Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje, bardzo ciekawa Pabieda.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest w twojej kolekcji amfibia z 1967 ? : )

 

Mam Amfibię 1967 :D


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Dzisiejszy prezencik od sąsiada:

 

b20e0f6d01bbd322med.jpg

 

Stan idealny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KamilZgl

a pokażesz? ;)

@Wojciech1500

wrzuć go do tematu budziki.

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KamilZgl

a pokażesz? ;)

@Wojciech1500

wrzuć go do tematu budziki.

 

Kiedyś już pokazywałem w tym dziale. Ostatnio natomiast zamieściłem zdjęcia w spisie Amfibii, więc już nie będę dublował, ale możesz sobie tam zobaczyć. Pozdrawiam.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotr850

Powiem tak:

za zestaw Ufo - gratuluję choć nie wierzę w że w miesiąc je zebrałeś :wacko:

za Wołnę - gratki

za Czajkę podwójne gratki

Wszedłeś mocno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj upolowałem takiego wostoka w ładnym stanie ,oraz pobiedę

:)

 

 

wostoknowy.jpg

 

 

nowapobiedagold.jpg

Jakbyś się chciał pozbyć Wostoka, to daj znać. Mam takiego białego od taty z dawnych lat i świetnie leży. Poza tym gratuluję nabytków.

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokażę Rakietkę w kolorze czarnym zakupioną tutaj na forum z powodów sentymentalnych (była taka w rodzinie). Miała iść do czyszczenia - mocno spowalniała po kilku godzinach chodzenia; ale po otwarciu zegarmistrz uznał, że nie jest to konieczne, smarowanie ocenił też dobrze, jedynie stwierdził, że ktoś ją nieźle rozregulował... Naprawa=regulacja - koszt naprawy "co łaska" :) Więc na pasek i na rączkę.

 

post-35815-0-20523700-1365330564_thumb.jpg

 

post-35815-0-93124900-1365330594_thumb.jpg

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszło :) + masz uczciwego zegarmistrza.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe przyjęcie. Cieszę się, że Wołna spotkała się z tak entuzjastycznym przyjęciem, bo to wyjątkowy zegarek dla mnie. Odpowiadając na pytanie kolegi MagMa - wszystkie Poljoty kupiłem w Polsce, głównie za pośrednictwem właśnie Allegro. Niestety nie wszystkie były w ładnym stanie. W dwóch odnowiłem koperty i niestety nie wyszło to im na dobre ponieważ po chromowaniu straciły swój pierwotny kształt. Obecnie wyglądają jak nowe, bo tarcze miały w stanie niemalże idealnym, ale kształt różni się znacznie od oryginału. Nauczony tym doświadczeniem na pewno kolejnym już tego nie zrobię. Dwa kolejne to: jeden NOS (granatowy) i jeden oryginał zbliżony do takiego stanu (zielono srebrny). 3 pozostałe są w przyzwoitym używanym stanie. Czajkę oraz Poljota chrono kupiłem zagranicą. Jako, że "kolekcjonerska choroba" nie ustępuje, dziś do mojej kolekcji dołączył taki garniturowiec: post-60184-0-53650700-1365333743_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokażę Rakietkę w kolorze czarnym

wskazówki będziesz wypełniał na biało?

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotr850

Powiem tak:

za zestaw Ufo - gratuluję choć nie wierzę w że w miesiąc je zebrałeś :wacko:

za Wołnę - gratki

za Czajkę podwójne gratki

Wszedłeś mocno :)

piotr850

Powiem tak:

za zestaw Ufo - gratuluję choć nie wierzę w że w miesiąc je zebrałeś :wacko:

za Wołnę - gratki

za Czajkę podwójne gratki

Wszedłeś mocno :)

 

A ja wierzę, pytanie ile kolega wydał na swój zbiorek. Dziś byłem pierwszy raz (wstyd się przyznać) na Olimpii i Kole i stwierdziłem, że gdybym miał kilka wolnych stówek to wyszedłbym z kilkoma fajnymi zegarkami. Niestety kryzys światowy i wrodzone skąpstwo skutecznie storpedowały moje plany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wierzę, pytanie ile kolega wydał na swój zbiorek. Dziś byłem pierwszy raz (wstyd się przyznać) na Olimpii i Kole i stwierdziłem, że gdybym miał kilka wolnych stówek to wyszedłbym z kilkoma fajnymi zegarkami. Niestety kryzys światowy i wrodzone skąpstwo skutecznie storpedowały moje plany :D

Poljoty Ufo nie są jakoś bardzo drogie i przy odrobinie szczęścia można je kupić za ok. 50zł (ja za swojego zapłaciłem 45)

Problemem jest zakup w dobrym stanie takiego zegarka. Oprócz ubytków chromu jest jeszcze to że w tych zegarkach często psuje się szybka zmiana daty.

Napisałem "nie wierzę że w miesiąc" bo to spora gromadka jest :D I bardzo sympatyczna :)

Jeszcze raz szczerze gratuluję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljoty Ufo nie są jakoś bardzo drogie i przy odrobinie szczęścia można je kupić za ok. 50zł (ja za swojego zapłaciłem 45)

Problemem jest zakup w dobrym stanie takiego zegarka. Oprócz ubytków chromu jest jeszcze to że w tych zegarkach często psuje się szybka zmiana daty.

