Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie kupiłem przypadkiem taką rakete, czy ktoś z Was może mi coś o niej powiedzieć? Nie dotarła jeszcze więc nie mam foty werku.

post-49816-0-30726800-1357046924_thumb.jpg

post-49816-0-95346600-1357046934_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....................... czy ktoś z Was może mi coś o niej powiedzieć?..................

 

... nie ma koronki i wałka ... ;-P a Ty masz problem ze zdobyciem tego ... ( problem , jak problem ... parędziesiąt złotych ;-P ), a po za tym fajna kieszonka na 2609.H z poszukiwaną tarczą "BIG ZERO" , a tu moja z kolejki do naprawy z giloszową tarczą :

post-41508-0-45618000-1357049731_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z poszukiwaną tarczą "BIG ZERO"

Czy ktoś wie czy było jakieś specjalne przeznaczenie tego typu tarcz? Najczęściej można je spotkać właśnie w Rakietach, ale ostatnio widziałem też Slavę 2409 z bardzo podobną tarczą.

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajtek fajną rodzinkę pokazałeś.

 

Dzięki za dobre słowo w nowym roku.

Czworaczki z Rasiji z przyczyn czysto ekonomicznych, niechętnie ale poszukają niebawem nowego domku.

Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na werku od Mołni taką pasówke popełniłem.

 

facehm.jpg99418587.jpg

Edytowane przez grizly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na werku od Mołni taką pasówke popełniłem.

 

facehm.jpg99418587.jpg

 

Śliczności tylko pozazdrościć. Zdradź kolego gdzie taką kopertę i tarcze można zdobyć? Będę dźwięczny za podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała rzecz ta pasówka.

Gdzie wyrwac taka koperte?

podaj wiecej szczegolow, jak powstawala...

skąd tarcza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po tej pasówce (bardzo ładnej - gratuluję grizly) to koperta i koronka przyszła z chin (niestety tanio nie jest). A tarcza robiona pewnie w chronostarze (i też nie za 25 zł :P ). Wyczuwam tu pomoc innego forum (żeby nie było -którego też jestem użytkownikiem) i kolegi Sylwka :). Ja też chciałem tak zagospodarować swoje mechanizmy od mołni, niestety ceny kopert mnie załamały. :(

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro grizly zaczął to wrzucę też coś od siebie .... popełniłem coś takiego jakiś czas temu ;)

 

 

65602444.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzę Wostoka z tarczą w tym kolorze. Bardzo ładnie komponuje się z pozłacaną kopertą i brązowym paskiem. Wydaje się być w dobrej kondycji. Gratuluję nabytku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu ktos usuwa to co sie napisze?

 

w temacie "NOWE NABYTKI" jak sama nazwa wskazuje, pokazujemy uwaga! nowe nabytki.

Wrzucanie w temacie postów "kupiłem zegarek, taki jak ten na allegro (link)" mija się z celem, ponieważ:

1. za jakiś czas aukcja nie będzie dostępna

2. nie jest to Twój nowy nabytek tylko odnośnik do podobnego

3. nie linkujemy serwisów aukcyjnych w innych tematach niż wyznaczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy było jakieś specjalne przeznaczenie tego typu tarcz? Najczęściej można je spotkać właśnie w Rakietach, ale ostatnio widziałem też Slavę 2409 z bardzo podobną tarczą.

 

Moim zdaniem jest tylko jedno specjalne przeznaczenie - duże cyfry i indeksy z przeznaczeniem dla osób słabiej widzących. Co do samego zera zabieg typowo wizualny - kształt zera ładniej pasuje do reszty cyfr niż dwu cyfrowa dwunastka

 

Ale kieszonki takiej nie mają, już jestem zadowolony :) Myślicie że ciężko będzie załatwić wałek i koronkę?

 

Nie ma co się zachwycać nad wyjątkowością tego modelu bo co jakiś czas pojawia się na portalach aukcyjnych. Kup innego trupka jako dawce. Chromowane nie jest trudno zdobyć

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o taki ...... mi dzisiaj listonosz dostarczył :-P

post-41508-0-57063200-1357329458_thumb.jpg

 

post-41508-0-85604100-1357380044_thumb.jpg

 

porównanie tarcz :

post-41508-0-49920100-1357380115_thumb.jpg

Edytowane przez Zdzisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Wympiel, Twoje szczęście, że przy pieniądzach nie byłem jak bł na allegro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny! Jaki werk siedzi w środku? Widzę że 23 kamienie, automat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdziee :P to jest cienki zegareczek, w środku pewnie 2209 łucz i spółka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdziee :P to jest cienki zegareczek, w środku pewnie 2209 łucz i spółka

 

:-) skąd pomysł z Łuczem skoro na zdjęciu widać kto go wyprodukował ;-P - 1 MCzZ im. Kirowa . Zbieżność nazwy zegarków produkowanych w Mińsku i mego egzemplarza jest przypadkowa. Wimpeł to "ojciec" poljotów de luxów, ( ta sama koperta, identyczna wielkość tarczy , ten sam mechanizm czyli 2209 ). Z tego co mi wiadomo produkowano je krótko przed poliotami de luxami - nawet tarcze są bardzo podobne. ( jak się mylę niech mnie ktoś poprawi ) Zdjęcia za chwilkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak piszesz,to bodajże pierwszy zegarek z werkiem 2209,pierwszym poljotem na tym werku był taki maluszek,ten z lewej ofkoz (wskazówki i koronka nieoryginalne).

2012-06-12%2010.28.29.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.