Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety gwarancja jest ważna tylko w Rosji. Często zresztą przy różnych innych zakupach są gwarancje producenta, które często nie mają nic wspólnego z gwarancją sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie interesowało co z gwarancją na taki zegarek,kiedy to kupi się za granicą , czy jest honorowana w serwisach w Polsce?

 

Niewątpliwie, o ile producent ma serwisy w Polsce, a Wostok nie ma ani dystrybutora, ani serwisów. Serwisowanie Wostoków wygląda zasadniczo tak, ze w razie awarii sprawdza się zegarek u miejscowego zegarmistrza, a jeśli okaże się, ze to coś więcej niż jedna ze standardowych "pierdółek", to odsyła się do sprzedającego. Wielu poważnych sprzedawców zdaje sobie sprawę z kłopotu wynikającego z braku sieci serwisowej i pozwala sprawdzić zegarek u zegarmistrza bez utraty gwarancji...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z serwisowaniem automatów wostoka jest kiepska sprawa. Zegarmistrze nie mają do nich części szczególnie do modułu automatu i jak coś się tam zepsuje do zostaje kupić jakiegoś dawcę na allegro, co też nie jest pozbawione wad, bo kupuje się już części zużyte. NIestety mam taki przypadek, że poszło mi koło pośredniepo między automatem a naciągiem sprężyny, kupiłem dawcę i po jakimś czasie ta sama awaria :angry:

Edytowane przez aronus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy mechanizm 2416B mozna spokojnie kupić na ebayu - najlepszy sposób. Wychodzi niewiele drożej niż dawca, a części nowe. U mnie w końcu zawita zaś... automat Wostoka właśnie:

 

dsc07198m.jpg

 

dsc07196x.jpg

 

dsc07199hq.jpg

 

dsc07200h.jpg

 

dsc07193x.jpg

 

dsc07192du.jpg

 

dsc07189kde.jpg

 

I muszę powiedziec - KLASA! Jestem szczerze zaskoczony i to in plus, naprawdę :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy mechanizm 2416B mozna spokojnie kupić na ebayu - najlepszy sposób. Wychodzi niewiele drożej niż dawca, a części nowe. U mnie w końcu zawita zaś... automat Wostoka właśnie:

 

I muszę powiedziec - KLASA! Jestem szczerze zaskoczony i to in plus, naprawdę :)

 

Świetna! Sam mam Amfibię 1967 (model na gumie) i też jestem bardzo zadowolony. Do tego stopnia, że w tym roku chciałbym kupić taką, jak Ty sobie sprawiłeś. Jeśli można, gdzie kupowałeś? Kiedyś zdaje się pisałeś recenzję, w której bardzo narzekałeś na automat Wostoka - miałeś chyba szybko awarię. Nie boisz się, że sytuacja się powtórzy?


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jeszcze jak. Z moich iluśtam automatów Wostoka wszystkie miały mniejszą lub większą awarię w ciągu 2 lat od zakupu ;). Z reguły takie nic, ale upierdliwe są koszmarnie :) A w 1967 ponoć wcale nie jest lepiej. I do tego zdarza się, ze szkło pęknie. Ale to kapitalny remake - nie mogłem sobie odmówić. Kupowałem w nowo powstałym polskim sklepie internetowym z zegarkami rosyjskimi (rosyjskiezegarki.pl) - bez zastrzeżeń.

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

Gadżecik jest po prostu boski :)

 

dsc07194z.jpg

 


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jeszcze jak. Z moich iluśtam automatów Wostoka wszystkie miały mniejszą lub większą awarię w ciągu 2 lat od zakupu ;). Z reguły takie nic, ale upierdliwe są koszmarnie :) A w 1967 ponoć wcale nie jest lepiej. I do tego zdarza się, ze szkło pęknie. Ale to kapitalny remake - nie mogłem sobie odmówić. Kupowałem w nowo powstałym polskim sklepie internetowym z zegarkami rosyjskimi (rosyjskiezegarki.pl) - bez zastrzeżeń.

 

No to mnie zmartwiłeś co do mechanizmu. Natomiast, dobrze słyszeć, że nowy sklep działa bez zastrzeżeń, bo też tam chcę kupić. Nawet zapytałem o ostateczną cenę do zapłaty, ale jakoś nie byli skłonni negocjować :) Mam nadzieję, że to będzie Twój pierwszy automat Wostoka, który posłużyły długie, bezawaryjne lata!


