Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny to Slava "lodówka". W innym temacie dowiedziałem się, że nie jest w pełni oryginalna, ale i tak podoba mi się strasznie.

post-60184-0-07900700-1365249402_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na to, że preferuję duże zegarki od razu w kręgu moich zainteresowań znalazły się Poljoty "UFO". Udało mi się zgromadzić małą gromadkę: post-60184-0-81798700-1365249793_thumb.jpg post-60184-0-76159100-1365249846_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne masz zegarki , staraj się nie pisać postu jednego pod drugim . Edytuj i dodawaj kolejne zdjęcia ,przestrzegaj regulaminu.

Edytowane przez MWATCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne masz zegarki , staraj się nie pisać postu jednego pod drugim . Edytuj i dodawaj kolejne zdjęcia ,przestrzegaj regulaminu.

Próbowałem tak zrobić ale jest limit dla wysyłanych zdjeć do 500 kb łącznie. Niestety nie umiałem sobie z tym inaczej poradzić. Jeżeli jest to niezgodne z regulaminem forum proszę administratora o pomoc w połączeniu tych postów lub ich usunięcie. Tak czy tak ostatnim moim nabytkiem, który chciałem zaprezentować jest ten: post-60184-0-09016300-1365250806_thumb.jpg

Edytowane przez piotr850

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na to, że w kolekcjonowanie rosyjskich starych zegarków "wkręciłem" się dopiero miesiąc temu pozwolę sobie stopniowo przedstawić to co udało mi się do tej pory zgromadzić. W sumie wszystkie są nowymi nabytkami. Zaczęło się od tej Wołny, którą znalazłem w szufladzie u babci. Zegarek ten był własnością mojego dziadka. post-60184-0-89140000-1365248977_thumb.jpg post-60184-0-74791900-1365249026_thumb.jpg Zachował się w stanie takim jak widać na zdjęciach, wymagał jedynie wyczyszczenia i nasmarowania. Zapewne zawsze będzie miał honorowe miejsce w mojej kolekcji.

ładna ta Wołna

Ze względu na to, że preferuję duże zegarki od razu w kręgu moich zainteresowań znalazły się Poljoty "UFO". Udało mi się zgromadzić małą gromadkę: post-60184-0-81798700-1365249793_thumb.jpg post-60184-0-76159100-1365249846_thumb.jpg

6 zegarków ufo w przeciągu miesiąca ,coś nieprawdopodobnego ,a jednak wszystko jak na tacy,

normalnie ja jestem pod wrażeniem

gratuluje poza tym Czajki zielonej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem tak zrobić ale jest limit dla wysyłanych zdjeć do 500 kb łącznie

 

To zmniejsz zdjecia tak by zmieścić się w limicie. 800x600 (program do edycji zdjęć )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zmniejsz zdjecia tak by zmieścić się w limicie. 800x600 (program do edycji zdjęć )

Problem w tym, że wszystkie są mniejsze niż 800x600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wołna w takim stanie to prawdziwy skarb. Gratulacje :) Niezła kolekcja jak na nowicjusza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Super kolekcja, mimo, że to początek, zgromadziłeś duzo fajnych zegarków a nawet unikatów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno ni nie pokazywałem, więc pora na moje nabytki, choć po koledze piotr850 i jego kolekcji, zwłaszcza dziadkowej Wołnie to blado wypadam ;)

post-58041-0-79110000-1365252096_thumb.jpg

post-58041-0-98927600-1365252104_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ Twój Lucz to klasyczna klasyka ;)


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr850- skąd wykopujesz w takim stanie te zegarki? Na alle raczej trudno jest je znaleźć w stanie zadowalającym :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, mimo, że przede wszystkim zbieram zegarki z lat 50 i 60 to do Łuczy w tych kopertach mam słabość, a ten rzeczywiście jest bardzo ładny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na to, że w kolekcjonowanie rosyjskich starych zegarków "wkręciłem" się dopiero miesiąc temu pozwolę sobie stopniowo przedstawić to co udało mi się do tej pory zgromadzić. W sumie wszystkie są nowymi nabytkami. Zaczęło się od tej Wołny, którą znalazłem w szufladzie u babci. Zegarek ten był własnością mojego dziadka. post-60184-0-89140000-1365248977_thumb.jpg post-60184-0-74791900-1365249026_thumb.jpg Zachował się w stanie takim jak widać na zdjęciach, wymagał jedynie wyczyszczenia i nasmarowania. Zapewne zawsze będzie miał honorowe miejsce w mojej kolekcji.

 

Piękna Wołna, w tym stanie to duża rzadkość :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blink blink po radziecku :D

Słuszne rozmiary, zwłaszcza przy rakiecie.

 

dscn2608b.jpg

 

dscn2616w.jpg

 

dscn2627z.jpg

 

dscn2619wkc.jpg


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie poljoty to dzisiaj coraz większa rzadkość,3/4 idzie na przetop ,zbylak szczęściarzu moje gratulacje za tak dostojnego poljota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam także taką Czajkę: post-60184-0-17186000-1365250271_thumb.jpg

Posiadam także taką Czajkę: post-60184-0-17186000-1365250271_thumb.jpg

Rosjanie byli/są nie do pobicia w swojej kreatywności!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję kolegom nowych nabytków, a zwłaszcza koledze piotr850, który ma mocne wejście :P

 

U mnie postępująca choroba amfibiowa:

 

img0121kue.jpg

 

img0122bo.jpg

 

Lepsze zdjęcia pokażę w spisie Amfibii, gdy zegarek nabierze ostatecznych kształtów.

 

Zaczynam powoli myśleć o poszukiwaniu Amfibii beczki 300 m. Znalazłem nawet jedną w super stanie na zatoce, ale cena mnie odstraszyła. Gdyby ktoś miał taki zegarek, to chętnie kupię lub wymienię.

Edytowane przez KamilZlg

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie poljoty to dzisiaj coraz większa rzadkość,3/4 idzie na przetop ,zbylak szczęściarzu moje gratulacje za tak dostojnego poljota.

Dzięki, ten na przetop nie pójdzie :)

Średnica bez koronki 36mm, 44mm lug to lug, 12mm grubasek.

Edytowane przez zbylak

Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj upolowałem takiego wostoka w ładnym stanie ,oraz pobiedę

:)

 

 

wostoknowy.jpg

 

 

nowapobiedagold.jpg

Edytowane przez MWATCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.