Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś odebrany po czyszczeniu i smarowaniu. Panowie jaki pasek będzie do niego najbardziej pasował? zastanawiałem sie nad nato, ale jak ktoś ma jakies sugestie to śmiało pisać.

 

 

Ja bym do tego zacnego Kamandira założył masywny pasek Pattini. Mam taki jeden i jest naprawde świetny - idealnie wpisuje się w klimat. Paski Pattini dostępne są na alledrogo. Co do pasków typu nato, to osobiście ich nie lubie - nie ma to jak solidna skórzana konstrukcja :) Ale wiadomo - jest to kwestia indywidulana, i każdy lubi coś innego

Edytowane przez daktarin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok.JPG

 

Nabyłem taką rakietke. Powiedzcie mi, ta żółta koperta to chrom?? Myślicie, że warto odawiać kopertę, czy tylko wyczyścić - tak żeby nie stracić uroku tego klasyka?

Edytowane przez daktarin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarny z czerwono niebieskim przeszyciem po jednej ze stron, ostatnio gdzieś taki widziałem tylko hmmm gdzie gdyby nie skleroza bym powiedział :)

 

Może widziałeś u mnie - pokazywałem w tym temacie dwie Amfibie na takich właśnie paskach produkcji Pattini. Ja ze swojej strony mogę polecić ich wyroby. Porządne paski w przystępnej cenie.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdraszczam pięknych nabytków, u mnie taka malutka Czajka - zdjęcia sprzedającego jeno podostrzone :

 

czajkabekitna.jpg

 

czajkabekitna2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goral 35 w sprawie paska dobrze radzi. W Pattini można sobie zamówić różne kolory przeszycia.

Edytowane przez Tajtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namówiłem brata na pasek Pattini , nosi już kilka miesięcy i jest bardzo zadowolony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabytek nie często spotykamy ;-P ( kolejny )

post-41508-0-70867400-1355941523_thumb.jpg

 

Ździesiek a pokażesz werk tego kamertona ??


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ździsiek gratuluję, pierwszy raz widzę takiego. Pokaż zdjęcie werku nim zobaczę go na żywo :) .


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś od zegarmistrza odebrałem drugi zegarek po czyszczeniu i smarowaniu. I moje pytanie można jeszcze jakoś wypolerować kopertę, złocona Au 10+

post-55841-0-08816000-1355997957_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypolerować zawsze można, tylko u Ciebie ona wygląda jakby ktoś na tym zegarku się slizgał :) strasznie pościerana góra widać że zegarek był mocno eksploatowany.

kup sobie pastę tempo weź miękką szmatkę i do dzieła :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek po dziadku żony trochę noszony był, ale daje radę i z tego co widzę bardzo punktualny jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz rozumiem sentyment więc warto go podszlifować :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrany po czyszczeniu i smarowaniu. Panowie jaki pasek będzie do niego najbardziej pasował? zastanawiałem sie nad nato, ale jak ktoś ma jakies sugestie to śmiało pisać

Ja do swojego kupiłem niedawno taki prosty pasek Alfa - skórzany, czarny z czerwonym przeszyciem

post-54988-0-16194200-1356005374_thumb.jpg

post-54988-0-47482200-1356005381_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie dzisiaj ogladałem i też taki zakupię, pasuję idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki się rusek trafił:

 

dsc07018x.jpg

 

dsc07015d.jpg

 

dsc07019w.jpg

 

Z zewnątrz mało ciekawy, ale za to w środku ma rzadko spotykany, ruski mechanizm:

 

dsc07020t.jpg

 

dsc07022y.jpg

 

Wysokiej klasy, ślicznie wykończony. Warto zwrócić uwagę na koła naciagu i bimetaliczny balans:

 

dsc07025dp.jpg

 

Nieczęsty widok...

 

dsc07024f.jpg

 


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do czego służy ten mały boczny przycisk?


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło zmienić badziewną bransoletkę na pasek i ze zwykłego, szarego a nawet nieładnego Poljota mam całkiem przyjemnego Poljota za grosze. Kwarcowe Casio teraz leży nieużywane a Poljot cykając na mojej ręce buduje jakąś niechęć do kwarców. Mechaniki naprawdę mają to "coś" :). Niestety jak zwykle nie miałem możliwości zrobienia zdjęć lepszej jakości za co przepraszam, wybrałem te, które mi najlepiej wyszły i można coś tam na nich zobaczyć.

 

20121222075.jpg

 

20121222078.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do czego służy ten mały boczny przycisk?

Pewnie tak jak w kieszonkowym , wciskasz i koronką ustawiasz czas .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie złoty. I powiem że nie mogę się przekonać :wacko:

O ile stalowy z niebieskimi indeksami ma u mnie stałe miejsce to żółty musi mnie przekonać.

Chyba to nie mój nie mój styl tylko że podobno parka lepiej się "chowa" :P

Przypoluję za jakis czas na niebieskiego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.