Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie u mnie ale już dogadany i jutro wysyłka. Co myślicie o tej Rakiecie?

Czy to nie jest wypust Rosyjski? Wskazówka godzinowa skutecznie zasłania napis, ale sądząc po długości, nie jest tam napisane CCCP.

Edytowane przez Nightdream

Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gif20150324_201137.jpga taki oto właśnie wpadł niedawno w moje ręce :wub:

Świetna Rakieta, piękny stan  i raczej rzadka. W uszach 20mm o ile się nie mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna Rakieta, piękny stan  i raczej rzadka. W uszach 20mm o ile się nie mylę?

rk700-tak to 20mm ,stan jego oceniam na wzór bo w rzeczywistości wygląda o wiele lepiej,dzięki za miłe słowa i koledze oprzemysław też :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

W końcu go mam. Wskazówka sekundowa dłuższa niż z katalogu, ale wygląda na to, że były i takie wersje.

Z rozbitym oryginalnym szkiełkiem wyglądał tak:

post-69664-0-27806200-1427288872_thumb.jpg

 

a po wymianie na nowe, "ze starych zapasów z Milanówka" wygląda tak:

 

post-69664-0-69429500-1427288905_thumb.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu go mam. Wskazówka sekundowa dłuższa niż z katalogu, ale wygląda na to, że były i takie wersje.

Z rozbitym oryginalnym szkiełkiem wyglądał tak:

attachicon.gifIMG_0612.JPG

 

a po wymianie na nowe, "ze starych zapasów z Milanówka" wygląda tak:

 

attachicon.gifIMG_0629.JPG

ale fajoski ,gratulejszyn-ja mam takiego ale tarcze szmelc i ring , szukam dawcy ale wszystko na nic,ale ten bajerka -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładny ten poljocik. Czy kolega z tego Milanówka koło Grodziska?

 

wymęczone za pomocą T.T.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że jest taki piękny dopóki go nie kupiłem. :wub: (zdjęcia nie oddają ani połowy jego urody)

"Skazany na dożywocie  u mnie" :D

post-49869-0-89611200-1427299156_thumb.jpg

 

I taki troszkę zwyklejszy "kwarcyk"

Nosić go miałbym problem, nic nie waży ;)

 

post-49869-0-05988600-1427299230_thumb.jpg

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy nabytek.Chyba najbrudniejszy zegarek jaki kiedykolwiek kupiłem.Pomimo metrycznej tony brudu wszystko doskonale działa,a zegarek ma przyzwoitą dokładność chodu.

post-67292-0-66893000-1427301261_thumb.jpg

post-67292-0-18368600-1427301275_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony już jakiś czas temu, ale dorabiałem szkiełko - wyszło ok, z drugą tworzą fajną parkę :)

post-41034-0-96524100-1427303001_thumb.jpg

post-41034-0-16548900-1427303010_thumb.jpg


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie szkiełka.....trzeba było pytać :D

Teraz już wiem, i będę się pytał. Nie zamierzam poprzestać na tej dwójce :)


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne Czajki.

 

Kchrapek, ten niebieski, kanciaty syf miał być mój :D Póki co, mój egzemplarz czajki przemieścił się już z Uzbekistanu do moskwy :D

 

Cudo, wygląda lepiej niż na allegro. Chyba najładniejszy zegarek ZSRR.

 

Poljot też mega! Podziwiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza poczta,.Obydwa nieużywane w pudełkach ,Niestety tylko jeden NOS,gdyż ZakaZ jest bez papierów  za to w kolorystycznie pięknej wersji ,Na zdjęciach tego nie widać,ale w naturze zegarek wygląda jak milion dolarów.

post-67292-0-81840500-1427311919_thumb.jpg

post-67292-0-34157500-1427311937_thumb.jpg

post-67292-0-67254600-1427311950_thumb.jpg

post-67292-0-74196900-1427311969_thumb.jpg

post-67292-0-60157000-1427311983_thumb.jpg

post-67292-0-45432500-1427311995_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mayor piękna ta Twoja "poczta"....gratuluję rewelacyjnych zdobyczy!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mayor, piekne sztuki pokazujesz! U mnie skromniej zdecydowanie, taka ciekawostka

 

dsc-0231-jpg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie śliczności za oceanem mayor? :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super nabytki, gąbka pod zegarkiem uległa rozpadowi :D a zegareczki przetrwały w doskonałym stanie. Gratulacje.  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super nabytki :) te komandiry to na werkach 2214 są???

Powinny być z werkiem 2234,ale czasami na mostku jest punca 2214.,Rożnica miedzy tymi mechanizmami jest taka że 2234 ma stop sekundę.Nawet jeżeli występuje punca 2214,a zegarek zatrzymuje sekundnik po wyciągnięciu koronki to znak ,że jest w środku 2234,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinny być z werkiem 2234,ale czasami na mostku jest punca 2214.,Rożnica miedzy tymi mechanizmami jest taka że 2234 ma stop sekundę.Nawet jeżeli występuje punca 2214,a zegarek zatrzymuje sekundnik po wyciągnięciu koronki to znak ,że jest w środku 2234,

 

dzięki za info  :)

Nie obrazisz się gdy wykorzystam twoje foto na bazarku ? takiej koperty szukam :)

 

ed mam czarną tarczę komandir czistopol zakaz , tylko z indeksami z lumy 6,9,12 i reszta kreski, jednak werk to 2214, sekundnik nie zatrzymuje się, 

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony już jakiś czas temu, ale dorabiałem szkiełko - wyszło ok, z drugą tworzą fajną parkę :)

Fajne. Zawsze na topie.

 

Dzisiejsza poczta,.Obydwa nieużywane w pudełkach ,Niestety tylko jeden NOS,gdyż ZakaZ jest bez papierów  za to w kolorystycznie pięknej wersji ,Na zdjęciach tego nie widać,ale w naturze zegarek wygląda jak milion dolarów.

Ładniutko. Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info  :)

Nie obrazisz się gdy wykorzystam twoje foto na bazarku ? takiej koperty szukam :)

 

ed mam czarną tarczę komandir czistopol zakaz , tylko z indeksami z lumy 6,9,12 i reszta kreski, jednak werk to 2214, sekundnik nie zatrzymuje się, 

Oczywiście nie obrażę się,Z tymi ZakaZ-ami to trochę dziwna historia bo według specyfikacji Ministerstwa Obrony we wszystkich zegarkach powinna być stop sekunda.,Moim zdaniem po pewnym czasie Czystopol zaczął produkować zegarki na rynek cywilny z napisem ZakaZ,bo takie się lepiej sprzedawały .Oprócz stop sekundy można tez zaobserwować duże różnice w jakości wykończenia werków dla wojska,.-Krawędzie płyt są w nich frezowane a płaskie powierzchnie szczotkowane,a te cywilne zrobione są "od siekiery"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.