Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Recommended Posts

A nie jest to kwestia zoomu?

Edycja:

Chociaż nie, nacięcia - indeksy są dłuższe

Edited by oprzemyslaw

Nacięcia są w org proste i cieńsze na godzinie 12 chociażby i dłuższe na pozostałych indeksach. Nacięcia na 12-tej po bokach są tej samej długości. Czcionka na tarczy w org jest zupełnie inna- cieńsza i mniejsza szczególnie widać to na dole w napisie Made in USRR gdzie litery są cieńsze i bardziej od siebie oddalone ;)

Edited by Rybak1979GSL

U mnie dziś Łucz, ładny stan,już  się podoba(od rana się nosi) :D a wyszukany przez kolegę z forum(dzięki kchrapek) :)

post-70077-0-05315700-1464258263_thumb.jpg

post-70077-0-34859100-1464258272_thumb.jpg

Edited by somerto

U mnie dziś Łucz, ładny stan,już  się podoba(od rana się nosi) :D a wyszukany przez kolegę z forum(dzięki kchrapek) :)

dla mnie zegarek idealny, czytelny, minimalistyczny. miód.

----------------------------------------------------

Panowie wracając do de Luxa wygrzebałem taką tarczę z moich magazynów... indeksy mniej "łódkowate" - są bardziej prosto nacinane, ale napis "made in ussr" jest taki sam jak w moim "współczesnym"

post-62679-0-25146800-1464344525_thumb.jpg

Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Tarcza zupełnie inna niż ta co pokazałeś w zegarku pare dni temu. Według mnie ta też jest współczesna :) Zwróć uwagę chociażby na napis "Made in " gdzie się znajduje w oryginale. Poza tym jest jakaś taka żółta przynajmniej na zdjęciu :)

To tylko moje skromne zdanie ....

No właśnie porównałem ją z tą w moim zegarku i ten napis faktycznie "in" znajduje się w tym samym miejscu - co napisałem powyżej. W oryginale jest inaczej. Czyli współczesna ponownie tylko źródło pewnie inne. Aczkolwiek sam zegarek będzie do noszenia więc czyszczenie mechanizmu i smarowanie go czeka a potem na rękę syna.

Edit: kolor żółty może być od rolet w oknach i doniczek których nie widać, ale zapewne efekt robią. Sama tarcza nie jest żółtawa.

Edited by RTK-WGM

Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Odratowana Slavka po "rozlaniu " uszczelki.Mimo że kwarc to bardzo przypadła do gustu..:-)

post-63389-1464358036,6488_thumb.jpg

edit :dlaczego fotka razy dwa pojęcia nie mam ;-)

Edited by jac-st

Dzięki wskazaniu @Mike S dziś przyszła do mnie amfibia " Operacja pustynna tarcza" Zegarek o tyle rzadki że na portalach aukcyjnych na które zagladam widziałem go po raz pierwszy.

Powiem szczerze że najbardziej cieszą niespodziewane okazję i mimo że nie szukalem tego zegarka to cieszę się ze on znalazł mnie :)

Miałem problem z dobraniem paska ale Narazie zostanie na NATO.

post-47356-0-95551000-1464367781_thumb.jpg

post-47356-0-49271300-1464367861_thumb.jpg

post-47356-0-15987400-1464367810_thumb.jpg

Pozdrawiam

Roman

Hm...moja jest ze znanego portalu aukcyjnego :-)..w opisie było "po nakreceniu nie chodzi".... ;-)

Edited by jac-st

Graty Roman :)

Dzięki  :)

Pluję sobie w brodę, że nie ja go kupiłem, ale pojawił się w niewłaściwym momencie miesiąca ;). Najbardziej chyba cieszy mechanizm, rotor opisany, sygnatura SU jest - pełen oryginał! :). Niech cieszy :).

Cieszy bardzo - rzadkie zegarki cieszą najbardziej nawet jak nie są z pierwszej linii poszukiwań  :D

Ale to chyba taki urok że te których nie szukamy trafiają się same a te szukane często są szukane latami.

Jeszcze raz dzięki za wskazanie  :rolleyes:

Pozdrawiam

Roman

Pluję sobie w brodę, że nie ja go kupiłem, ale pojawił się w niewłaściwym momencie miesiąca ;). Najbardziej chyba cieszy mechanizm, rotor opisany, sygnatura SU jest - pełen oryginał! :). Niech cieszy :).

a czy możliwe jest żeby na tarczy było ussr a na mechanizmie RUS ?

Guest Yakovlev

a czy możliwe jest żeby na tarczy było ussr a na mechanizmie RUS ?

Na mechanizmie jest SU, tak jak powinno być. (piszę o tym powyżej)

Edited by Yakovlev

Na mechanizmie jest SU, tak jak powinno być. (piszę o tym powyżej)

moje pytanie nie dotyczy Wostoka Romana tylko ogólnie czy jest taka możliwość fabryczna czy to gwarancja składaka

Guest Yakovlev

moje pytanie nie dotyczy Wostoka Romana tylko ogólnie czy jest taka możliwość fabryczna czy to gwarancja składaka

W przypadku Wostoka (Rakiety też) to tylko wskazanie na składaka. I niekoniecznie mechanizm musi być przełożony, raczej bym postawił na tarczę ze starych zapasów.

Ale kto ich tam wie jaką w rzeczywistości wybrali konfigurację montażu zegarka.