnie

 

Dzięki. W rzeczywistości wygląda naprawdę dobrze, ale ja niestety nie potrafię oddać tego typu smaczków na zdjęciu. Wciąż brakuje mi czasu na zabranie się za nauczenie mikrofotografii. Niemniej, cieszę się, że zegarek z paskiem spodobał Ci się :)


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest zegarek Unitra? w których latach takie cuda były wypuszczane na rynek? ktoś się z Kolegów orientuje?

 

tak to Unitra "Warel"

tu masz stronę prawdopodobnie największego zbioru "starych" elektrycznych i elektronicznych zegarków w Polsce . mam nadzieje ze jezyk angielski nie jest dla ciebie przeszkodą

 

http://www.crazywatches.pl/unitra-warel-sanyo-led-1977

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to Unitra "Warel"

tu masz stronę prawdopodobnie największego zbioru "starych" elektrycznych i elektronicznych zegarków w Polsce . mam nadzieje ze jezyk angielski nie jest dla ciebie przeszkodą

 

http://www.crazywatc...-sanyo-led-1977

 

Świetna stronka, miło popatrzeć na te odmienne cudeńka.

 

Hans piękne sztuki i jak zawsze w super stanach. Nie pozostaje nic innego jak pogratulować.

I szczerze pozazdrościć :) a protoplasta de luxa śliczny !

 

Pozdrawiam

Edytowane przez robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Świetny Polak! Gratuluję.

U mnie miało nie być nowych zakupów przez jakiś czas, bo trzeba doprowadzić do porządku wszystko, co kupiłem ostatnio, ale jakoś nie mogłem się oprzeć tej Sławie i przyznam, że było warto złamać postanowienie. Coś czuję, że Sława długo nie zejdzie ręki :)

Użytkownik KamilZlg edytował ten post dziś, 10:28

 

No to kolega mnie ubiegł w zakupie. Szkoda jeszcze do teraz mam go w pamięci. Piękny.

Edytowane przez Casio G-SHOCK GD-100 GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kolega mnie ubiegł w zakupie. Szkoda jeszcze do teraz mam go w pamięci. Piękny.

 

Gdybym się nacieszył i postanowił przekazać dalej, to będę pamiętał, do kogo napisać w 1. kolejności. Pozdrawiam.

Edytowane przez KamilZlg

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni zakup. W sumie dość spontaniczny, ale za to zegarek pięknie zachowany.

post-42097-0-60983000-1348040162_thumb.jpg

post-42097-0-09607800-1348040176_thumb.jpg

Edytowane przez Mysterious

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie dziś do mnie trafił- mój nowy towarzysz. Pozłacany Wostok o śr. 43mm. Kawał zegarka. Pierwszy raz zobaczyłem go u jednego Zegarmistrza, ale z ceną trochę przesadził bo wołał za niego 400 zł :blink: Trochę go szukałem i znalazłem taniej niż oczekiwałem. Z pewnością ma u mnie dożywocie :) Powiedzcie mi tylko co to za mechanizm. Napisane na nim jest 2414 A SU a na dole 62 ?(8)?(9) 23

post-42097-0-20695600-1348143924_thumb.jpg

post-42097-0-36402300-1348143930_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyczny werk wostoka cal. 2414 A na jego bazie później ruscy zrobili werk 2416 B z automatem (w amfibiach go znajdziesz). Mechanizm uważany za solidny i niezawodny - jak na wostoka :-).

 

Litery SU to nic innego jak Soviet Union :-) sądząc po angielskich napisach na tarczy była to seria na export a ten numer pod balansem to numer seryjny

Edytowane przez quest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mi się udało wymienić model nie działający na działający:

 

IMG_9443.JPG

 

Druga Rakieta do kompletu, szkoda, że wskazówki lubią w tych modelach łapać korozję...

 

IMG_9448.JPG

 

No i jeszcze takie cuś:

 

IMG_9454.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie cuś czerwone, ale niedziałające. Pierwsze skojarzenie lekcja wf-u w podstawówce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.