Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Zaiste, przedni to NOS :P

Ten drugi to popularny kwarc,mam takiego samego bez daty.


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie z niedzielnych łowów pozostał jedynie ten Poljocik ;) Teraz zażywa kąpieli u z-mistrza :D

post-46446-0-87909700-1365432927.jpg

post-46446-0-27275000-1365432936.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny budzik. Poluję na takiego :D

 

Identycznie takiego? czy może być chrom? jakby co PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa skromne nabytki:

 

Pierwszy to złota Sława (z pozdrowieniami dla użytkownika Leppard, bo właśnie od niego kupiłem ten zegarek). Całkiem sympatyczny, Au5. Chyba będzie fajnie wyglądać na ręce.

Sława złota [RUS] 21j (tarcza)

Sława złota [RUS] 21j (dekiel)

Sława złota [RUS] 21j (mechanizm)

 

Drugi to Rakieta z Allegro (z pozdrowieniami dla użytkownika Leppard, bo wymieniał ten zegarek i konkretnie moją aukcję na bazarku jako przykład zegarka, za który by się z chęcią zamienił). Dostała bransoletę Rakiety z szuflady, ale wkrótce na pewno wyląduje na jakimś materiale. Szkiełko kręci się luźno, co jest małym problemem. Zegarek jest najgłośniejszy z całej mojej kolekcji, co dodaje mu trochę uroku.

 

Rakieta biała z rzymskimi 2609.HA [RUS] (tarcza)

Rakieta biała z rzymskimi 2609.HA [RUS] (mechanizm)

 

 

Choroba zegarkowa u mnie postępuje, zapowiadają się kolejne zakupy. Największą mam ochotę na Sławę albo Poljota w automacie (a najlepiej obydwa).

Edytowane przez slababateria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slababateria - Gratuluję nabytków i mam złą wiadomość dla ciebie :D Na tą chorobę nie wynaleziono jeszcze antybiotyku :D Może nieco pomóc kubeł zimnej wody i ustawiczne łajanie lepszej połowy :D ale to też tylko połowiczne rozwiązanie bo tak nękany człek schodzi do głębokiej konspiracji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Człowiek musi mieć jakąś pasję, a te niestety nie są tanie. Ale to jest niesamowite uczucie, gdy patrzę trochę w bok od monitora i widzę moją kolekcje arcydzieł techniki - wszystkie dużo starsze ode mnie, ale wciąż dokładnie odmierzające czas. A jak czasem potrzebuję się na czymś skupić i uspokoić to sobie któregoś biorę na warsztat.

Najgorsze jest to, że zakup zegarka to nie koniec wydatków. Pasek, szkiełko (mam cztery do wymiany), przegląd... Zbankrutować można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Człowiek musi mieć jakąś pasję, a te niestety nie są tanie. Ale to jest niesamowite uczucie, gdy patrzę trochę w bok od monitora i widzę moją kolekcje arcydzieł techniki - wszystkie dużo starsze ode mnie, ale wciąż dokładnie odmierzające czas. A jak czasem potrzebuję się na czymś skupić i uspokoić to sobie któregoś biorę na warsztat.

Najgorsze jest to, że zakup zegarka to nie koniec wydatków. Pasek, szkiełko (mam cztery do wymiany), przegląd... Zbankrutować można.

dlatego czasem warto dać ciut więcej i kupić w pełni sprawnego i niewymgającego remontu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego czasem warto dać ciut więcej i kupić w pełni sprawnego i niewymgającego remontu :)

Pewnie, albo na pewno masz rację ;) , tylko czasami zabawa ze złomkiem jest bardziej ekscytująca niż posiadanie nieskazitelnego cuda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, albo na pewno masz rację ;) , tylko czasami zabawa ze złomkiem jest bardziej ekscytująca niż posiadanie nieskazitelnego cuda ;)

zgadzam się, ale pełnia szczęscia i zadowolenia jest jak taki złomek ożyje i wygląda jak nówka sztuka :D

mój dzisiejszy zakup:

do poprawy - czerwony sekundnik bo robi się złoty, złote wskazówki chyba lekko przyrdzewiały oraz wyjęcie paprocha spod szkiełka.

A i zapomniałem że prawie byłbym posiadaczem Pandy eh...... życie jest okrutne.

post-59104-0-11702100-1365445632_thumb.jpg

post-59104-0-02231300-1365445772_thumb.jpg

Edytowane przez llcoolm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Identycznie takiego? czy może być chrom? jakby co PW

Pokaż fotki tego budzika w chromie.