Napisałem "nie wierzę że w miesiąc" bo to spora gromadka jest :D I bardzo sympatyczna :)

Jeszcze raz szczerze gratuluję :)

Przede wszystkim dziękuję za gratulacje. W pełni zgodzę się z tym co pisze kolega. Zegarki te nie są szczególnie drogie w zakupie. Ja, jak przystało na świeżo zainfekowanego chorobą zegarkową oraz zauroczonego danym modelem kupowałem wszystkie, które wpadły mi w ręce, choć kwoty które za nie płaciłem zaskakiwały mnie raczej pozytywnie. Już wiem, że problemem jest znalezienie ładnego egzemplarza z ładną tarczą oraz ze sprawnym mechanizmem szybkiej zmiany daty. We wszystkich moich ten mechanizm działa, ale w 3 przypadkach to zasługa zegarmistrza.Na początku myślałem, że koperta nie będzie problemem - bo da się ją ponownie pochromować, teraz wiem, że nie wychodzi to zbyt dobrze i trzeba szukać jak najlepszej. Z tarczami jest już gorzej. Do tej pory znalazłem 3 tarcze w idealnym stanie (2 granatowe oraz zielono-srebrną). We wszystkich innych moich maja mniejsze lub większe ubytki lakieru lub tez naloty tak jak w złotym. Dopóki nie znajdę lepszych będę je trzymał. Oczywiście cały czas poluję na kolejne, bo jestem wielkim zwolennikiem tego modelu. W drodze z Ukrainy jest już ładny egzemplarz z olimpijskim motywem na zielono srebrnej tarczy. Tu dokładniejsze zdjęcie mojego zielono srebrnego. post-60184-0-16698900-1365341360_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotr850 widzisz a ja zawsze uważałem Poljoty Ufo za średnio ładne dla oka :) Ale jak patrzę na Twoje zdjęcia i czytam z jaką pasją piszesz o tym modelu, chyba sięgnę do szuflady i wyciągnę swojego Ufoka :D Mam dokładnie takiego samego z zieloną tarczą. Nawet szybka data jest sprawna. Nie da się ukryć, że są to nietuzinkowe zegarki i trudno przejść obok nich obojętnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotr850 widzisz a ja zawsze uważałem Poljoty Ufo za średnio ładne dla oka :) Ale jak patrzę na Twoje zdjęcia i czytam z jaką pasją piszesz o tym modelu, chyba sięgnę do szuflady i wyciągnę swojego Ufoka :D Mam dokładnie takiego samego z zieloną tarczą. Nawet szybka data jest sprawna. Nie da się ukryć, że są to nietuzinkowe zegarki i trudno przejść obok nich obojętnie ;)

Zdecydowanie polecam !!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wskazówki będziesz wypełniał na biało?

Więc zastanawiałem się jakie mogły być oryginalnie, bo generalnie w środku wskazówek jest prześwit (dziurki). Sądzę, że mogły być malowane po krawędziach. Ale muszę poszukać, może się jeszcze takie trafią :)

A gdzieś robią takie malowanko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem na giełdzie staroci, kilka sztuk mi wpadło ,kilku nie zdążyłem kupić ,a kilka było za drogich :) Na chwilę obecną mogę pochwalić się trzema. W jednym szkiełko do wymiany.

 

wostokniebieski.jpg

 

 

sekonda.jpg

 

 

wostok1.jpg

Edytowane przez MWATCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc zastanawiałem się jakie mogły być oryginalnie, bo generalnie w środku wskazówek jest prześwit (dziurki). Sądzę, że mogły być malowane po krawędziach. Ale muszę poszukać, może się jeszcze takie trafią :)

A gdzieś robią takie malowanko?

nie na krawędziach tylko od środka. wskazówki zdejmujesz i od spodniej strony nanosisz farbę która sama wypełni szczelinę.

tu masz przykładowa fotkę z neta tego modelu (nie mogłem znaleźć czarnej to wrzucam srebrna)

post-34995-0-38684500-1365360260_thumb.jpg

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MWATCH gratuluję wostoków.

Mam takiego jak nr3- super wygląda na łapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto mój najnowysz nabytek+pasek trochę fartem trafiony za przysłowiową flaszkę. Trzeba będzie teraz do kompketu poszukać wersji srebrno niebieskiej. Szkiełko na godzinie 12 ma jakiś wżer. Jest sens wymieniać szkło ? i czy się takie samo dostanie ? Ten sikor jak widzę jest stalowy :)

post-59104-0-19404500-1365361924_thumb.jpg

post-59104-0-50189100-1365362077_thumb.jpg

Edytowane przez llcoolm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny. gratulacje, ciekawe jak wygląda na nadgarstku.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkiełko na godzinie 12 ma jakiś wżer. Jest sens wymieniać szkło ? i czy się takie samo dostanie ? Ten sikor jak widzę jest stalowy :)

 

Jeśli szkiełko nie jest pęknięte a tylko zarysowane, to próbuj to polerować - nawet przy głębokich rysach można uzyskać zadowalający efekt ;) Te Poljoty miały chyba charakterystyczne szkiełko z "kantem" na krawędzi, więc lepiej zostawić oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja. Tylko polerowanie. Nawet nie wiem czy dostaniesz takie szkło u zegarmistrza, a jeśli założyć powszechnie dostępny zamiennik zegarek dużo straci na wyglądzie.

Tak w ogóle gratuluję klasyka ;) Jeden z ładniejszych moim zdaniem radzieckich zegarków!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.