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej bransolecie o wiele lepiej wygląda niż na gumie. Ehh zazdroszczę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... normalnie się popłaczę ze śmiechu zaraz. Juz się zepsuł :lol: !!! Serio :lol: ! Pół dnia ponosiłem i zaczął klekotac - oczywiście odkręciło się łożysko wahnika. Nie wierzę - czy oni naprawdę nie potrafią dobrze mechanizmu poskładać??? Oczywiście zaraz sobie to naprawiłem, ale... dekiel jest strasznie wysoki i jedna z końcówek klucza zahaczyła o niego zostawiając symboliczną, okrężną ryskę. Niewielką, po lekkim zapolerowaniu nawet za bardzo nie widać, ale już jest ochrzczony. Ciekawe też, co teraz ze szczelnością, bo niby dokręciłem tak, jak na fotce, albo i ciut mocniej, ale i tak - cholera wie, czy przy pierwszej okazji nie nasiąknie. No i dobrze. Miałem objekcje czy nosić i rysować lustrzany dekiel , to już nie mam. Jednak... flagowy model - wiadomo :wub:


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... normalnie się popłaczę ze śmiechu zaraz. Juz się zepsuł :lol: !!! Serio :lol: ! Pół dnia ponosiłem i zaczął klekotac - oczywiście odkręciło się łożysko wahnika. Nie wierzę - czy oni naprawdę nie potrafią dobrze mechanizmu poskładać??? Oczywiście zaraz sobie to naprawiłem, ale... dekiel jest strasznie wysoki i jedna z końcówek klucza zahaczyła o niego zostawiając symboliczną, okrężną ryskę. Niewielką, po lekkim zapolerowaniu nawet za bardzo nie widać, ale już jest ochrzczony. Ciekawe też, co teraz ze szczelnością, bo niby dokręciłem tak, jak na fotce, albo i ciut mocniej, ale i tak - cholera wie, czy przy pierwszej okazji nie nasiąknie. No i dobrze. Miałem objekcje czy nosić i rysować lustrzany dekiel , to już nie mam. Jednak... flagowy model - wiadomo :wub:

 

Hm... Ja mam Amfibię 1967 chyba od października zeszłego roku i odpukać, ale jest ok.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak sie tylko na tym skończy, to i tak będe zadowolony :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mnie tutaj posądzicie o jakieś skłonności do profanacji, ale gdybym nabył taką piękną Amfibię "1967", to pierwszą rzeczą jaką zrobiłbym po otrzymaniu zegarka byłaby wymiana werku na ręczny 17-kamieniowy ;)

@pmwas - czy bezel w tej amfibii jest stalowy? Cz też została podtrzymana tradycja chromowanego mosiądzu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stal. Śliczności. Ten zegarek naprawdę jest kapitalnie zrobiony - szkoda, ze mechanizm już się zepsuł i zegarek wymagał już otwarcia dekla, bo oprócz tego jest świetny, naprawdę :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy nabytek to nie jest, ale pochwale się B)

 

gallery_30757_1030_16432.jpg

Edytowane przez corn86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne Rakietowe jajeczko jest w tym gniazdku :D Jeszcze tylko zdradź jak hodować kurkę co takie jajeczka znosi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne Rakietowe jajeczko jest w tym gniazdku :D Jeszcze tylko zdradź jak hodować kurkę co takie jajeczka znosi :D

 

Najlepsze jajeczka na lokalnym bazarku! :)

Edytowane przez corn86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna Rakieta gratulacje corn86. Ja natomiast chciałbym się pochwalić nietypową dużą zarją, którą nabyłem niespodziewanie ,raczej z lat późnych 90 , sami zobaczcie i ocencie :)

 

beznazwy1ob.jpg

 

beznazwy2u.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta automat 2616 z postu nr 12804 jest na beayu. obecny właściciel długo się nie nacieszył nowym nabytkiem

 

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urocze nabytki, ale jeśli poświęcisz im 30 minut własnej pracy na dopieszczenie powłoki zewnętrznej, kopert i szkiełka w Pobiedzie to sam nie będziesz mógł wyjść ze zdumienia nad ich urodą. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tak, tylko muszę najpierw pośćwiczyć na jakiś gorszych egzemplarzach, bo tak od razu na głęboką wodę trochę się boję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tak, tylko muszę najpierw pośćwiczyć na jakiś gorszych egzemplarzach, bo tak od razu na głęboką wodę trochę się boję

Nie bardzo jest co ćwiczyć. Jak chcesz podpowiedzi to poszukaj na forum - dużo się pisało, albo pisz na PW to wymienimy się telefonami i podpowiem ci co można zrobić. Niewiele pracy, a efekty często zdumiewające. :D Jesteśmy z tej samej wioski więc przy jakiejś okazji mogę pomóc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.