Gratuluję łowów, piękny ten złoty budzik, jak leży na ręku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem na giełdzie staroci, kilka sztuk mi wpadło ,kilku nie zdążyłem kupić ,a kilka było za drogich :) Na chwilę obecną mogę pochwalić się trzema. W jednym szkiełko do wymiany.

 

wostokniebieski.jpg

 

 

sekonda.jpg

 

 

wostok1.jpg

 

Gratuluję nabytków. Ładny stan.

Pierwszy Wostok ciekawy, fajne połączenie tarczy i indeksów.

Sekonda elegancka, koronka nieźle wygląda.

Ładna tarcza drugiego Wostoka.

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie na krawędziach tylko od środka. wskazówki zdejmujesz i od spodniej strony nanosisz farbę która sama wypełni szczelinę.

tu masz przykładowa fotkę z neta tego modelu (nie mogłem znaleźć czarnej to wrzucam srebrna)

Czy sądzisz, że wskazówki miały białe wypełnienie?

Czy czarne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko, że ze złomkiem trzeba się jeszcze UMIEĆ bawić :P

i mówie to jako osoba nieumiejąco-zazdroszcząca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko, że ze złomkiem trzeba się jeszcze UMIEĆ bawić :P

i mówie to jako osoba nieumiejąco-zazdroszcząca...

dlatego warto sobie kupić, zdobyć jakiegoś trupka do nauki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż fotki tego budzika w chromie.

Gratuluję łowów, piękny ten złoty budzik, jak leży na ręku?

 

Mówisz i masz. Poljot budzik prezentowany już chwilę wcześniej. Teraz w nowej odsłonie po kosmetyce, czyszczeniu, konserwacji, nowiutkie koronki bo stare nadawały się tylko na złom :D

post-46446-0-59063400-1365451678.jpg

post-46446-0-61949000-1365451695.jpg

post-46446-0-31334400-1365451706.jpg

post-46446-0-55843400-1365451734.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy sądzisz, że wskazówki miały białe wypełnienie?

Czy czarne?

takie mam zdjęcie z katalogu. co prawda w kopercie pozłacanej ale to pewnie nie ma znaczenia

post-34995-0-99886700-1365452343.jpg


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slababateria - Gratuluję nabytków i mam złą wiadomość dla ciebie :D Na tą chorobę nie wynaleziono jeszcze antybiotyku :D Może nieco pomóc kubeł zimnej wody i ustawiczne łajanie lepszej połowy :D ale to też tylko połowiczne rozwiązanie bo tak nękany człek schodzi do głębokiej konspiracji :D

A w konspiracji knuje się jeszcze aktywniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że kwarc :) Jeden z ładniejszych Łuczy. Jednego już mam. Ten ma ciut inne wskazówki. Moim zdaniem lepsze, bo zegarek jest bardziej czytelny.

5uwtvcqdy9ma.jpg

Edytowane przez buczo85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że kwarc :) Jeden z ładniejszych Łuczy. Jednego już mam. Ten ma ciut inne wskazówki. Moim zdaniem lepsze, bo zegarek jest bardziej czytelny.

 

powiem, że mi się tez podoba :) ładna bransoletka oraz ładna tarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super lucz , tylko pozazdrościć


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie mam zdjęcie z katalogu. co prawda w kopercie pozłacanej ale to pewnie nie ma znaczenia

Dzięki, może się skuszę na próbę. Zorientuję się, gdzie w Wa-wie można to zrobić.

Mówisz i masz. Poljot budzik prezentowany już chwilę wcześniej. Teraz w nowej odsłonie po kosmetyce, czyszczeniu, konserwacji, nowiutkie koronki bo stare nadawały się tylko na złom :D

Czyli całkowicie na chodzie. Te koronki to od tego modelu, czy jakieś inne pasujące rozmiarem? Daj znać na priv jaka byłaby cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli całkowicie na chodzie. Te koronki to od tego modelu, czy jakieś inne pasujące rozmiarem? Daj znać na priv jaka byłaby cena.

 

Zaczynamy troszkę dyskusję nie w tym temacie. Idę na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, typowo specjalistyczny, dla służb medycznych. Pasek chyba też oryginalny.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.